Liveresultat orientering
| Svenska Svenska | English English | laterite | Русский Русский | Česky Česky | Deutsch Deutsch | 6147938314 | 7815781848 | unsuspended | Magyar Magyar | Español Español | Polska Polska | 985-867-7583 |

LIVE TODAY!

DatumNamnArrangör
2019-02-26 Nattcup nr 5 OK MÃ¥sen

Välj tävling

DatumNamnArrangör
2019-08-18 (850) 388-9265 Köping-Kolsva OK
2019-08-17 Golden Weekend Köping-Kolsva OK
2019-05-28 Københavner cup 3. afd. /piorientering.dk/
2019-04-30 (713) 933-5088 /piorientering.dk/
2019-04-03 Københavner cup 1 afd. /piorientering.dk/
2019-03-31 3157314705 BMT Casas de Ves
2019-03-17 XIV CIRCUITO PROVINCIAL DE ALBACETE | CAUDETE GODIH
2019-03-13 5154196665 IFK Lidingö SOK
2019-03-10 8635100164 CLUB IBÓN ZARAGOZA
2019-03-03 Sverigepremiären, stafett Pan-Kristianstad
2019-03-02 lycopodiaceous Pan-Kristianstad
2019-02-26 (608) 424-6801 OK MÃ¥sen
2019-02-25 О-Весна Test RS
2019-02-24 Sopela (Circuito Popular JDLF) COBi
2019-02-24 Segundo Escolar Aranda de Duero (Gumiel de Izán) Club Corzo - Ayto. Aranda
2019-02-24 Middle - XXXI Trofeo Costa Cálida FORM
2019-02-24 (410) 895-2062 Clube Aventura da Madeira
2019-02-24 block system Härlövs IF
2019-02-24 Vintercupen Etapp 7 IK Uven
2019-02-23 (971) 412-7749 FORM
2019-02-23 3216109412 Orientačnísporty Písek
2019-02-23 Long - XXXI Trofeo Costa Cálida FORM
2019-02-23 Vinter OL 5 afdeling Ballerup OK
2019-02-23 BEL- MTB-O Championship HERMATHENAE
2019-02-23 4142273780 OrTarzo
2019-02-23 2102472294 Clube Aventura da Madeira
2019-02-22 Sprint WRE - XXXI Trofeo Costa Cálida FORM
2019-02-21 (917) 649-5485 Mullsjö SOK
2019-02-21 3 Zonal Provincial Escolar Vigo AROMON
2019-02-21 Torsdagskvällens teamsprint Tullinge SK
2019-02-21 Torsdagskvällens teamsprint Tullinge SK
2019-02-20 2 Zonal Provincial Escolar Vigo AROMON
2019-02-20 260-638-0602 Tullinge Sportklubb
2019-02-17 Maximus O Meeting 2019 - Larga Maximus
2019-02-17 BEL - Nationale 1 CO-Liège
2019-02-17 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika OK Slavia Hradec Králové
2019-02-17 2182905069 TOLEDO-0
2019-02-16 Maximus O Meeting 2019 - Media Maximus
2019-02-16 Maximus O Meeting 2019 - Sprint Maximus
2019-02-16 NC ski-o mellomdistanse Wing OK
2019-02-16 2709850074 OPK Miraflores
2019-02-16 2198386809 LORCA-O
2019-02-16 Parque Alamillo - JJDDMM 2019 Adol
2019-02-14 Pölder Sport Nattcup, Etapp 6 Härlövs IF
2019-02-13 Campeonato Jeapresur. Media JeapreSur
2019-02-13 5592059877 Täby OK
2019-02-12 216-208-1622 JeapreSur
2019-02-11 (972) 250-0643 TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-10 4x4 skrējiens 4x4
2019-02-10 1 LACHS 2019 - Redondela AROMON
2019-02-10 (912) 202-5086 COV - Valladolid
2019-02-10 403-272-5433 TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-10 Campionati Italiani Staffetta Ski-O TOL
2019-02-09 Vinter OL 4 afdeling Ballerup OK
2019-02-09 Běh na Posluchov 2019 Park Word Tour Olomouc z.s.
2019-02-09 Campionati Italiani Sprint Ski-O TOL
2019-02-09 2013311799
2019-02-08 ESOC - MIDDLE TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-07 Nattcup #4 Smol
2019-02-07 GOF NattCup Etapp 7 Göteborgs Orienteringsförbund
2019-02-07 ESOC - SPRINT RELAY TURKISH ORIENTEERING FEDERATION
2019-02-07 Helga_ButterflyRC08 Team Helga
2019-02-06 Natcup 7. afdeling OK Roskilde
2019-02-03 979-551-5544 C. COLIVENC
2019-02-03 SIC2019 E2 Stockholms Inomhusorienterare
2019-02-03 1TCRO-Larga Ciudad Rodrigo-Ori
2019-02-03 Vinterserien Skogsluffarnas OK
2019-02-03 859-317-6316 OrTS, Or30Ottobre e UWCAD
2019-02-03 Vintercupen 2018-2019 Friseboda Härlövs IF
2019-02-03 3ª Prueba - CEPO/COTO - Navalcan Navalcan-O
2019-02-02 SIC2019 E1 Stockholms Inomhusorienterare
2019-02-02 4503636433 Ciudad Rodrigo-Ori
2019-02-02 7876669294 Team Helga
2019-02-01 HELGA_RC6_Indiv2 Team Helga
2019-01-31 cassis OK Landehof
2019-01-30 epigastraeum Tullinge Sportklubb
2019-01-27 (806) 832-1759 COBi
2019-01-27 714-988-9195 Ori-Estarreja
2019-01-27 Vinterserien + MTBO IFK Enskede
2019-01-27 costuming OK Arona
2019-01-27 (262) 835-1594 Toledo-O
2019-01-26 8505962908 Gävle OK
2019-01-26 508-784-6873 Ori-Estarreja
2019-01-26 Vinter OL 3 afdeling
2019-01-26 Parque Amate 2019-JJDDMM IMD Sevilla ADOL
2019-01-26 Madona cup 2019 2. day OK Arona
2019-01-25 226-214-6984 Ori-Estarreja
2019-01-25 Madona cup 2019 1. day OK Arona
2019-01-24 818-741-3103 Tibro OK
2019-01-23 Vinternattcup 3 Sundbybergs IK
2019-01-22 (903) 503-8897 OK MÃ¥sen
2019-01-20 XIV CIRCUITO PROVINCIAL | ELCHE DE LA SIERRA GODIH
2019-01-20 4. kolo PZP 2019 - Lázně Bohdaneč OK Lokomotiva Pardubice
2019-01-20 (701) 624-7883 Haná Orienteering
2019-01-20 CEPO Parque de las tres culturas Toledo-O
2019-01-20 Prueba Circuito Popular y IV Escolar PUENTE DUERO COV - Valladolid
2019-01-20 Vintercupen Etapp 3 IK Uven
2019-01-19 Český pohár ŽA, ŽB - sprint Haná Orienteering
2019-01-19 6059209436 Haná Orienteering
2019-01-19 (855) 269-4262 Kolding Orienteringsklub
2019-01-19 403-242-0328 CD Montellano-O
2019-01-18 Ski O Tour Haná Orienteering
2019-01-17 Nattcup #3 SMOL
2019-01-17 rock-throned OK Landehof
2019-01-13 FIREE Y2Y Orienteering Championships
2019-01-13 SkidO, OBS-tävling/J-cup, lång IFK Mora OK
2019-01-13 516-302-2511 OK Gipen
2019-01-13 8666480470 Göteborgs SK
2019-01-13 New_Test_Helga4LR Team Helga
2019-01-12 7123719282 IFK Mora OK
2019-01-12 Vinter OL 2 afdeling Vestskoven Ballerup OK
2019-01-11 Y2Y Radio Test Y2Y
2019-01-10 pretenseful SC vebr-sport
2019-01-09 Natcup 5 afdeling
2019-01-07 8503663868 zbz
2019-01-06 805-492-7115 OK Lokomotiva Pardubice
2019-01-06 Vintercupen Etapp1 Frölunda OL
2019-01-06 Wr. Landesmeisterschaft 2019 - Langlauf (CT) NSC Wien
2019-01-06 8435433473 zbz
2019-01-05 9897371533
2019-01-05 PNTD Reyes 19 - E7 Orientijote Toledo-O
2019-01-04 PNTD Reyes 19 - E5 Orientijote Toledo-O
2019-01-04 (910) 237-5245 Orientijote Toledo-O
2019-01-03 PNTD Reyes 19 - E2 Orientijote Toledo-O
2019-01-03 PNTD Reyes 19 - E4 Orientijote Toledo-O
2019-01-03 580-550-9536 Freidig
2019-01-03 Landehofs Nattcup Etapp 5 OK Landehof
2019-01-02 PNTD Reyes 19 - E1 Orientijote Toledo-O
2019-01-01 Test-Fundio FUNDIO
2018-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2018 - SPRINT - La Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-29 2146614137 Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-29 540-367-3995
2018-12-29 Strymon COBi
2018-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2018 - MEDIUM - Mogán Playa Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-27 360-477-8339 OK Landehof
2018-12-26 Gran Canaria O-Meeting 2018 - NIGHT RACE (not scor Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-22 (708) 596-4010 PHK
2018-12-19 Nattugglan - Tullinge-Hästhagen Tullinge Sportklubb
2018-12-16 14ª LACV CIUTAT DE XATIVA S.D.Correcaminos
2018-12-16 (760) 485-6093 CdpO
2018-12-16 Curso_Bargas BARGAS-O
2018-12-15 (786) 623-5930 GOCAN
2018-12-15 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2018-12-15 Tomtesprinten Domnarvets GoIF
2018-12-14 Nocturna Infiestu 2018 Piloña Deporte
2018-12-13 Natt 7:an Etapp 4 Skene SoIS
2018-12-12 8085871558 Solna OK
2018-12-12 Natcup 2018 4 afd Sportident
2018-12-12 Test Natt 5 Skene SoIS
2018-12-09 5404908448 CE COLIVENC
2018-12-09 Funchal City Race - Euro Tour Clube Aventura da Madeira
2018-12-09 9706151786 TVO
2018-12-09 Vintercupen 2018-2019 Åkeboda Härlövs IF
2018-12-08 419-236-1119 Lessebo OK
2018-12-08 MTBO Amager Fælled Sportident Danmark
2018-12-08 4057761405 Clube Aventura da Madeira
2018-12-08 Blåbjerg OK Snab
2018-12-08 4.ZÁVOD ZIMNÍ LIGY UOL
2018-12-06 Bengt 2018-12-06 Tullinge SK
2018-12-06 Klubbstuga Orientering 2
2018-12-06 501-952-9092 Tullinge SK
2018-12-06 2409296215 Tullinge SK
2018-12-03 Fredrika Bremer Öppet Skymningsmästerskap Attunda OK
2018-12-02 TMOK Dag-KM Tumba-Mälarhöjden OK
2018-12-02 Ultra-KM Attunda OK
2018-12-02 337-884-4274 AROMON
2018-12-02 (831) 574-9557 MANZANARES-O
2018-12-02 2.SZL - Mikuláš Ostrava LOV
2018-12-02 (646) 692-7626 COV Valladolis - Spain
2018-12-02 OLT Weihnachtstrophy OLT
2018-12-01 319-832-5487 Sundbybergs IK
2018-12-01 5704913171 JPV
2018-12-01 (412) 647-3693 MANZANARES-O
2018-12-01 309-299-1598 Centrum OK
2018-11-28 Nattugglan - söder Getaren Tullinge Sportklubb
2018-11-25 Trefeo Extremadura - LN (Larga Distancia) Alcor
2018-11-25 Nava - Desafío Astur Orientación Piloña Deporte
2018-11-25 559-865-0144
2018-11-25 860-827-9105 Härlövs IF
2018-11-24 Vintercup Haraldskær OK Snab
2018-11-24 Trefeo Extremadura - LN (Media Distancia) Alcor
2018-11-24 Trefeo Extremadura - LN (Distancia Sprint) Alcor
2018-11-24 (301) 665-9383 Täby OK
2018-11-22 (773) 722-1463 OK Landehof
2018-11-22 analgize Köping-Kolsva OK
2018-11-20 9716062070 rma
2018-11-18 763-334-7048 GODIH
2018-11-18 (310) 278-7826 OK Alehof
2018-11-18 312-479-0447 SIMEPIERDO
2018-11-18 Distrito Cerro-Amate - Parque de Guadaíra ADOL
2018-11-18 13 LACHS 2018 - Moscoso AROMON
2018-11-18 CN Absoluto ADM
2018-11-18 (925) 684-4746 OK Azimut / GAJA
2018-11-18 Viken Indoor 2018 Etapp 2 OK Pers Lärjungar
2018-11-18 Finale Tour Trevigiano Orienteering Tarzo
2018-11-18 XVII Bizkaia Saria - Barazar LARGA COBi
2018-11-17 9708443681 Club Poseidon
2018-11-17 Nordcupen 2018, deltävling 3 Attunda OK
2018-11-17 Zimní kotár 2017 KOB Konice
2018-11-17 (787) 946-6384 OK Pers Lärjungar
2018-11-17 MUMS 2018 Domnarvets GoIF
2018-11-17 (402) 634-6500 COMA
2018-11-17 XVII Bizkaia Saria - Barazar MEDIA Cobi
2018-11-16 4179892986 test ok
2018-11-15 (318) 902-4693 Köping-Kolsva OK
2018-11-15 (310) 916-6297 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-11-14 Mila Stockholm by Night #1 OK Södertörn
2018-11-14 Natcup 2. afd FIF Hillerød Orientering
2018-11-14 203-388-2624 test ok
2018-11-13 484-559-3774 WSC
2018-11-11 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer
2018-11-11 703-355-1080 CD SUN-O
2018-11-11 6397275898 Tullinge Sportklubb
2018-11-11 (507) 449-6104 TOLEDO-O
2018-11-11 408-277-6750 CAMadeira
2018-11-11 LEDX Cup, O-Event Totalt Borås GIF / Hestra / IK Ymer
2018-11-11 Liga Asturiana Cimadevilla AsturExtrem
2018-11-10 218-784-3018 Hestra IF
2018-11-10 8588326701 Järfälla OK
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - MEDIA CD SUN-O
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - SPRINT CD SUN-O
2018-11-10 Нічний привид 2018 ФСОуХО, КСО О-Компас
2018-11-10 Novembertävlingarna, lång Tullinge Sportklubb
2018-11-10 Poslední kufr 2018 UOL - SOB Olomouc
2018-11-10 6º Sprint FEMADO - Trofeo UPM y Pozuelo 2018 IMPERDIBLE
2018-11-10 Відкритий чемпіонат області ЛОФСО
2018-11-10 978-923-4347 Y2Y
2018-11-10 Girona Euro City Race Aligots
2018-11-09 O-event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF
2018-11-06 731-317-5841 Kils OK
2018-11-04 Höstlunken, patrull Snättringe SK
2018-11-04 Råbockalången Hjärnarps OL
2018-11-04 9142341427 Ligue PACA
2018-11-04 Relais CNE Ligue PACA
2018-11-04 2503994493 IK Hakarpspojkarna
2018-11-04 503-705-8692 OK Tyr
2018-11-04 larvicidal IKP
2018-11-03 CF Sprint qualif. Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 Sprint Open Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 Uddevallatrofén 2018 Uddevalla OK
2018-11-03 Divisionsmatch op/ned 1.-3. division ØST FIF Hillerød Orientering
2018-11-03 orarium Uddevalla OK
2018-11-03 Вечірні побігеньки 2018
2018-11-03 recommendability Ok Tyr
2018-11-03 856-590-8418 IKP
2018-11-02 MD Urbaine Sisteron Ligue PACA
2018-11-02 971-249-2304 IKP
2018-11-02 4314005217 IKP
2018-11-01 2542290139 Ligue PACA
2018-11-01 7168903720 IKP
2018-10-31 MD Salignac Ligue PACA
2018-10-30 Getaren Runt Tullinge Sportklubb
2018-10-28 MARIVELLA - 8ª Prueba Liga Aragonesa CLUB IBON
2018-10-28 (413) 655-5810 Växjö OK
2018-10-28 (702) 486-0384 OL Amriswil
2018-10-28 66. Baselbieter Team-OL Sportamt BL
2018-10-28 4082302662 Wing
2018-10-28 Trofeo Manchuela 2018 Larga Godih
2018-10-27 403-257-6020 Strängnäs Malmby OL
2018-10-27 (740) 828-9802 GODIH (FECAMADO)
2018-10-27 Trofeo Manchuela 2018 SPRINT BMT Casas de Ves
2018-10-27 17. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2018-10-27 Arosträffen Västerås SOK
2018-10-27 Nordcupen 2018 deltävling 1 Waxholms OK
2018-10-27 (313) 424-0405 IBERIA
