• Ä°stanbul Yol Yardım


    7/24 araç yol yardım servisi...

  • Türkiye'nin Yol Yardımcısı


    Yol Yardım-Oto Çekici-Oto Kurtarıcı-Oto Lastik Hizmeti

30 DAKÄ°KADA YANINIZDAYIZ

0 (542) 825 63 76

7/24 HİZMET ANLAYIŞI
/www.istanbulyolyardimi.com/wp-content/uploads/2016/07/07-1-775x517.jpg

NEDEN BÄ°Z

Siz değerli müşterilerimizden sorun hakkında kısa bilgi aldıktan sonra olay yerine yol yardım ekibi veya kurtarıcı yönlendirmesi yapılır. Hususi, ticari, minibüs, otobüs ve ağır ticari araçlar bizimle daha güvende teslim edilir. 20 yıldır bu işte tecrübe sahibi olan kuruluşun 2 yol yardım aracı, 10 kurtarıcı filosu ile sizlere kısa sürelerde hizmet sunmaktayız.

  • 20 yıldan daha fazla deneyim.
  • 30 dakika ya da daha az sürede ulaşım.
  • Düşük rekabet piyasası - Ekstra ücret yok.
  • Yardımsever- Profesyonel servis.
  • Uygun! 7 gün , 24 saat.

0

Deneyim

0

Şubeler

0

Kurtarılan Araçlar

0

Çalışan Sayısı

HÄ°ZMETLERÄ°MÄ°Z

Otomobilinizle seyahat ederken her an yolda kalabilir ve yol yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyacınızı giderebilmek için günün her saati ve yılın her günü hizmet vermekte olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. İstanbul Yol Yardım olarak her zaman hizmetine hazırız.
Şehir içi ulaşımlarımız esnasında aracımız ile yolculuk yaparken bir takım olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Örneğin işe gittiğimiz esnada aracımız sebebini bilmediğimiz bir şekilde yolda kalabiliyor. İstanbul oto çekici olarak her zaman hizmetinize hazırız.
Artan ulaşım ihtiyacı ve buna bağlı olarak çoğalan araç sayısı otomotiv alanında pek çok sektörün ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Oto kurtarıcı da bu sektörlerden biridir. İstanbul oto kurtarıcı hizmeti olarak her zaman yanınızdayız.
Firmamız İstanbul Yol Yarım sizlere oto kurtarıcı yol yardım ve akü hizmeti yanında bir de oto lastik hizmeti sunmaktadır. Aracınız hangi sebepten yolda kalmış olursa olsun her daim yardımınıza koşmaktayız. İstanbul oto lastik hizmeti veren firmamız her zaman sizlerin yanında.
/www.istanbulyolyardimi.com/wp-content/uploads/2016/07/YOL-YARDÄ°M-HÄ°ZMETÄ°-700x350.png

HAKKIMIZDA

1997 yılından bu yana olay yeri yol yardım ve kurtarıcı ekibi olarak, hususi ve ticari araçların tamamına hizmet veren bir kuruluştur.

Güler yüzü ve kaliteli işçiliği ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma biçimini hayatının bir parçası edinmiş ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız.

Usta şöförlerimiz ile birlikte İstanbul ve şehirler arası aracınızı dilediğiniz yere teslim edelim.

İLETİŞİM