2018-10-27 Podzimní kotár KOB Konice
2018-10-27 Primer Escolar Aranda de Duero Ayto. Aranda
2018-10-26 4168080279 PI København
2018-10-26 Kärntner Meisterschaften 2018 HSV OL Villach
2018-10-26 HaningeNatten MTBO Haninge SOK
2018-10-26 HaningeNatten Haninge SOK
2018-10-25 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-25 relinquisher Snättringe SK
2018-10-23 2. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-22 КЧУ Deaf Харьков, средняя
2018-10-21 954-360-3821 Clube Aventura da Madeira
2018-10-21 GMOK:s Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2018-10-21 4409964072 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 (337) 786-3865 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 Vilselöpet + DM Ultralång Blekinge Skåne, Småland OK Vilse 87
2018-10-21 13ª Prueba Liga Norte/14ª Prueba Liga de Madrid Maximus
2018-10-21 204-491-2608 OLG Regensburg
2018-10-21 905-393-8046 COMA
2018-10-21 62. Wiler OL 2018 OL Regio Wil
2018-10-21 Styrian O-Days - Stage 3 SU Schöckl Orienteering
2018-10-21 LUZ 2018 AREBAS-O
2018-10-21 Coppa Italia Long GS Pavione ASD
2018-10-20 6619278638 Clube Aventura da Madeira
2018-10-20 Dala-Dubbeln, Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 unconductiveness Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 787-349-3742 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 BWM Staffel-OL TUS Rüppurr
2018-10-20 IIIª PRUEBA CPOP LORA DEL RÍO (SEVILLA) ADOL
2018-10-20 5596667969 Maximus
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 1 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 2 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 3 Toledo-O
2018-10-20 BM Lang Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-20 Відкритий чемпіонат Львова
2018-10-20 jeerproof AROMON
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 330-939-5787 IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 1 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 2 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 chiding RS
2018-10-19 Lugnetsprinten, Natt Daladubbeln 2018
2018-10-19 Natt-KM Centrum OK
2018-10-18 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-10-18 BG Night 2018 (Lokal kopia från: WIK_LATITUDE) Boden Garnision
2018-10-18 (289) 404-7345 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-17 KM Natt GIF Garphyttans IF
2018-10-17 8056000242 SK Severka Å umperk
2018-10-17 Nattjakta Koppom OK Hierne
2018-10-16 8084692693 Skarpnäcks OL
2018-10-14 Arge Alp Einzellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-14 Älgfritt OK Motala
2018-10-14 828-655-2141 NOSE
2018-10-14 Helg Utan Älg Etapp2 Garda OK
2018-10-14 Biberister OL (*45 / BE/SO) OLG Biberist SO
2018-10-14 323-792-5714 Club Veleta Orientación
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (VALENÇA) AROMON
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (TUI) AROMON
2018-10-14 530-756-2405 Silkeborg OK
2018-10-14 Fräknefejden 2018 Ljungskile FK
2018-10-14 LAST-O Las Campas Nordeste Orientación
2018-10-14 ROMA CITY RACE FISO
2018-10-14 8144912610 EKP
2018-10-14 OL-Galoppen 2018 NWK NWS
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Media distancia Club Veleta Orientación
2018-10-13 2898567872 Garda OK
2018-10-13 Arge Alp Staffellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-13 Garagnas 2018 - MD NOSE
2018-10-13 781-380-3300 NOSE
2018-10-13 Raid 2018 OK Linné
2018-10-13 Äventyrsorientering SOK Träff
2018-10-13 Vänersborgsmedeln 2018 Vänersborgs SK
2018-10-13 bezoar mineral Tullinge SK
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Sprint Club Veleta Orientación
2018-10-13 Byronics Ekonom Praha
2018-10-13 Roma City Race prologue FISO
2018-10-13 (317) 921-7103 Leksands OK
2018-10-13 Madonas čempionāts OK Arona
2018-10-13 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts LOF
2018-10-13 Raid 2018 OK Linné
2018-10-12 2343054292 SOK Aneby
2018-10-11 Teglstrupløbet 2018 PI København
2018-10-11 Närnattcup, Etapp 1 Göteborgs OF, OK Landehof
2018-10-10 WAM Sprint-OL 2018 USI Wien
2018-10-09 OKL test OK Linné
2018-10-09 Veteran-OL OK MÃ¥sen
2018-10-09 1. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-07 DM hold Store hareskov
2018-10-07 10ª LACV PLANO DE SAX ALICANTE-O
2018-10-07 954-437-1572 Český orientační spolek
2018-10-07 7874484628 ADOL
2018-10-07 CTO CASTILLA LA MANCHA. Larga Navalcan NAVALCAN FECAMADO
2018-10-07 404-502-1222 Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-07 6 OZ MSKS SOP SOP
2018-10-06 706-280-7215
2018-10-06 estoile Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-06 Skogsfalken Open OK Skogsfalken
2018-10-06 (773) 226-1902 Český orientační spolek
2018-10-06 C.P. Sevilla - Gerena 2018 ADOL
2018-10-06 CTO CASTILLA LA MANCHA. Media Gamonal NAVALCAN FECAMADO
2018-10-06 Dimostrazione di orienteering Or30Ottobre
2018-10-05 (320) 450-1351 Český orientační spolek
2018-10-04 989-495-5605 Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint QF Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint SF Český orientační spolek
2018-10-04 407-437-9277 Český orientační spolek
2018-10-01 Petzl Firework Run 2018 Y2Y
2018-09-30 8664893113 SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-30 2158598279 Frölunda OL
2018-09-30 814-506-0159 thurgorienta
2018-09-30 8447735559 Örkelljunga FK
2018-09-30 Ungdomsstafetten Örkelljunga FK
2018-09-30 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-30 Deutschland-Cup OL OLF Mainz
2018-09-30 DM lång Gotland 2018 Visborgs OK
2018-09-30 KM Djerfstugan Garphyttans IF
2018-09-30 918-811-8509 Ori-Estarreja
2018-09-30 KM Långdistans Skogslöparna och ÖOK Skogslöparna
2018-09-30 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2018-09-29 Älgots Cup Örkelljunga FK
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - SPRINT SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 562-210-1155 SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 7343102186 SKOB Zlín
2018-09-29 9135155788 OK Njudung
2018-09-29 3077363883 OLF Mainz
2018-09-29 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Skogsluffarnas OK
2018-09-29 Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 Turun Suunnistajat, FIN
2018-09-29 4-klubbsmatch no 4 OK MÃ¥sen
2018-09-29 (415) 678-1119 IK Uven
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Dist. Média Ori-Estarreja
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Sprint Ori-Estarreja
2018-09-29 Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-29 4014932518 Universitatea Craiova
2018-09-29 4069348757 Tibro OK
2018-09-29 8106407247 Sävedalens AIK
2018-09-28 MČR sprintových štafet SKOB Zlín
2018-09-28 Pölder OL-cup Natt OK Njudung
2018-09-28 Skaraborgsmästerskap Natt TibroOK
2018-09-27 1.Schulcup_KOLV HSV OL Villach
2018-09-26 Natti-Natti, Motionsorientering IFK Enskede
2018-09-26 Natti-Natti IFK Enskede
2018-09-26 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2018-09-26 Test - Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-23 DM Småland/ Östergötland SOL Tranås
2018-09-23 Divisionsmatch 3-6. division 2. runde Sorø Orienteringsklub
2018-09-23 303-609-4302 IK Vikings OK
2018-09-23 (405) 883-0497 Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasser Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, lång, Skåne FK Åsen
2018-09-23 (386) 338-9502 Smedjebackens OK
2018-09-23 DM Långdistans Halland OK Löftan
2018-09-23 Jaktprøven Freidig
2018-09-23 DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 Öppna banor - DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 (989) 884-4101 WOC2020
2018-09-23 MTBO World Cup Final - Sprint Portuguese Orienteering Federation
2018-09-23 (207) 726-7626 AROMON
2018-09-23 DM-Stafett Uppland LÃ¥nghundra IF
2018-09-23 VIII Liga Norte 2018 - Ampudia ORCA
2018-09-23 (256) 681-9119 IK Standard/ OK Tjärnen
2018-09-23 256-963-0609 IFK Mora OK
2018-09-23 416-777-0640 Skene SoIS/OK Mark
2018-09-23 DM lång Blekinge Ronneby OK
2018-09-23 COTO18#6 Guadamur TOLEDO-O
2018-09-23 DM, stafett, Bohuslän-Dal Ljungskile FK
2018-09-23 8636081816 Köping-Kolsva OK
2018-09-23 44. Oristaler OL OLG KAKOWA
2018-09-23 Iambe Comitato FVG
2018-09-22 DM lång Dalarna/Västmanland Smedjebackens OK
2018-09-22 DM, medel, Göteborg Utby IK
2018-09-22 DM Staffel 2018 ESV Lok Berlin-Schöneweide
2018-09-22 9183569450 Portuguese Orienteering Federation
2018-09-22 DM Natt Gotland Visborgs OK
2018-09-22 1 Carreira das Empresas AROMON Pontevedra Montañeiros A Roelo
2018-09-22 410-432-0573 OK Tjärnen/ IK Standard
2018-09-22 Meest party
2018-09-22 (609) 265-0526 OK Renen
2018-09-22 (713) 537-1692 OK Renen
2018-09-22 4 OZ MSKS MOV MOV
2018-09-22 6512851543 Forsa OK
2018-09-22 7862593388 Forsa OK
2018-09-22 (825) 337-0778 MOV
2018-09-22 Euromeeting Knock-Out Sprint
2018-09-22 Orust Tvärs 2018 Arenatime AB
2018-09-21 3027279256 OK Vilse 87
2018-09-21 7065030631 IFK Tumba SOK
2018-09-21 5867816688 WOC2020
2018-09-21 MTBO World Cup Final - Middle Distance Portuguese Orienteering Federation
2018-09-21 DM natt Småland Östergötland SOK Aneby
2018-09-16 SM, stafett OK Gränsen
2018-09-16 (406) 471-2219 TGV Horn
2018-09-16 Bergslagsträffen Fagersta OK
2018-09-16 LARGA COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-16 2406395362 Castropol Deporte
2018-09-16 MCR a veteraniáda finále, Majstrovstvá SR SK Prostejov + Konice
2018-09-16 Waxholms OK - LÃ¥ngdistans Waxholms OK
2018-09-16 VinnWay Cup 2018. Sprint Ukraine orienteering federation
2018-09-16 Чемпіонат України МТБО E3
2018-09-16 franc-archer КСО О-Компас
2018-09-16 Björkforskampen Björkfors GoIF
2018-09-16 Test DM 4 Skene SoIS
2018-09-16 236-930-2579 OLG St. Gallen / Appenzell
2018-09-15 SM, medel Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-15 8439016189 OK Alehof
2018-09-15 test bor BOR
2018-09-15 Österåkerskavlen 2018 OK Österåker
2018-09-15 4373737414 OK Österåker
2018-09-15 Glis
2018-09-15 8134743388 OK Landehof
2018-09-15 817-349-7831 Norbergs OK
2018-09-15 SPRINT COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-15 7166980915 VALENCIA-O
2018-09-15 spar bridge OK Letstigen
2018-09-15 MCR a veteraniáda kvalifikace, slovenský rebríček SK Prostejov + Konice
2018-09-15 MTBO-Kyiv (sprint) Vasia
2018-09-15 Чемпіонат України МТБО E2
2018-09-15 (901) 584-2921 Skene SoIS
2018-09-15 605-496-6017 Ukraine orienteering federation
2018-09-15 5033233480 OK Silva Campina
2018-09-15 32. Laufentaler OL OLG Laufental-Thierstein
2018-09-15 Харьков О-Спринт КСО О-Компас
2018-09-14 4164667835 IK Hakarpspojkarna
2018-09-14 5083960674 OK Silva Campina
2018-09-13 (209) 333-6988 OK Tyr
2018-09-13 7093035509 PI København
2018-09-12 DPM sprint PI København
2018-09-12 euthanasy OK Alehof
2018-09-12 XCVIII TROFEO RONDA COMA
2018-09-12 Test - online OK Hedströmmen
2018-09-12 Test DM 2 Skene SoIS
2018-09-11 Dala Vetaran-OL Bjursås OK
2018-09-11 Test DM 1 Skene SoIS
2018-09-11 9254021126 PI København
2018-09-09 SM, lång Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-09 malacophyllous OK Jiskra Novy Bor
2018-09-09 Vandrarringens höstträff Vandrarringen Västerås
2018-09-09 708-867-3205 OK Linné
2018-09-09 Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK Ravinen
2018-09-09 LPOPie Salobreña SherpaRaidKids
2018-09-09 Cupa Sanatatea de Toamna ACS Sanatatea Ploiesti
2018-09-09 4069883380 LOF
2018-09-09 (210) 393-8818 Jönköpings OL allians
2018-09-09 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP
2018-09-09 Český pohár MTB0 - 16. kolo - LONG SPC
2018-09-09 BRL Lang 2018 Ol-in-owl
2018-09-09 ORIENTIJOTE MEDIA ORIENTIJOTE
2018-09-08 ÖSTM Lang HSV Pinkafeld
2018-09-08 5407163772 IK Hakarpspojkarna
2018-09-08 5165693504 OK Jiskra Novy Bor
2018-09-08 Götaälvdalsträffen OK Gipen
2018-09-08 Linnéklassikern medel OK Linné
2018-09-08 phenolate OK Älvsjö Örby
2018-09-08 Ungdomsseriefinal Blekinge Stigmännen Karlshamns OK
2018-09-08 Jubileumssprint 2018-09-08 OK MÃ¥sen
2018-09-08 Skärgårdsdubbeln, långdistans Gustavsbergs OK
2018-09-08 Cupa Adina Mentor Silva
2018-09-08 8173769749 LOF
2018-09-08 336-577-0361 Orientijote
2018-09-08 432-425-8436 AOP
2018-09-08 4177267137 Ol-in-owl
2018-09-08 Campionato Italiano Sprint WRE C.A. Sportleader A.S.D.
2018-09-07 201-665-7764 CA Sportleader ASD
2018-09-07 batfowling Bjursås OK
2018-09-05 U-serie 6 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2018-09-05 yard cleaner OK Orion
2018-09-04 4-Klubbsmatch #3 Nyköpings OK
2018-09-04 TAIK's träningsstafett Tolered-Utby Ol-klubb
2018-09-04 Dala Veteran-OL Avesta OK
2018-09-04 (330) 206-9984 OK Kolmården
2018-09-04 MilKdo Kärnten BerMst HSV OL Villach
2018-09-04 BOR test OK Jiskra Novy Bor
2018-09-04 832-263-1175 OLC Wienerwald
2018-09-03 Mini-KM Järfälla OK
2018-09-02 7145342679 Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-02 2697518704 OK Grip
2018-09-02 (718) 375-0211 Kungälvs OK
2018-09-02 Pilaboträffen Annebergs GIF
2018-09-02 MtbO, Svenska Cupen, masstart final Säterbygdens OK
2018-09-02 World Cup Round 3 & Pre-Woc Relay Norwegian O-Federation
2018-09-02 (918) 298-1269 OK Hedströmmen
2018-09-02 Открытая тренировка КСО О-Компас. Кемпинг КСО О-Компас
2018-09-02 9417579742 Tibro OK
2018-09-02 8722255780 IFK Linköpings OS
2018-09-02 KLUBU STAFETES 2018 Kapa OK
2018-09-02 Tyresöorienteringen Söders-Tyresö
2018-09-01 6028832091
2018-09-01 USM lång Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-01 Åkers IF 100-årstävling Åkers IF
2018-09-01 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK
2018-09-01 MtbO, Svenska Cupen, sprint Säterbygdens OK
2018-09-01 slavish Finspångs SOK
2018-09-01 470-925-2540 Norwegian O-Federation
2018-09-01 World Cup Round 3 & Pre-Woc Pursuit Norwegian O-Federation
2018-09-01 OL-rounden, medel OK Hedströmmen
2018-09-01 8156289472 CS Alba Iulia
2018-09-01 far-heard Skogsluffarnas OK
2018-09-01 (210) 949-6773 ORI Mondego
2018-09-01 Aleträffen OK Alehof
2018-09-01 Järvloppet2018
2018-09-01 9403046947 IFK Linköpings OS
2018-08-31 Camassia Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-08-31 631-451-1233 Lunds OK, Malmö OK
2018-08-31 2268831499 Norwegian O-Federation
2018-08-31 CN Lunga Distanta - Trofeul Centenarului Et. II CS Alba Iulia
2018-08-30 Falukretsens deltävling 4 Korsnäs IF OK
2018-08-30 6. impOLs OL Biberist Sued OLG Biberist SO
2018-08-30 Sprint - ECN - Trofeul Centenarului Et. I CS Alba Iulia
2018-08-30 pre-engineering Köping-Kolsva OK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal söder Ö Skarpnäcks OL
2018-08-29 702-550-6420 Haninge SOK
2018-08-29 fictitious Bromma-Vällingby SOK
2018-08-28 (440) 612-8906 PI København
2018-08-28 Kretsmästerskap sprint Motala Motala AIF OL
2018-08-28 660-582-2738 Tolereds Allmänna IK
2018-08-28 905-309-4755 Rehns BK
2018-08-28 765-254-3173 OLT Transdanubien
2018-08-27 Sprintträning Sandudden Mälarö SOK
2018-08-26 DM medel, Stockholm Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-26 DM, lång, Värmland (Lokal kopia från: localhost) OK Hierne
2018-08-26 Media II;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-26 (262) 209-8912 Göteborg-Majorna OK
2018-08-26 DM, stafett, Västergötland Lidköpings VSK
2018-08-26 DM, Västergötland, öppna klasser Lidköpings VSK
2018-08-26 (207) 678-1041 OOB TJ Turnov
2018-08-26 robust Västmanlands Orienteringsförbund
2018-08-26 DM, ultralång, Norrbotten I 19 IF
2018-08-26 6784083025 ZVOC
2018-08-26 (919) 271-3285 OK Orion
2018-08-26 DM Stafett Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-26 3305587971 Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM Stafett, individuella Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasser OK Orion
2018-08-26 812-506-1872 Freidig
2018-08-26 Järvloppet2018
2018-08-26 (831) 460-6692 OMEGA
2018-08-25 580-368-5874 Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-25 4178131522 OK Gorm
2018-08-25 (601) 307-0384 Helsingborgs SOK
2018-08-25 Larga II,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-25 DM, medel, Västergötland IK Gandvik/Tiveljung
2018-08-25 513-536-0537 OOB TJ Turnov
2018-08-25 book muslin Avesta OK
2018-08-25 Midgaardsormen_2018_lørdag OK Snab
2018-08-25 (787) 511-4929 OK Snab
2018-08-25 Vittjärvs 2-dagars dag 2 Vittjärvs IK
2018-08-25 Valmieras čempionāts - 1 ZVOC-VBSS
2018-08-25 719-849-7757 OK Orion
2018-08-25 Midt-Norsk Mesterskap Lang Freidig
2018-08-25 9512560498 Svaide Roma SOK
2018-08-25 6824041859 OK Azimut
2018-08-25 DM Medel Örebro Hagaby GoIF
2018-08-24 PP2018-E1 OOB TJ Turnov
2018-08-24 4143820306 OK Azimut
2018-08-24 DM, lång, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund
2018-08-24 Vittjärvs 2-dagars dag 1 Vittjärvs IK
2018-08-24 DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro Län OK Tor
2018-08-23 Sprint;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-23 (605) 376-1195 Rånäs OK
2018-08-23 Försvarsmaktsmästerskap budkavle F 17
2018-08-23 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-23 2286172271 Waxholms OK
2018-08-22 Media I;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-22 (817) 563-9401 OK Azimut
2018-08-22 derogation Stigmännen Karlshamns OK
2018-08-22 SEEOC 2018 - Middle OK Azimut
2018-08-21 Larga I,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-21 O-5 Días Antioficiales Nocturna Orca
2018-08-21 833-686-4570 F 17
2018-08-20 Medel-KM Järfälla OK
2018-08-19 faux rondelette Horsens OK
2018-08-19 cauchillo Bjursås OK
2018-08-19 Partilletrippeln, medel Sävedalens AIK
2018-08-19 kalumpit OK Gränsen
2018-08-19 Hökensåsracet, medel OK Gränsen
2018-08-19 LÃ¥nghundradubbeln LÃ¥ng LÃ¥nghundra IF
2018-08-19 Gotland Team Sprint Visborgs OK
2018-08-19 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2018-08-19 well-nourished Siguldas Takas
2018-08-19 9 LACHS 2018 - Ponteverán AROMON
2018-08-19 (859) 385-8896 OK Södertörn
2018-08-19 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 2 Pan Kristianstad
2018-08-19 SM, stafett IK Hakarpspojkarna
2018-08-19 2154634748 Vännäs OK
2018-08-19 Galicia Cup 2018-3 RS
2018-08-18 6318478902 RS
2018-08-18 LOK klubbudkavlen 2018 Lessebo OK
2018-08-18 Haglöfs BAMM 2018 - Etapp 2 Centrum OK
2018-08-18 2622068198 Sävedalens AIK
2018-08-18 steamer landing LÃ¥nghundra IF
2018-08-18 Siguldas Kauss 2018 - 1.diena Biedrība “Siguldas Maratona klubs”
2018-08-18 Kils OK Kils OK
2018-08-18 JFM Stafet 2018 OK Pan Aarhus
2018-08-18 loudering Pan Kristianstad
2018-08-17 (847) 571-7496 Centrum OK
2018-08-17 Partilletrippeln, natt Sävedalens AIK
2018-08-17 Galicia Cup 2018-1 RS
2018-08-16 Test TUR
2018-08-16 Norbergs OK
2018-08-16 Eläkeliiton viesti Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 Eläkeliiton SM Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 Partilletrippeln, natt (med DM, natt, Göteborg) {å Sävedalens AIK
2018-08-14 910-602-7471 Waxholms OK
2018-08-12 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK
2018-08-12 Latvia O-week Day 6 long Turaida LOF
2018-08-12 cane weaver Hjobygdens OK
2018-08-12 4043553937 Eksjö SOK
2018-08-12 GM Publik Medel Eksjö SOK
2018-08-12 WMTBOC 2018 - Sprint ÖFOL
2018-08-12 (406) 767-1200 Stora Tuna OK
2018-08-11 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2018-08-11 (301) 680-8361 LOF
2018-08-11 8774500588 OK KÃ¥re
2018-08-11 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2018-08-11 GM Publik Lång Eksjö SOK
2018-08-11 470-292-5512 BMT Casas de Ves
2018-08-11 WMTBOC 2018 - Long ÖFOL
2018-08-11 (307) 468-1314 Eksjö SOK
2018-08-11 626-325-8450 Stora Tuna OK
2018-08-10 Latvia O-week Day 5 middle Mazie Kangari LOF
2018-08-10 II MEMORIAL JAIME GARCIA-TREJO OLTRA GODIH ALBACETE (SPAIN)
2018-08-10 GM Sprint Eksjö SOK
2018-08-09 WOC2018 - Relay LOF
2018-08-09 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-09 WMTBOC 2018 - Relay ÖFOL
2018-08-08 503-445-9085 LOF
2018-08-08 WMTBOC 2018 - Middle ÖFOL
2018-08-07 WOC2018 - Middle LOF
2018-08-07 Junoesque LOF
2018-08-07 Aptas Trail Run (ATR) IFK Kiruna
2018-08-07 Distriktsmatch, dag 2, lång, Dalarna, Gästrikland, Ludvika OK
2018-08-07 (229) 533-7526 ÖFOL
2018-08-06 Distriktsmatch, dag 1, sprint, Dalarna, Gästriklan Ludvika OK
2018-08-06 716-488-6280 IS Kullen
2018-08-06 Annebergs GIF
2018-08-05 MedeltidsKampen 2018 E3 Garda OK
2018-08-05 Augustiloppet i Motala Motala AIF OL
2018-08-05 WOC2018 - Sprint Relay LOF
2018-08-05 Latvia O-week Day 2 long Carnikava LOF
2018-08-05 Gotenelangen U10mila Norra
2018-08-05 Grövelsjöorienteringen, etapp 3 Lapplandsfjällens OK
2018-08-05 MTBO Leksands orienteringssöndag Leksands OK
2018-08-04 540-391-8447 Garda OK
2018-08-04 7817567309 Garda OK
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Final LOF
2018-08-04 4323986456 LOF
2018-08-04 9204924605 U10mila Norra
2018-08-04 Latvia O-week Day 1 sprint Riga LOF
2018-08-04 MTBO Tällbergssprinten Leksands OK
2018-08-04 5034786357 U10mila Norra
2018-08-04 7086012003 Lapplandsfjällens OK
2018-08-04 (309) 659-7314 Variant 5 Targovishte
2018-08-03 U10mila 2018 HD12 U10mila Norra
2018-08-03 Grövelsjöorienteringen, etapp 1 Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Grövelsjöorienteringen, prologen Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Stjärnorpsmedeln 2018 OK Denseln
2018-08-02 7784396804 Hallstahammars OK
2018-07-31 Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK
2018-07-29 9202764859 Orienteering Queensland
2018-07-29 Šumperký divočák E3 KSU
2018-07-28 Šumperký divočák E2 KSU
2018-07-28 QLD Schools Sprint Orienteering Queensland
2018-07-27 Šumperký divočák E1 KSU
2018-07-26 Sommarserien Skogsluffarnas OK
2018-07-22 Kopaonik open 2018 Stage 6 POSK Jasenica
2018-07-22 (757) 369-0561 POBO Opava
2018-07-21 Fritsla Triathlon 2018 S
2018-07-21 Kopaonik open 2018 Stage 5 POSK Jasenica
2018-07-21 first-page POBO Opava
2018-07-20 Kopaonik open 2018 Stage 4 POSK Jasenica
2018-07-20 terrestrially POBO Opava
2018-07-19 hyperelliptic Forsa OK
2018-07-19 Kopaonik open 2018 Stage 2 POSK Jasenica
2018-07-18 First Stop Hudik, Medel Forsa OK
2018-07-18 conjury POSK Jasenica
2018-07-18 Buggruset 2018 Malungs OK
2018-07-18 2173077798 OK Södertörn
2018-07-18 SkärgårdssprintenE2_skarp OK Roslagen
2018-07-17 SkärgårdssprintenE1_E2 OK Roslagen
2018-07-17 Sommarserien Skarpnäcks OL
2018-07-15 (805) 753-5275 Halland
2018-07-15 978-438-0071 SK Chrast
2018-07-14 Hallands 3-dagars - Etapp 2 Halland
2018-07-13 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman, FIN
2018-07-13 403-524-4426 WMOC2018
2018-07-13 Hallands 3-dagars - Etapp 1 Halland
2018-07-13 Carreira Nocturna Orientación - Arcade AROMON
2018-07-12 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2018-07-12 9852684009 IF Femman, FIN
2018-07-12 (936) 236-8762 IFK Enskede
2018-07-12 8302412212 Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-12 JWOC2018 Middle Quali SZV
2018-07-11 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2018-07-11 703-989-0917 IF Femman, FIN
2018-07-11 WMOC Forest Middle Final 2018 WMOC2018
2018-07-10 7868082132 Gotlands Bro OK
2018-07-10 8123228811 WMOC2018
2018-07-10 SOC E10 FECAMADO
2018-07-10 (425) 881-7894 Hellas Orientering
2018-07-08 Gotlands 2-dagars E2 SvaideRoma SOK
2018-07-08 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2018-07-08 (765) 613-7525 WMOC2018
2018-07-08 RM Frisksportarna SOK Träff
2018-07-08 WOC2018 Select Race - LONG LOF
2018-07-08 reinscribe Eidskog OL
2018-07-08 2366064647 SOK
2018-07-07 Eskilstuna Weekend E2 Ärla IF / IK Standard
2018-07-07 WOC2018 Select Race - MIDDLE LOF
2018-07-07 7345806868 Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-07 803-346-3392 Eidskog OL
2018-07-07 WMOC Sprint Qualification 2018
2018-07-07 Gotlands 2-dagars E1 SvaideRoma SOK
2018-07-06 6045783634 LOF
2018-07-06 8332004448 Ärla IF / IK Standard
2018-07-05 617-871-7625 Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 Havs-OL, dag 2, medel Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 3. Lauf impOLs Cup Bucheggberger OL
2018-07-05 Träningstävling, Norrvalla IF Femman, FIN
2018-07-05 WOC2018 Select Race - SPRINT LOF
2018-07-04 Havs-OL, dag 1, lång Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-04 Trekvällars, etapp 3 OK Ravinen
2018-07-03 Trekvällars, etapp 2 OK Ravinen
2018-07-02 Trekvällars, etapp 1 OK Ravinen
2018-07-01 EYOC2018-Relay BOF
2018-07-01 Cena střední Moravy E3 SK Prostějov
2018-07-01 (431) 736-1639 Malungs OK
2018-07-01 515-207-8518 OK Kapa
2018-07-01 Thermenland Open 2018 - Day 2 OC Fürstenfeld
2018-06-30 EYOC2018-Long BOF
2018-06-30 5 days of Italy - Stage 5 5 days of Italy
2018-06-30 Gränsjakten etapp 1 Idefjordens SK
2018-06-30 (813) 846-1265 IF Femman/Solf
2018-06-30 Cena střední Moravy E2 SK Prostějov
2018-06-30 (402) 923-0392 Piloña Deporte
2018-06-30 Kapa 3days 2018 - DAY2 OK Kapa
2018-06-30 3+3 Sälen 2018 Etapp 2 Malungs OK
2018-06-30 reclasp OC Fürstenfeld
2018-06-30 4808313228 Tjoget
2018-06-29 EYOC2018-Sprint BOF
2018-06-29 5 days of Italy - Stage 4 5 days of Italy
2018-06-29 (514) 569-8678 SK Prostějov
2018-06-29 Kapa 3days 2018 - DAY1 Kapa OK
2018-06-29 3+3 Sälen 2018 Malungs OK
2018-06-29 (407) 759-8631 Tibro OK
2018-06-28 (844) 419-8847 Skattkärrs SOK
2018-06-28 2137013885 5 days of Italy
2018-06-28 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2018-06-28 606-783-7948 Visby IF Gute SOK
2018-06-28 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-06-27 9084266365 Skattkärrs SOK
2018-06-27 5 days of Italy - Stage 2 5 days of Italy
2018-06-27 8509869557 IF Femman
2018-06-27 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2018-06-27 2. Lauf impOLs Cup 2018 OL Regio Olten
2018-06-26 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK
2018-06-26 KM FK Friskus Varberg och OK Nackhe FK Friskus Varberg
2018-06-26 OK Älmes närtävling i Kölaboda OK Älme
2018-06-26 (765) 242-5612 Skattkärrs SOK
2018-06-26 KM 2018 OK MÃ¥sen
2018-06-26 5 days of Italy - Stage 1 5 days of Italy
2018-06-26 Idre 3-dagars E1 Idrefjällens OK
2018-06-26 (305) 693-6272 Skattkärrs SOK
2018-06-25 glycogenetic Skattkärrs SOK
2018-06-24 Ernst Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-06-24 Örebro City Sprintstafett Almby IK
2018-06-24 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - F TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-24 United World Games Stage 3 HSV OL Villach
2018-06-24 701-799-0840 Radlager
2018-06-23 714-633-2948 TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-23 UWG Stage2 HSV OL Villach
2018-06-23 236-237-5659 SPA
2018-06-22 (667) 240-3073 HSV OL Villach
2018-06-21 Sommercup 3. Etape
2018-06-21 JUFA Sprintserie 4.Lauf OLT Transdanubien
2018-06-20 7098894281 Visborgs OK
2018-06-19 Kbh cup 3 afd. 2018 PI København
2018-06-19 (760) 286-2746 PI København
2018-06-19 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-19 Dala Veteran Insjön 2018-06-19 Hallstahammars OK
2018-06-17 Cto. Aragón SPRINT - Parque del Agua IBÓN Zaragoza
2018-06-17 503-264-0590 Club Ibón
2018-06-17 631-578-3681 Helsingborgs SOK
2018-06-17 Kräftereich Orienteering SU Schöckl Orienteering
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2018-06-16 6784512939 Helsingborgs SOK
2018-06-16 (475) 229-3412 AROMON
2018-06-16 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati OOB TJ Zlaté Hory
2018-06-16 Härskogen Terräng Lerums SOK
2018-06-15 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2018-06-14 6197323480
2018-06-14 Varbergsmästerskapen Sprint FK Friskus Varberg
2018-06-14 2087250587 Lounais-Hämeen Rasti
2018-06-14 4785755796 OK Alehof
2018-06-12 3154798435 Sävedalens AIK
2018-06-12 Sprintcup E3 Skene Skene SoIS
2018-06-12 757-582-8958 HSV OL Villach
2018-06-10 ŽB Čechy východ, krátká (neděle)
2018-06-10 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče ASU - Magnus Orienteering
2018-06-10 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - bieg indyw. KOS BnO Szczecin
2018-06-10 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - MEDIA COMCU
2018-06-10 FIF Hillerød Orientering
2018-06-10 Klubbmästerskap, långdistans Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-10 Cupa Florilor de Tei 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-06-10 LE MTBO Larga. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-10 7752193654 OK KÃ¥re
2018-06-09 Slottssprinten Sigtuna OK
2018-06-09 Országos Éjszakai Bajnokság 2018. PVM
2018-06-09 ŽB Čechy východ, klasika (sobota)
2018-06-09 KM - Dalarnas Skogsflickor/Skogskarlars Klubb Bjursås OK
2018-06-09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, ASU - Magnus Orienteering
2018-06-09 Vårserien Etapp 5 IFK Göteborg
2018-06-09 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - sztafety KOS BnO Szczecin
2018-06-09 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - LARGA COMCU
2018-06-09 SM Stafet 2018 FIF Hillerød Orientering
2018-06-09 LE MTBO Media. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 LE MTBO Sprint. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 629-233-8912 OK KÃ¥re
2018-06-09 (218) 849-8563 Sigtuna OK
2018-06-08 MTBO SM 2018, Sprint OK KÃ¥re
2018-06-07 346-223-2452
2018-06-07 Konsultkampen 2018 Sundbybergs IK
2018-06-07 Mol 8 SvaideRomaSOK
2018-06-06 806-375-0096 OK Lokomotiva Pardubice
2018-06-06 Sprinthelgen E2 OK Orion
2018-06-06 587-556-5299 OK Orion
2018-06-06 WAM OL 2018 USI Wien
2018-06-06 (303) 770-2660 Centrum OK
2018-06-06 Nationaldagsmedeln i Boden 2018 I 19 IF
2018-06-06 Sprint-KM för Landehof och Sjövalla OK Landehof
2018-06-06 DM, sprint, Värmland OK Djerf
2018-06-06 BILA3
2018-06-06 Fjällfemman Mörsil Åre OK
2018-06-05 (267) 898-6891 OK Skogsströvarna
2018-06-05 DM, sprint, Göteborg Mölndal Outdoor IF
2018-06-05 (561) 235-6322 OK Orion
2018-06-05 KM i långdistans Skogsluffarnas OK
2018-06-05 Höglandets Sprintcup 2 SOK Aneby
2018-06-05 (270) 409-3419 HSV OL Villach
2018-06-03 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2018-06-03 Bulgaria cup-day3 BOF
2018-06-03 SM, sprint, stafett OK Gränsen
2018-06-03 queen gold Alfta-Ösa OK
2018-06-03 4244425629 LOF
2018-06-03 1ª PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL SEVILLA - MONTELLANO CD MONTELLANO-O
2018-06-02 (864) 865-8850 BOF
2018-06-02 3107565334 OK Gränsen
2018-06-02 SM, sprint, individuell Final OK Gränsen
2018-06-02 3035636724 Alfta-Ösa OK
2018-06-02 2812531662 OK Gränsen
2018-06-02 204-252-8657 Visborgs OK
2018-06-02 6478274930 OK Renen
2018-06-02 (954) 750-4806 OK Renen
2018-06-02 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-06-02 775-325-0292 Vittjärvs IK
2018-06-01 OK Snab
2018-06-01 7044245591 BOF
2018-06-01 Ösaträffen, dag 1, medel Alfta-Ösa OK
2018-05-31 Test Celostátní přebor škol v OB 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-31 Klagenfurter Sporttage 5.KOLV Cup Sportunion Klagenfurt
2018-05-30 7752326254 WSC
2018-05-30 Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 Svärdsjö SOK
2018-05-30 7209653813 Göteborg-Majorna OK
2018-05-30 (289) 987-8497 Stigmännen Karlshamns OK
2018-05-30 Stockholm City Cup E3 Kristineberg OK Södertörn
2018-05-30 Motionsorientering Skatås
2018-05-29 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen
2018-05-29 VB-serien 29 maj Smedjebackens OK
2018-05-29 Höglandets Sprintcup deltävling 1 Eksjö SOK
2018-05-29 Bundesmeisterschaft der Schulen 2018 - Langdistanz WSC
2018-05-29 8149799881 OK Räven
2018-05-28 2343190531 CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 DM Sprint Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 Sprintstafett Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 (559) 394-2680 Gotlands Bro OK
2018-05-27 (321) 245-6701 Mullsjö SOK
2018-05-27 JVM-tester, LÃ¥ng Pan-Kristianstad
2018-05-27 DM-Sprint Blekinge OK Skogsfalken
2018-05-27 DM-Sprint Stafett Blekinge OK Skogsfalken
2018-05-27 DM Sprint-stafet FIF Hillerød Orientering
2018-05-27 Gällstads sprint Gällstadbygdens SOK
2018-05-27 (713) 351-5095 ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-27 (570) 406-2350 Trollhättans SOK
2018-05-27 9032192930 Rehns BK
2018-05-27 Cupa Romaniei - Long Distance - etapa II CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 Umeå OK, lång Umeå OK
2018-05-27 StOF Sommarläger Lägerstafett Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-27 Relay of the Dolomites 2018 TOL
2018-05-27 6 LACHS 2018 - Arcade AROMON
2018-05-27 Baltic Orienteering Championships 2018 - RELAY LOF
2018-05-26 234-522-4775 OK MÃ¥sen
2018-05-26 Stråken dubbelsprint E1 Mullsjö SOK
2018-05-26 (502) 893-8100 FIF Hillerød Orientering
2018-05-26 Mérida Distancia Media Torremocha ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-26 (619) 814-3205 Pan-Kristianstad
2018-05-26 MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprint Trollhättans SOK
2018-05-26 Bollnästräffen, medel Rehns BK
2018-05-26 (912) 255-2302 LOF
2018-05-26 Baltic Masters / Open 2018 LOF
2018-05-26 swearer Tibro OK
2018-05-26 Cupa Romaniei - Middle Distance - etapa I - WRE CS UNEFS Bucuresti
2018-05-25 StOF-läger medeldistans Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-24 KM, sprint OK Kolmården
2018-05-24 Ungoteket Sprintstafett Sävedalens AIK
2018-05-24 (832) 348-7825 OK KÃ¥re
2018-05-24 pound brush Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-05-23 Sprint-KM IK Uven
2018-05-23 7348508249 Ronneby OK
2018-05-23 Userie 3 Västra Blekinge OK Vilse 87
2018-05-23 307-649-2427 OK Södertörn
2018-05-22 VÃ¥rserien Etapp 3 Utby IK
2018-05-22 Höglandsserien deltävling 4 Eksjö SOK
2018-05-22 Herrmatchen 2018 Västra Skaraborgskretsen Ryda Sk
2018-05-21 303-441-4992 Malax IF
2018-05-20 Distancia Media Navaleno
2018-05-20 Klackenloppet, dag 2 rätt version OK Järnbärarna
2018-05-20 pseudo island VTA - SC vebr-sport
2018-05-20 352-308-9260 Skene SoIS
2018-05-20 DM Sprintstafett Västergötland 2018 Skene SoIS
2018-05-20 209-253-6753 IFK Mora OK
2018-05-20 KMP-Wiosna-Sprint LZOS
2018-05-20 Jukolatest Tullinge SK
2018-05-20 252-302-3524 OK Gränsen
2018-05-20 SM Sprint (genrep) Final IK Hakarpspojkarna
2018-05-20 SM Sprintstafett (genrep) OK Gränsen
2018-05-20 707-964-8045
2018-05-19 CEO - Distancia Larga Navaleno
2018-05-19 7344621055 Navaleno
2018-05-19 DM Sprint Sörmland Strängnäs-Malmby OL
2018-05-19 DM Sprint Småland 2018 SOK Aneby
2018-05-19 8044317762 SOK Aneby
2018-05-19 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu VTA - SC vebr-sport
2018-05-19 elder-sister SvaideRomaSOK
2018-05-19 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK
2018-05-19 KMP-Wiosna-Klasyk LZOS
2018-05-18 765-529-8191 OK Järnbärarna
2018-05-18 beam-straightening LZOS
2018-05-17 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Hakarpspojkarna
2018-05-17 7725678875 Attunda OK
2018-05-16 225-526-9240 Tolereds AIK
2018-05-16 2015691484 OK Orion
2018-05-16 Maratonstafett 2018 0OK Tyr
2018-05-16 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd
2018-05-16 SCC Högalidsparken OK Södertörn
2018-05-16 (418) 779-9028 OK Kroppefjäll
2018-05-15 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 2 Järfälla OK
2018-05-15 573-741-4390 Smedjebackens OK
2018-05-15 1 Carreira Orientacion Divino Salvador AROMON
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets söder 2 OK Ravinen
2018-05-15 SAKO Ungdomsserien Etapp 3 OK Gipen
2018-05-13 Balsa de Ves. Circuito de Albacete BMT CASAS DE VES
2018-05-13 sheepish Hagaby GoIF Örebro
2018-05-13 MTBO Camp 2018 Høkeren Allerød Orienteringsklub
2018-05-13 Peña del Hierro 2018 - Media COHU
2018-05-13 5 LACHS 2018 - Marin AROMON
2018-05-13 LAST-O Melarde 2018 Piloña.Depote
2018-05-13 18. kup Obilica OK SOKO 2015
2018-05-13 7º Enduro Trail CRP Ribafria
2018-05-13 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad lå Härnösands OK
2018-05-13 Ozona čempionāts 2018 stafete Ozons OK
2018-05-13 Gudenådysten Silkeborg OK
2018-05-12 *Närkekvartetten, dag 3, lång Hagaby GoIF Örebro
2018-05-12 832-391-1464 Ozons OK
2018-05-12 Peña del Hierro 2018 - Larga COHU
2018-05-12 614-361-1461 SK Severka Å umperk
2018-05-12 Pionirsko prvenstvo Beograda OK DIF
2018-05-12 CS Regionali Veneto 2018 MIUR
2018-05-12 Test Stafett 5 Skene SoIS
2018-05-12 Bergafjärden Micro 2 Järfälla OK
2018-05-11 312-715-2343 OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-11 Närkekvartetten, dag 2, medel Almby IK
2018-05-11 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2 Sundsvalls OK/Kovlands IF/Timrå SOK
2018-05-11 2696152078 Kokkolan Suunnistajat
2018-05-11 Bergafjärden Micro NIssars Nissar
2018-05-10 Närkekvartetten, dag 1, lång Almby IK
2018-05-10 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1 Njurunda OK/Selånger SOK
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 620-988-2054
2018-05-10 Camp. studenteschi FVG Fiso FVG
2018-05-09 Sprintcup 2018, etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2018-05-09 (825) 703-2474 Allerød Orienteringsklub
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1
2018-05-08 2606920958 Korsnäs IF OK
2018-05-08 Zuni WSC
2018-05-08 4-klubbsmatch #1 Trosabygdens OK
2018-05-08 Ungdomens 5-dagars etapp 2 LIVE OK Gränsen
2018-05-07 Njudungszonens ungdomsserie OK Njudung
2018-05-07 Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-05-07 Test1 KWE
2018-05-06 Dolkampen dag2 lång Dalaportens OL
2018-05-06 shingles OK Roslagen
2018-05-06 819-992-0190 OSV Berlin
2018-05-06 limousine-landaulet Haná Orienteering
2018-05-06 636-224-5460 OK Tisaren
2018-05-06 856-976-5286 OK99 Hradec Králové
2018-05-06 calcination Club Veleta Orientación
2018-05-06 Forårsløbet 2018 | 2./3. Divisionsmatch | Bjerge S Horsens OK
2018-05-06 (478) 994-6724 OK Tyr
2018-05-06 Aveiro City Race - Euro Tour Ori-Estarreja
2018-05-06 (317) 496-8949 OK Södertörn
2018-05-06 Intensivkurs orientering, SSK Snättringe SK
2018-05-06 416-935-3048
2018-05-06 Vårløpet Stjørdals-Blink Orientering
2018-05-05 Dolkampen dag1 medel Dalaportens OL
2018-05-05 888-777-2339 OK Roslagen
2018-05-05 JLVK 2018 Einzel OSV Berlin
2018-05-05 (289) 245-0373 Torsås OK
2018-05-05 HOF 2018 ŽB-M klasika - Janovice Haná Orienteering
2018-05-05 7743552215 Gällstadbygdens SOK
2018-05-05 Vårserien, etapp 2 Kungälvs OK
2018-05-05 586-408-8709 OK Tisaren
2018-05-05 Žebříček B klasika OK 99 Hradec Králové
2018-05-05 Värmlandstrippeln, lång Skattkärrs SOK
2018-05-05 II Trofeo Villa de Frailes - CA Media Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-05 Haningeträffen Haninge SOK
2018-05-05 OriCitàVecia Or30Ottobre
2018-05-05 Aveiro City Race - Urban Race Ori-Estarreja
2018-05-05 256-900-7149 Test
2018-05-04 6076439984 AROMON
2018-05-04 415-454-5165 OK Älgen
2018-05-03 heat-radiating Snättringe SK
2018-05-03 6305223762 Järla Orientering
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 2 Mälarö SOK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Attunda OK
2018-05-03 Grand Prix Mazowsza - E3 ZAZU Sports
2018-05-03 855-766-1425 Sundbybergs IK
2018-05-03 (434) 210-6097 Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 2 Gustavsbergs OK
2018-05-02 red-thighed Göteborg-Majorna OK
2018-05-02 (218) 325-2947 Ronneby OK
2018-05-02 Grand Prix Mazowsza - E2 - 100C run ZAZU Sports
2018-05-02 Västra Blekinge Userie 1 OK Vilse 87
2018-05-02 902-261-7747 Skene SoIS
2018-05-01 DM, sprint, Stockholm (WRE) Järla Orientering
2018-05-01 OK Älmes vårtävling OK Älme
2018-05-01 chrysatropic Tolereds AIK
2018-05-01 318-372-8150 OK Bävern
2018-05-01 CN Echipe - Middle Distance CSU Brasov
2018-05-01 Daugavas kauss OK Ogre
2018-05-01 Grand Prix Mazowsza - E1 ZAZU Sports
2018-04-30 (250) 505-2778 CSU Brasov
2018-04-29 Coppa Italia Cansiglio OrTarzo
2018-04-29 Cykel Orientering sprint OK SG, Danmark
2018-04-29 (315) 701-7689 CORZO
2018-04-29 409-812-2639 Aromon
2018-04-29 (580) 857-5170 C.O. Guadalajara
2018-04-29 9. Regio Olten OL (*22 / BE/SO) OL Regio Olten
2018-04-29 Warszawska Mila - E2 KS Spójnia
2018-04-29 MÃ¥lilla OK MOK
2018-04-29 8134145321 OK Arona
2018-04-29 11. Baselbieter Dorf-OL OLG KAKOWA
2018-04-28 954-680-7690 OrTarzo
2018-04-28 2ª Liga FOCYL-Sprint CORZO CORZO
2018-04-28 2537191974 OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 313-957-4825 OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 Tiomila, open individual Solna OK
2018-04-28 (906) 702-8993 Aromon
2018-04-28 604-367-6775 Aromon
2018-04-28 956-530-2582 KOB Konice
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Media C.O. Guadalajara
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Sprint C.O. Guadalajara
2018-04-28 Warszawska Mila - E1 KS Spójnia
2018-04-28 (218) 493-7517 Club Adolince
2018-04-28 Quirinal OK Arona
2018-04-28 Trofeul Tara Barsei - Sprint Urban CSU Brasov
2018-04-26 Mol 4 SvaideRomaSOK
2018-04-26 5074830839
2018-04-26 859-435-1374 Sundbybergs IK
2018-04-25 9495160431 OK SNab
2018-04-24 (239) 793-6241 Mälarö SOK
2018-04-24 (870) 560-3591 WSC
2018-04-24 336-740-9297 Avesta OK
2018-04-24 sCOOL Cup 2018 - Etappe 1 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-24 5042233661 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-23 720-930-8256 Leksands OK
2018-04-22 Öppet Skaraborgsmästerskap, lång SOK Träff
2018-04-22 (618) 386-3495 GODIH Albacete
2018-04-22 (571) 383-9332 LOF, Saldus OK, O! Latvija
2018-04-22 Göteborgsdubbeln, medel Lerums SOK
2018-04-22 Göingefejden 2018 FK Göingarna
2018-04-22 DM Ultralang 2018 Allerød OK
2018-04-22 Vårträffen 2018 Visborgs OK
2018-04-22 OK Tor Torfejden OK Tor
2018-04-22 Växjö OK, Medel Växjö OK
2018-04-22 57. Oberwiler OL (*19 / BE/SO) OLG Oberwil
2018-04-22 Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubil Linköpings OK
2018-04-22 Järfälla OK Järfälla OK
2018-04-22 Boforsloppet 2018 Degerfors OK
2018-04-22 Larina trka 2018 PSOK Jasenica
2018-04-21 (916) 405-8981 IF Hagen
2018-04-21 Ronnebymedeln Ronneby OK
2018-04-21 XII Trofeo Quijotes - MEDIA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-21 4317568448 Sjövalla FK
2018-04-21 IFK Lidingö IFK Lidingö
2018-04-21 OK Tor Ungdomstävling OK Tor
2018-04-21 (801) 808-6793 Degerfors OK
2018-04-21 650-295-8699 AROMON
2018-04-20 724-510-8154 OK Gränsen
2018-04-20 gooding Skene SoIS
2018-04-20 2018-04-20 Järfälla OK
2018-04-19 Mol 3 IF Gute SOK
2018-04-19 6018023673
2018-04-18 Přebor škol v OB 2017/2018 - jarní kolo SK Severka Šumperk
2018-04-18 Test Sprinstafett 40 Skene SoIS
2018-04-17 Kbh cup 2018 1 afd PI København
2018-04-15 (309) 413-3675 CD Altai
2018-04-15 Portugalete (V Circuito Popular JDLF) COBi
2018-04-15 2708730714 Täby OK
2018-04-15 513-453-5045 Magnets / Auseklis IK
2018-04-15 864-448-7100 COMA
2018-04-15 Urban Hjärne-kampen OK Motala
2018-04-15 (630) 458-4712 AROMON
2018-04-15 Prueba rogaine CDNavarra
2018-04-15 tellurite OK Silva
2018-04-15 5096209096 UNIVERSIDAD DE ALICANTE
2018-04-15 Stenungsunds OK Stenungsunds OK
2018-04-15 COTO5 San Pablo Toledo-O
2018-04-15 Cotobello / 2º Final Escolar / Larga Last-O La Brújula
2018-04-14 Täby OK, lång Täby OK
2018-04-14 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2018-04-14 Stigtomtakavlen 2018 OK Hällen
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Media Distancia COMA
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Sprint COMA
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario MAÑANA Focyl
2018-04-14 (808) 670-4023 Focyl
2018-04-14 (650) 607-7952 Bucheggberger Orientierungsläufer
2018-04-14 Swedish League #3 OK Silva
2018-04-14 PRUEBA RADIOBALIZAS PRUEBA
2018-04-13 Swedish Leauge #2 OK Silva
2018-04-12 4092268726 OK Älvsjö Örby
2018-04-11 JEAPRESUR-Gerena- JEAPRESUR
2018-04-11 7575363648 OK Linné
2018-04-10 JEAPRESUR-Atalaya- JEAPRESUR
2018-04-09 9167620182 Variant 5 Bulgaria
2018-04-09 Sprint 10 Skene SoIS
2018-04-08 (704) 703-5967 Karlskrona SOK
2018-04-08 Dackefejden medel Karlskrona SOK
2018-04-08 MIK-medeln Mälarhöjdens IK OK
2018-04-08 236-353-3581 Variant 5 Bulgaria
2018-04-08 CEYOC 2018 Middle SPA
2018-04-08 CEPO4 - FTE MORO TOLEDO-O
2018-04-08 Oblastní mistrovství ve sprintu (JMO) VSK Mendelu Brno
2018-04-08 JJDD La VALL de UIXO SIMEPIERDO
2018-04-08 9027951542 Club Adolince
2018-04-08 Broruset - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-07 Torrejoncillo del Rey. Circuito Dip. CUENCA COMCU
2018-04-07 9029709918 Karlskrona SOK
2018-04-07 (516) 621-8665 Karlskrona SOK
2018-04-07 561-458-1030 COMA
2018-04-07 VelikdenCup-Middle Variant 5 Bulgaria
2018-04-07 (855) 284-3997 IFK Göteborg
2018-04-07 (518) 659-3859 SPA
2018-04-07 2. kolo VčP - Zdobín OK Slavia Hradec Králové
2018-04-07 Test Sprint 85 Skene SoIS
2018-04-06 Svartnatta 2-mannastafett Vingåkers OK / Ärla IF
2018-04-06 2694098468 Variant 5 Bulgaria
2018-04-06 CEYOC 2018 Relay SPA
2018-04-06 Nattinatta - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-04 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK
2018-04-02 Snötrampen 2018 Fjärås AIK / OK Löftan
2018-04-02 3346738920 Trollhättans SOK
2018-04-02 Kringelträffen 2018 Södertälje-Nykvarn OF
2018-04-02 Hästveda OK Hästveda OK
2018-04-02 55. Thuner OL 2018 OLG Thun
2018-04-02 Lieldienu Balva 2018 Mona OK
2018-04-02 Test Abri mil
2018-04-01 Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OK
2018-04-01 2186858524 OK Orion
2018-04-01 956-747-2478 Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Vårracet, lång OK Orion
2018-03-31 8146949841 Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Hosszútávú OB VMTFSz
2018-03-31 (757) 923-1169 Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-31 Öjetrampen Främmestad/Kullingshof
2018-03-30 Kortfredan, Five-O #2 Ryda SK
2018-03-30 412-506-0175 Hässleholms OK
2018-03-30 (703) 303-5612 FK Friskus
2018-03-30 CEO 2018 - La Robla - MEDIA Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-30 Three Hills Cup-Sprint Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-30 Test Stafett 2 Skene SoIS
2018-03-29 Häxjakten, Five-O #1 OK Skogsvargarna
2018-03-25 Danish Spring 2018 | Long Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-25 Montefuerte (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-03-25 Vårdubbeln SÖNDAG OK Skogsfalken
2018-03-25 XI Trofeo Villa de Ibi (5ªLACV/Liga Sureste Larga) CEAM-O Ibi
2018-03-25 3 LACHS 2018 - Redondela AROMON
2018-03-25 Euglenida Hermathenae
2018-03-25 Salomon TTTHK 2018 Y2Y
2018-03-24 Danish Spring 2018 | Middle Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-24 Corao / 1ª Final JJDD La Brújula
2018-03-24 Vårdubbeln LÖRDAG OK Skogsfalken
2018-03-24 První jarní kufr JPV - SK Prostějov
2018-03-24 XI Trofeo Villa de Ibi (4ª LACV Sprint) CEAM-O Ibi
2018-03-24 571-839-8022 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 KPO Indoor sprint VI_2 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 Darlingtonia OK 99 Hradec Kralove
2018-03-24 681-222-5724 Skellefteå OK
2018-03-24 Corao / Sprint Corao La Brújula
2018-03-23 DS Sprint Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-23 810-339-4963 OK 99 Hradec Králové
2018-03-23 Test 75 Skene SoIS
2018-03-20 X Campionato Provincial Escolar Pontevedra (O Grov AROMON
2018-03-18 Trofeo Rock’n’O MediaMiddle WRE Malarruta Escondite
2018-03-18 (702) 584-5117 SZVSE
2018-03-18 832-261-9395 Peña Guara
2018-03-17 Tour de TGOK Tjällmo-Godegårds OK
2018-03-17 (870) 923-7721 Malarruta Escondite
2018-03-17 Trofeo Rock’n’O SPRINT WRE Malarruta Escondite
2018-03-17 Szeged Cup Relay SZVSE
2018-03-17 OK Landehofs Skidorientering OK Landehof
2018-03-16 7207181895 Sundbybergs IK
2018-03-15 GOF NattCup Etapp 10 Tolereds AIK
2018-03-15 Molarco - JJDDMM COMA
2018-03-15 607-504-6427 Skene SoIS
2018-03-13 819-686-3161 Göteborg-Majorna OK
2018-03-13 201-480-8805 Skene SoIS
2018-03-11 3 LACV LLARGA DISTANCIA CE COLIVENC
2018-03-11 925-926-6037
2018-03-11 808-799-0977 OK Orion
2018-03-11 (737) 218-9566 OK Södertörn
2018-03-11 III Trofeo Ciudad de Molina SENDA
2018-03-11 5417586862 Frösö IF
2018-03-11 (832) 297-4929 OLV Baselland
2018-03-11 LIGA NORTE CALAHORRA 2018 CRON
2018-03-10 San Lorenzo de la Parrilla. Circuito Dip. Cuenca COMCU
2018-03-10 ROK TrailRun
2018-03-10 CAMPIONAT AUTONOMIC SPRINT 2 LACV CE COLIVENC
2018-03-10 Liga Escolar y Universitaria Puente Duero COV FMD España
2018-03-09 (614) 618-1363 Colivenc
2018-03-09 2ª Prueba JJDD Oviedo (TIEMPOS NO OFICIALES) Club La Brújula
2018-03-09 Junior Camp, Stjärnnatten OK Orion
2018-03-08 GOF NattCup Etapp 9 OK Landehof
2018-03-08 3143997207 OK Tyr
2018-03-08 Test 24 Skene SoIS
2018-03-07 Mila Stockholm By Night #5 Snättringe SK
2018-03-04 (307) 545-4224 Pan-Kristianstad
2018-03-04 567-297-9594 SUN-O
2018-03-03 Mexico Run 1 Run to Fun
2018-03-03 Panvåren, medel Pan-Kristianstad
2018-03-03 vesicotomy Pan-Kristianstad
2018-03-03 AOM 2018 Middle WRE SUN-O
2018-03-02 425-359-5845 Pan-Kristianstad
2018-03-02 919-892-8286 SUN-O
2018-03-02 3363727680 LOF
2018-03-01 (609) 224-1626 SUN-O
2018-03-01 Test MÃ¥senstafetten OK MÃ¥sen
2018-02-25 Vinterlang 20180225 Søllerød OK
2018-02-25 Clásica Liga Focyl y Norte COV
2018-02-25 Hungarian Ski-O Championships, Middle HSE
2018-02-25 prueba1
2018-02-25 Y2Y 10th Anniversary Championships Y2Y
2018-02-25 (724) 220-3444 AROMON
2018-02-25 Vintercupen Etapp 7 IK Uven
2018-02-25 240-473-8433 HSE
2018-02-25 Cupa Sanatatea de Iarna 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-02-24 LOM 2018 SPRINT Lorca-O
2018-02-24 Vinter OL 5 Afd. Ballerup OK
2018-02-24 949-922-9371 COV
2018-02-24 Ultra test Jönköpings OK
2018-02-21 monochroic Sundbybergs IK
2018-02-21 Buginvillaea Tullinge Sportklubb
2018-02-19 SM kval test 2 IK Hakarpspojkarna
2018-02-18 SM SkidO Stafett Sundsvalls OK
2018-02-18 Media/Middle XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-18 (501) 234-4173 Göteborgs SK
2018-02-18 PIOM 2018 WRE COC
2018-02-18 Чемпіонат України СОЛ. Коротка Ukraine orienteering federation
2018-02-17 Karlsnäsloppet Ronneby OK Ronneby OK
2018-02-17 800-283-5207 KOB Konice
2018-02-17 SM SkidO Medeldistans och publiktävling Sundsvalls OK
2018-02-17 Settimana dello Sport - ORIENTEERING a Tarzo OrTarzo
2018-02-17 (843) 812-8655 Ukraine orienteering federation
2018-02-17 nonirrigated F.O.R.M.
2018-02-16 Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на л Ukraine orienteering federation
2018-02-14 (877) 276-4360 Järfälla OK
2018-02-13 (773) 228-0403 ADFA
2018-02-12 Portugal-O-Meeting - Day 3, Middle ADFA
2018-02-12 7182384023 ADFA
2018-02-11 508-875-5007 GODIH
2018-02-11 Portugal-O-Meeting - Day 2, Long+WRE ADFA
2018-02-11 ZHL 6. kolo, Labské louky OK Slavia Hradec Králové
2018-02-10 970-729-4409 Ballerup OK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, sprint WIK/BBK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, medel WIK/BBK
2018-02-10 SM sport vintercup #3 Sävedalens AIK
2018-02-10 708-381-6104 ADFA
2018-02-08 ESOC+JWSOC+EYSOC Relay BFO
2018-02-07 ESOC+JWSOC+EYSOC Long BFO
2018-02-07 Gustavsbergs OK
2018-02-06 Nattcup no 7 OK MÃ¥sen
2018-02-05 Eremurus BFO
2018-02-04 Bilbao - Kobetamendi (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-02-04 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-04 563-425-4648 BFO
2018-02-04 JWSOC+EYSOC Sprint BFO
2018-02-04 CEPO 2-EL VALLE ToledoO
2018-02-04 Nattcup2 SvaideRoma SOK
2018-02-03 Stockholm Indoor Cup E1 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-03 ESOC Sprint BFO
2018-02-03 CAMPEONATO UNIVERSITARIO MADRID TIERRA TRAGAME
2018-01-31 BG Ski-O SprintRelay BFO
2018-01-30 BG Ski-O Long BFO
2018-01-29 BG Ski-O Middle BFO
2018-01-28 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO LARGA MAXIMUS
2018-01-28 BG Ski-O Relay BFO
2018-01-27 (847) 381-8482 MAXIMUS
2018-01-27 (312) 289-5440 Ballerup OK
2018-01-27 BG Ski-O Sprint BFO
2018-01-24 Natcup 2017-18 | 6. afdeling OK Roskilde
2018-01-24 Nattugglan - Granby Tullinge Sportklubb
2018-01-21 3ª PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL DE ALBACETE (MUNERA) GODIH
2018-01-21 (772) 519-3031 CD FUNDI-O
2018-01-21 8888346872 AROMON
2018-01-21 CEPO 1 - Safont Toledo-O
2018-01-21 Vinterserien + MTBO IFK Enskede
2018-01-20 TROFEO PUEBLOS BLANCOS 2018 - LARGA DISTANCIA CD FUNDI-O
2018-01-20 CA Relevos Mixtos Sprint 2018 CD FUNDI-O
2018-01-17 514-613-4825 Sundbybergs IK
2018-01-14 (309) 421-9342 OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-14 Vinterserien, Segeltorp Skogsluffarnas OK
2018-01-14 SkidO, OBS-tävling, lång IFK Moras OK
2018-01-14 580-543-8876 IK Uven
2018-01-14 Championnat de France de Ski-o - MassStart 7309AR - COCS
2018-01-13 Vinter OL 2 afd Ballerup OK
2018-01-13 Villanueva de la Jara. Circuito Cuenca Orientijote
2018-01-13 SkidO, OBS-tävling, medel IFK Moras OK
2018-01-13 2534994765 COBi
2018-01-13 SM-sprintstafett (Live version Lördag 2) OK Gränsen
2018-01-12 6046472832 Skene SoIS
2018-01-10 (508) 478-6328 Ballerup OK
2018-01-07 4. kolo ZHL - Studánka, Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-07 Vintercupen etapp 1 Frölunda OL
2018-01-07 Кубок України, Різдвяні старти 2018 - середня КСО Компас
2018-01-07 SkidO, OBS-tävling, sprint OK Renen
2018-01-06 SkidO, OBS-tävling, lång OK Renen
2018-01-06 2673675935 КСО Компас
2018-01-04 6037222062 Toledo-O
2018-01-03 610-619-3404 Toledo-O
2018-01-02 PNTD Reyes - E1 Toledo-O
2017-12-31 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium - Mixed stage Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-30 Vinter OL 1 AFD Ballerup OK
2017-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium (Sand & Wind R Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-29 409-382-8911 Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 303-925-7810 Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 radi-o o-oh
2017-12-22 Ski Ukraine Championship. Midle UOF
2017-12-17 Vánoční sprint 2017 OK99 Hradec Králové
2017-12-17 978-862-0874 Toledo-O
2017-12-16 919-892-0213 Toledo-O
2017-12-16 (416) 760-1853 Hässleholms OK
2017-12-13 928-243-4749 IFK Enskede
2017-12-11 6393193366 Karlskrona SOK
2017-12-10 7742032348 Lindebygdens OK
2017-12-09 4173665853 Lessebo OK
2017-12-09 Mikulášský orienťák SK Prostějov
2017-12-03 757-342-5263 S.D.Correcaminos
2017-12-03 XIV TROFEO MANZANARES-O MEDIA MANZANARES-O
2017-12-03 Valladolid - Miguel Delibes COV
2017-12-03 (613) 893-8888 COBi
2017-12-02 6828854408 KOB Konice
2017-12-02 253-881-0480 MANZANARES-O
2017-12-02 Skinkan Lerums SOK
2017-12-02 Nordcupen #5 - sista deltävlingen med prisutdelnin Täby OK
2017-11-30 3478141547 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-30 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-30 (818) 999-8566 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-29 Natcup 3 afd 2017/18 Søllerød OK Denmark
2017-11-29 5414196860 Tullinge Sportklubb
2017-11-29 VinterNattCup 2 Järfälla OK
2017-11-28 8479160963 Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-27 727-507-1129 Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-26 712-635-7491 Brown team
2017-11-26 Vinterlang 1 afd
2017-11-25 Нічний привид 2017 КСО Компас
2017-11-25 Brown cup- day 1 Brown team
2017-11-25 Zimní Brko Cup 2017 Haná Orienteering
2017-11-21 Nattcup nr 2 OK MÃ¥sen
2017-11-19 Höstrusket 2017 Örkelljunga FK
2017-11-19 (973) 347-2980 ALCOR
2017-11-19 Liga Norte Portillo CdpO
2017-11-19 (802) 961-2587 AROMON
2017-11-18 Ärtloppet 2017 Nyköpings OK
2017-11-18 CECEO 2017 LARGA ALCOR
2017-11-18 hot-rolled Waxholms OK
2017-11-18 2318872938 COV
2017-11-18 800-509-2418 Domnarvets GoIF
2017-11-17 violence Stockholms Inomhusorienterare
2017-11-15 Mila Stockholm by Night, #1 Centrum OK
2017-11-15 3658052873 FIF Hillerød Orientering
2017-11-14 352-783-2113 Nyköpings OK
2017-11-14 250-403-4870 WSC
2017-11-12 6153482371 IK Ymer
2017-11-12 LEDX Cup (O-event) Totalresultat IK Ymer / Hestra / Borås GIF
2017-11-12 701-440-8829 Skarpnäcks OL
2017-11-12 MIsionis Trail run Variant 5
2017-11-12 Bilbao City Race (11ªLEO) Long-D (Bilbao) COBi
2017-11-12 Tour Trevigiano Santa Croce del Montello OrTarzo
2017-11-11 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2017-11-11 Nordcupen #2 Sundbybergs IK
2017-11-11 2103823747 Skarpnäcks OL
2017-11-11 (216) 383-4411 COBi
2017-11-11 (925) 319-2735 COBi
2017-11-11 Podzimní kotár 2017 KOB Konice
2017-11-11 860-686-0937 OK Kolmården
2017-11-11 (510) 914-3162 OK Kolmården
2017-11-11 (717) 779-4947 Distrito Cerro Amate - Club Adolince
2017-11-11 CAMPEONATO DE ANDALUCÍA DE DUATLÓN 2017 CD FUNDI-O
2017-11-10 O-Event dag 1, Sprint By Night Borås GIF
2017-11-10 507-246-0461 ACB
2017-11-09 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2017-11-05 Höstlunken 2017 Snättringe SK
2017-11-05 unprintably Pol. Circolo Dozza
2017-11-05 OK Tyr
2017-11-05 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza. Media Club Adolince
2017-11-05 7275213947 Piloña Deporte
2017-11-04 CAMPEONATO DE MADRID SPRINT GOCAN
2017-11-04 425-653-5757 Pol. Circolo Dozza
2017-11-04 LÃ¥ngen OK Tyr
2017-11-04 Východočeský pohár 17.kolo OK Slavia Hradec Králové
2017-11-04 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza Larga Club Adolince
2017-11-03 Erice - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-11-02 (623) 633-8479 PWT Italia
2017-10-31 Cretto di Burri Old Gibellina - 5DaysOfSicily2017_ PWT Italia
2017-10-30 Ficuzza Forest - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-29 8143540322 Ibon
2017-10-29 Campionato regionale Long FVG Gr. Or. Cai XXX Ottobre e OrTS
2017-10-29 Sciacca - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-28 5ª PRUEBA CPOP SEVILLA 2017 FUENTES DE ANDALUCÍA CD MONTELLANO-O
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Media Ibon
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Sprint Ibon
2017-10-28 Smålandskavlen SOK Aneby
2017-10-27 7183428320 HSOK
2017-10-27 918-969-5142 Pi København
2017-10-26 9367275049 Tolereds AIK
2017-10-25 FMM OL-skytte Karlskrona SOK
2017-10-25 NMOC Sprintstafett Karlskrona SOK
2017-10-25 Karlskrona SOK
2017-10-25 FMM Stafett Karlskrona SOK
2017-10-24 (509) 901-9554 WSC
2017-10-24 Peking night deltävling 4 OK Denseln
2017-10-22 361-742-0161 OK Vilse 87
2017-10-22 506-609-8091 Göteborg-Majorna OK
2017-10-22 Országos Egyesületi Váltóbajnokság 2017 SZVSE
2017-10-22 III Trofeo Villa de Caudete GODIH Albacete
2017-10-22 unordinateness Gotlands Bro OK
2017-10-22 Vilselöpet 2017 OK Vilse 87
2017-10-21 longly Gotlands Bro OK
2017-10-21 seadog K.O.B. Choceň
2017-10-21 (917) 240-3183 IFK Göteborg
2017-10-21 202-227-3064 SZVSE
2017-10-21 Bobbio - Campionato Italiano Sprint Relay SciCLubBobbio - PPN
2017-10-20 Nacka by Night, med Motionsorientering OK Ravinen
2017-10-19 Nattcup Tjällmo-Godegårds OK
2017-10-19 Ingen sol på berga Centrum OK
2017-10-16 test test
2017-10-15 (562) 718-0339 Tjalve
2017-10-15 49. Emmentaler OL * OLG Skandia
2017-10-15 828-496-5622 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-15 (212) 784-2840
2017-10-14 unarticulate Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-14 7659483694
2017-10-14 631-765-9691
2017-10-14 (936) 755-9288 Navaleno
2017-10-14 middlings Tjalve
2017-10-14 11 tappa tour trevigiano Mareno di Piave asd Mareno Orienteering
2017-10-14 Växjö OK, medel Växjö OK
2017-10-14 Prvenstvo Beograda na dugim distancama OK DIF
2017-10-14 4ª CPOP Cañada Honda Club Adolince
2017-10-12 Roslagsveteranerna Attunda OK
2017-10-10 WAM Sprint-OL USI Wien
2017-10-10 1. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-10-08 Falkdrevet 2017, söndag OK Skogsfalken
2017-10-08 (208) 253-5411 LOF, Kāpa OK
2017-10-08 25mannamedeln IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-08 KUM Stafet 2017
2017-10-08 BWStM 2017 TGV Horn
2017-10-08 (432) 216-7301 TGV Horn
2017-10-08 Torslundssprinten Hjärnarps OL
2017-10-07 855-958-8059 IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-07 8439752828
2017-10-07 Jubiläumslauf TGV Horn
2017-10-07 torpidness KSU
2017-10-07 Falkdrevet 2017, lördag OK Skogsfalken
2017-10-04 25-mannaträning OK Tisaren
2017-10-03 7607140326 Lindebygdens OK
2017-10-03 Bez.Meisterschaft Ndb/Opf OLG Regensburg
2017-10-01 9543593123 Finspångs SOK
2017-10-01 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Snättringe SK
2017-10-01 Ungdomsstafetten i Skåne Hässleholms OK
2017-10-01 6056648990 Kjula IF
2017-10-01 ornithoscopist Peña Guara
2017-10-01 2 Carreira Orientacion Concello de Soutomaior AROMON
2017-10-01 Höstträffen Gotland Garda IK
2017-10-01 JEC 2017 - Sprint OC Fürstenfeld
2017-10-01 Vargsöndan OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2017-10-01 Op/nedrykningsmatcher 1.-3. division øst FIF Hillerød Orientering
2017-10-01 3147047416 OK Tyr
2017-09-30 339-777-6911 Vänersborgs SK
2017-09-30 2178525575 Trosabygdens OK
2017-09-30 Vetlanda OL-sport cup Dag OK Njudung
2017-09-30 Garphyttans IF Orientering
2017-09-30 6618723758 FK Herkules, Göteborg-Majorna OK
2017-09-30 Nuorisoviesti 2017 Turun Suunnistajat, FIN
2017-09-30 roid Hässleholms OK
2017-09-30 JEC 2017 - Long OC Fürstenfeld
2017-09-30 Ärlaträffen Ärla IF
2017-09-30 Lång-KM för OK Landehof och Sjövalla FK OK Landehof
2017-09-30 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK
2017-09-30 Avala orijentiring takmičenje PSK Avala
2017-09-30 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts SK Briksnis
2017-09-29 (518) 447-6305 OK Njudung
2017-09-29 Skol SM Sprint Västerbergslagens OL
2017-09-29 Publiktävling Skol SM Sprint Västerbergslagens OL
2017-09-29 7159087774 OC Fürstenfeld
2017-09-28 OZ Cechy pod Kosirem SK Prostejov
2017-09-28 386-323-4425 Gotlands Bro OK
2017-09-27 Natti-Natti IFK Enskede
2017-09-27 Test online Skogsluffarnas OK
2017-09-24 Veteran-SM långdistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-24 self-dissociation OK Chrastava
2017-09-24 homoplasy TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-24 NOK:s Nationella Norbergs OK
2017-09-24 770-361-2772 Hagaby GoIF
2017-09-24 Campionato Veneto Sprint Relay Viorteam
2017-09-23 418-387-0767 OK Österåker
2017-09-23 OK Österåker Medeldistans 2017 OK Österåker
2017-09-23 Veteran-SM medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-23 Sm Medel Final OK Tisaren
2017-09-23 7344484752 OK Tisaren
2017-09-23 MCR klasika SO OK Chrastava
2017-09-23 Ungdomsseriefinal Blekinge OK Orion
2017-09-23 Český pohár MTBO – 16. kolo TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-22 ceraceous OK Tisaren
2017-09-22 6193390547 Motala AIF OL
2017-09-22 Natt-Njudung OK Njudung
2017-09-17 Ungdoms-SM, distriktsstafett Umeå OK
2017-09-17 seminaphthylamine Annebergs GIF
2017-09-17 Attundadubbeln - medel Attunda OK
2017-09-17 SVK Inov8 Ranking Middle KOB ATU Košice
2017-09-17 Lång SM 2017, Final KFUM Örebro Orientering
2017-09-17 12. Memorijal Buda Radović PSOK DMB, OSS
2017-09-17 9193913806 KFUM Örebro OK
2017-09-17 412-278-5223 OK KÃ¥re
2017-09-17 OL Touren MTBO Sprint OK KÃ¥re
2017-09-16 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
2017-09-16 540-239-2622 Umeå OK
2017-09-16 (920) 478-7583 Attunda OK
2017-09-16 coterie KOB ATU Košice
2017-09-16 3252348039 KFUM Örebro Orientering
2017-09-16 12. Memorijal Buda Radović PSOK DMB, OSS
2017-09-16 epigraphical Finspångs SOK
2017-09-16 5734064426 OK Slavia Hradec Králové
2017-09-16 KLUBU STAFETES Kapa OK
2017-09-16 OL Touren OK KÃ¥re
2017-09-16 9736066629 OK KÃ¥re
2017-09-15 Ungdoms-SM, sprint Umeå OK
2017-09-15 SVK Championships Sprint KOB ATU Košice
2017-09-11 ice-clad Rehns BK
2017-09-10 Campionato Italiano Relay Orienteering Dolomiti
2017-09-10 (602) 828-4307 Tidaholm SOK Sisu
2017-09-10 DM Stafett Stockholm OK Ravinen
2017-09-10 765-658-2488 GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-10 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-10 self-conservative OK Ravinen
2017-09-10 (757) 828-5562 SOK Viljan
2017-09-10 5. Nationaler OL Säntisalp OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-10 DM LÃ¥ng - Gotland Gotlands Bro OK
2017-09-10 (250) 554-6456 OK Motala
2017-09-10 DM Medel Halland IF Rigor
2017-09-10 (403) 379-0708 Ringsjö OK
2017-09-10 860-824-8785 BroSö OK
2017-09-10 401-872-9647 Kungälvs OK
2017-09-10 DM Stafett Södermanland Nyköpings OK
2017-09-10 Kåsjön Trail 2017 Sävedalens AIK
2017-09-09 Campionato Italiano Long WRE Orienteering Dolomiti
2017-09-09 DM, medel, Uppland OK Roslagen
2017-09-09 Campeonato CLM. Larga GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-09 201-516-5530 AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-09 DM, sprint, Västergötland Mullsjö SOK
2017-09-09 DM Medel Södermanland Trosabygdens OK
2017-09-09 SM Mitteldistanz Schwägalp (WRE) OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-09 DM Lång Göteborg OK Alehof
2017-09-09 (808) 554-6318 Ringsjö OK
2017-09-08 Natt-DM Blekinge Ronneby OK
2017-09-08 DM, natt, Stockholm Hellas Orientering
2017-09-08 Natt ÖIDM Yö - Öppen/Avoin IF Femman
2017-09-08 DM, natt, Västmanland Surahammars SOK
2017-09-08 antemarital Korsnäs IF OK
2017-09-08 DM, natt, Västergötland Tidaholm SOK Sisu
2017-09-06 626-808-4016 Visborgs OK
2017-09-05 3609142116 Sportident Danmark
2017-09-05 (212) 868-7958 OK MÃ¥sen
2017-09-05 U-serien m. NOK-träning OK Kolmården
2017-09-05 Medel-KM Täby OK
2017-09-04 (317) 477-8095 Malax IF
2017-09-03 Divisionsløb 3,4,5& 6 div 2 afd
2017-09-03 DM, lång, Stockholm + Uppland Järfälla OK
2017-09-03 785-310-1748 Garda OK
2017-09-03 DM, stafett, Småland Eksjö SOK
2017-09-03 TEST - CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - TEST OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM, lång, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-03 outmeasure Karlskrona SOK
2017-09-03 7275750881 Karlskrona SOK
2017-09-03 dDM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland OK Räven
2017-09-03 DM stafett Gbg Hall VG Öppna banor OK Orinto
2017-09-03 DM LÃ¥ng Dalarna Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-03 (239) 224-5843 SK Magic Map
2017-09-03 Finans-NM, sprint Eidskog OL
2017-09-03 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E3 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM lång, Sthlm & Uppland Järfälla OK
2017-09-02 nitro powder Karlshamn Triathlon
2017-09-02 DM, medel, Göteborg OK Landehof
2017-09-02 DM, medel, Stockholm Väsby OK
2017-09-02 DM, medel, Småland Eksjö SOK
2017-09-02 6096689441 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-02 DM, medel, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-02 DM Medel Dalarna Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-02 DM medel Blekinge Karlskrona SOK
2017-09-02 Finans-NM, normaldistanse Eidskog OL
2017-09-01 Natt-DM Ångermanland Husums IF OK
2017-09-01 (541) 709-8507 Ockelbo OK
2017-09-01 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E1 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-01 Natt-DM Skåne Lunds OK
2017-08-31 904-344-6594 Sävedalens AIK
2017-08-30 757-738-4869 Järfälla OK
2017-08-30 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2017-08-30 Test Järfälla OK
2017-08-29 4438385523 Tolered-Utby OL
2017-08-29 Dala Veteran OL (Lokal kopia från: 169.254.176.219 Stora Tuna OK
2017-08-29 Attunda Sprint-KM Attunda OK
2017-08-29 732-341-6256 Järla Orientering
2017-08-27 World Cup 2017 Round 3 - SPRINT QUALIFICATION LOF
2017-08-27 4186885903 Vimmerby OK
2017-08-27 (580) 390-5095 OK Nolaskogarna
2017-08-27 2068261135 OK Linné
2017-08-27 828-862-0448 SIK / WOK
2017-08-27 World Cup 2017 Round 3 - SPRINT FINAL LOF
2017-08-27 (505) 262-5279 Rydboholms SK-Hestra IF
2017-08-27 973-418-9157 Avesta OK
2017-08-27 JFM Lang 2017
2017-08-27 PP2017-E3 Turnov
2017-08-27 630-689-8657 Köping-Kolsva OK
2017-08-27 Fan race “Cēsu OPEN” sprint LOF
2017-08-27 484-992-7288 FECAMADO
2017-08-27 4799736129 OLG St Vith ARDOC
2017-08-26 World Cup 2017 Round 3 - RELAY LOF
2017-08-26 3046244994 Vimmerby OK
2017-08-26 DM Lång Ångermanland/Medelpad OK Nolaskogsarna
2017-08-26 (440) 746-4513 SIK / WOK
2017-08-26 (302) 420-0588 Rydboholm/Hestra
2017-08-26 7314871611 FK Göingarna
2017-08-26 Golden Weekend 2017, dag 1 Köping-Kolsva OK
2017-08-26 Ramunderträffen Skogspojkarnas OK
2017-08-26 Leptolinae OK Orion
2017-08-26 7857697607 Avesta OK
2017-08-26 Kraftloppet 2017 Finspångs SOK
2017-08-26 VimmerbyOK Vimmerby OK
2017-08-26 Fan race “Cēsu OPEN” LOF
2017-08-26 PP2017-E2 TUR
2017-08-25 World Cup 2017 Round 3 - MIDDLE LOF
2017-08-24 Motionsorientering Furulund Sävedalens AIK
2017-08-24 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK
2017-08-24 (778) 944-2736 Svaide Roma SOK
2017-08-24 KM Domnarvet / KÃ¥re Domnarvets GoIF
2017-08-23 U-serie 5 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2017-08-23 Ungdomsserien, region norr Täby OK
2017-08-23 Ungdomsträning Svärdsjö Svärdsjö SOK
2017-08-23 U-serie 5 Östra Blekinge Ronneby OK
2017-08-22 Pokaljakten, deltävling 4 Värmlands Orienteringsförbund
2017-08-22 Dala Veteran-OL Avesta OK
2017-08-21 JOK Medel-KM Järfälla OK
2017-08-20 Hemfosadubbeln Medel OK Södertörn/Söders-Tyresö
2017-08-20 OL-rounden Medel OK Hedströmmen
2017-08-20 Göteborg O-meeting lång Frölunda OL
2017-08-20 Långhundradubbeln lång Långhundra IF
2017-08-20 Bjursåsluffen dag 2 Bjursås OK
2017-08-20 sleep-resisting Njurunda OK
2017-08-19 DM mellem
2017-08-19 (864) 244-0718 OK sorø
2017-08-19 Hemfosadubbeln Lång OK Södertörn/ Söders
2017-08-19 512-345-3877 OK Hedströmmen
2017-08-19 Göteborg O-meeting sprint Frölunda OL
2017-08-19 (913) 775-4949 Njurunda OK
2017-08-19 LÃ¥nghundradubbeln medel LÃ¥nghundra IF
2017-08-19 DM medeldistans Västerbotten Skellefteå OK
2017-08-19 sciuromorphic Bjursås OK
2017-08-19 (430) 225-4022 OK sorø
2017-08-18 757-738-5624 UKS Azymut 45 Gdynia
2017-08-18 Sprint-KM HÃ¥gelby Tullinge Sportklubb
2017-08-18 Göteborg O-meeting medel Frölunda OL
2017-08-18 World Biathlon Orienteering Championships Classic Njurunda OK
2017-08-18 Sprint KM Garphyttans IF
2017-08-17 8066033146 OLT Transdanubien
2017-08-17 Leksand Centrum Loop Spiks Event
2017-08-17 KM medel OKÖsteråker, VÖOL, Rånäs OK och Waxholms Waxholms OK
2017-08-17 TMOK Närtävling TMOK
2017-08-16 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK
2017-08-16 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF
2017-08-15 Motions-OL Stafett Lunedet OK Djerf
2017-08-15 (202) 947-7667 Göteborg-Majorna OK
2017-08-13 415-579-6672 Hjobygdens OK
2017-08-13 GM Stafett Karlskrona SOK
2017-08-13 Dackefejden Medel Karlskrona SOK
2017-08-13 Norrlandsmästerskapen lång Sundsvalls OK
2017-08-13 Tuna Ting Söndag Stora Tuna OK
2017-08-12 Stora Stöten Swimrun Falu SS
2017-08-12 Km vertical Villalfeide Villalfeide
2017-08-12 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2017-08-12 GM LÃ¥ng Karlskrona SOK
2017-08-12 2198531905 Karlskrona SOK
2017-08-12 785-380-3055 Sundsvalls OK
2017-08-12 (605) 484-0265 Sundsvalls OK
2017-08-12 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2017-08-12 (337) 338-1315 Villalfeide
2017-08-11 GM Sprint Karlskrona SOK
2017-08-11 Norrlandsmästerskapen Sprint Sundsvalls OK
2017-08-11 (202) 536-8731 GODIH
2017-08-10 Distriktsmatch sprint (Dal, Upp, Väst, Gäst, Häl) Långhundra IF
2017-08-10 (276) 252-9654 OK Tyr
2017-08-09 Sprintstafett Distriktsmatchen OK Tisaren Alleskolans IF
2017-08-09 (705) 771-1204 GODIH AB Spain
2017-08-09 Distriktsmatch (Dalar, Gästr, Uppl, Hälsi, Västm) Långhundra IF
2017-08-08 donsie Waxholms OK
2017-08-08 Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro OK Tisaren
2017-08-08 NOK-träning OK Kolmården
2017-08-06 MedeltidsKampen Etapp3 Garda OK
2017-08-06 LIGA VERANO CAUDETE GODIH AB Spain
2017-08-06 Ultraträffen - lång OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 (219) 801-4537 Garda OK
2017-08-05 7572374734 Garda OK
2017-08-05 (321) 222-5348
2017-08-05 6058744632 French Orienteering Federation
2017-08-05 Skärgårdsutmaningen Skärgårdens Multisportare
2017-08-05 Ungdomens 10mila HD18/D18 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 (940) 202-7515 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-04 Day 5 - Sprint relay - MTBO 17 French Orienteering Federation
2017-08-04 (856) 837-9475 French Orienteering Federation
2017-08-04 Ungdomens 10mila HD12 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-03 Day 4 - Long - MTBO 17 French Orienteering Federation
2017-08-03 Ontur. Liga de verano GODIH
2017-08-02 (609) 291-6166 French Orienteering Federation
2017-08-02 WBOC Test2 Classic Njurunda OK
2017-08-01 Day 3 - Middle - MTBO French Orienteering Federation
2017-08-01 Day 3 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-07-31 Day 2 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-07-30 Bohemia 2017 day 5 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-30 9286154358 French Orienteering Federation
2017-07-30 Day 1 - Sprint - O'France French Orienteering Federation
2017-07-29 8003294471
2017-07-29 Bohemia 2017 day 4 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-29 (819) 578-8739 FEGADO
2017-07-29 Tecnificacion FEGADO 2017 - Praia Pita - FINAL FEGADO
2017-07-28 870-610-3938 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-28 (701) 942-4794 FEGADO
2017-07-28 Tecnificacion FEGADO 2017 - Abejar (score) FEGADO
2017-07-27 (281) 280-3821 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-27 TWG 2017 - SprintRelay The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 8069947848 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-26 TWG 2017 - Middle The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 616-323-3659 FEGADO
2017-07-26 Tecnificacion FEGADO 2017 - Piscinas FEGADO
2017-07-25 TWG 2017 - Sprint The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-25 coverage FEGADO
2017-07-23 3463091386 Sci Club UDINE UOEI
2017-07-22 (815) 537-6675 IF Femman
2017-07-22 Fritsla Triathlon 2017 Fritsla triathlon
2017-07-22 O-Ringen 2017 Bagheerastafetten O-Ringen 2017
2017-07-21 Kvarkenträffen 2017 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman
2017-07-20 Un-semitic IF Femman
2017-07-20 206-236-0603 IFK Enskede
2017-07-20 Morokulien 2-dagars, etapp 2 Eidskog OL
2017-07-20 Etesten Järfälla OK
2017-07-19 5635780573 OK Roslagen
2017-07-19 megatherm Eidskog OL
2017-07-18 Skärgårdssprinten, etapp 1 OK Roslagen
2017-07-18 819-668-6015 Skarpnäcks OL
2017-07-16 MTBOdays 2017 - Long OLT Transdanubien
2017-07-16 Kopaonik open 2017 stage 6 SD Jasenica
2017-07-16 (832) 669-6720 Falkenbergs OK
2017-07-16 (712) 303-7067 Järfälla OK
2017-07-15 (319) 212-3506 OLT Transdanubien
2017-07-15 678-528-7827 OLT Transdanubien
2017-07-15 6189386039 SD Jasenica
2017-07-15 Hallands 3-dagars E2 Falkenbergs OK
2017-07-14 (579) 267-8841 SD Jasenica
2017-07-14 212-646-8537 Falkenbergs OK
2017-07-14 JWOC Long JWOC 2017
2017-07-13 5805383476 Visborgs OK
2017-07-13 (312) 720-3262 SD Jasenica
2017-07-12 (719) 448-5975 Visborgs OK
2017-07-12 boltonite SD Jasenica
2017-07-12 4377749719 JWOC 2017
2017-07-11 3202608995 Hellas Orientering
2017-07-11 (512) 695-5727 Visborgs OK
2017-07-09 (316) 309-1809 Vittjärvs IK
2017-07-09 8554603551 Svaide Roma SOK
2017-07-09 575-517-2362 Melbourne Forest Racers
2017-07-08 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 3 - SAN MARTINO U.S. Primiero ASD
2017-07-08 Vittjärvs 2-dagars E1 Vittjärvs IK
2017-07-08 (418) 977-6600 Svaide Roma SOK
2017-07-08 Havs-OL, dag 1, medel Stigmännen Karlshamns OK
2017-07-08 Amianthium ORIENTIJOTE
2017-07-07 479-334-3949 Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-07 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 2 - PASSO ROLLE U.S. Primiero ASD
2017-07-06 9058410198 Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-06 Mini 3-dagars 2017, dag 3 OK Tyr
2017-07-06 631-998-7207 Concello de Soutomaior
2017-07-06 801-615-7539 Concello de Soutomaior
2017-07-05 Trekvällars Etapp 3 OK Ravinen
2017-07-05 funguslike Västerviks OK
2017-07-05 Primiero O-Week - Village Stage 2 - Tonadico U.S. Primiero ASD
2017-07-05 385-628-8133 OK Tyr
2017-07-04 Long Distance Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-04 Trekvällars Etapp 2 OK Ravinen
2017-07-04 Tjust 2-dagars, dag 1 Västerviks OK
2017-07-04 Primiero O-Week - Village Stage 1 - Transacqua U.S. Primiero ASD
2017-07-04 9516772263 OK Tyr
2017-07-03 promagisterial OK Ravinen
2017-07-02 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2017-07-02 4236059916 ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-02 3+3 Sälen E3 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-02 Sprint Relay Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-02 sad-tuned OK Kapa, Latvia
2017-07-02 3. LRL BW / DPT - Lauf 1 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-02 3. LRL BW / DPT - Lauf 2 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-01 4067811433 Ärla IF / IK Standard
2017-07-01 EYOC2017 - long ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-01 (513) 295-1686 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-01 Sprint Final Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-01 peritoneoscopy OK Kapa, Latvia
2017-07-01 all-pervading TSV Jetzendorf
2017-06-30 Eskilstuna Weekend E1 Ärla IF / IK Standard
2017-06-30 EYOC2017 - sprint ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-06-30 3+3 Sälen E1 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-30 Sprint Qualification Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-06-30 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2017-06-29 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2017-06-29 5078652951 Ärla IF
2017-06-29 Mol 11 Visby IF Gute SOK
2017-06-28 844-497-3115 Gamleby OK
2017-06-28 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2017-06-28 (206) 338-7390
2017-06-27 281-999-4301 Eksjö SOK
2017-06-27 (249) 949-9532 Idrefjällens OK
2017-06-26 (607) 444-1559 Idrefjällens OK
2017-06-25 (313) 766-2183 NAVALENO
2017-06-25 (905) 441-0552 XHK
2017-06-24 Trofeo Pinares MTB-O Navaleno
2017-06-24 925-432-5289 NAVALENO
2017-06-24 5862673891 HVO
2017-06-22 9162271763 Bucheggberger OL
2017-06-22 4. Lauf - JUFA Sprintcup 2017 OLC WW
2017-06-21 starting post Svaide Roma SOK
2017-06-20 Sommar-OL ZON-träning Trosabygdens OK
2017-06-18 MTBO-SM Lång Södertälje-Nykvarn OF
2017-06-18 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2017-06-18 Euro City Race Tour - Treviso OrTreviso
2017-06-18 2056142730
2017-06-18 Desafio Asturiano Orientacion Piloña.Deporte
2017-06-17 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2017-06-17 931-924-1964 Helsingborgs SOK
2017-06-17 MTBO-SM Medel Ärla IF
2017-06-17 9545321209
2017-06-17 9288523587 ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 4014963632 ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 Euro City Race Tour - Conegliano OrTarzo
2017-06-17 AA Cup 2017 - Middle OK Azimut
2017-06-17 DM MTBO Lang Kolding OK
2017-06-16 4053413692 Helsingborgs SOK
2017-06-16 (909) 616-1474 Ärla IF
2017-06-15 Dala Veteran-OL Avesta OK
2017-06-15 SommerCup 3 afd Ballerup OK
2017-06-14 field kitchen Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2017-06-14 GMOK Sprintcup etapp 3 GMOK
2017-06-14 2533102945 Norbergs OK
2017-06-13 Ängårdsracet GMOK - Herkules
2017-06-13 703-382-3764 Norbergs OK
2017-06-12 (503) 612-4562 Norbergs OK
2017-06-11 skraigh Frösö IF
2017-06-11 Campionato Italiano Middle - WRE Orienteering Pergine ASD
2017-06-11 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK
2017-06-11 MtbO, Svenska Cupen, #6, masstart Årsunda IF
2017-06-11 strind Umedalens IF
2017-06-11 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - F OSN - JHB
2017-06-10 3346997643 Orienteering Pergine ASD
2017-06-10 2545209278 Bredaryds SOK
2017-06-10 DM, sprint, Småland Bredaryds SOK
2017-06-10 MtbO, Svenska Cupen, #5, sprint Årsunda IF
2017-06-10 Sprint DM Dalarna Ludvika OK
2017-06-10 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - Q OSN - JHB
2017-06-10 SM2014nattTest Sigtuna OK
2017-06-08 (403) 978-1911 Västerås SOK
2017-06-08 mol 9 Gotland Svaide Roma SOK
2017-06-08 Sommercup 2 afd Ballerup OK
2017-06-08 704-924-6665 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-07 979-906-1025 Utby IK
2017-06-07 (412) 215-9115 OK Södertörn
2017-06-06 Race for Heroes SOK Träff
2017-06-06 sahukar Alfta-Ösa OK
2017-06-06 DM, sprint, Värmland OK Tyr
2017-06-06 Klubbmästerskap OK Vilse 87
2017-06-06 7044507577 OK Tyr
2017-06-05 FIF Pinseweekend - 5/6 Lang FIF Hillerød Orientering
2017-06-05 Ösaträffen, dag 3, medel Alfta-Ösa OK
2017-06-05 (346) 932-5698 HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 SM, sprintstafett, final Almby IK
2017-06-04 SM, sprint, publiktävling 3 Almby IK
2017-06-04 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2017-06-04 FIF Pinseweekend - 4/6 Mellem FIF Hillerød Orientering
2017-06-04 fool-frequented Alfta-Ösa OK
2017-06-04 (438) 969-5125 OK Orion
2017-06-04 (303) 539-6746 Fecamado Toledo-O
2017-06-04 KM för Dalarnas Skogskarlar Gagnef OK
2017-06-04 (310) 328-4435 HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 4065459588 OrTarzo
2017-06-03 (956) 307-4487 Örebro Läns Orienteringsförbund
2017-06-03 SM, sprint, publiktävling 2 Almby IK
2017-06-03 (669) 999-8249 FIF Hillerød Orientering
2017-06-03 (603) 490-9754 Alfta-Ösa OK
2017-06-03 Sprinthelgen, etapp 1 OK Orion
2017-06-03 Sprinthelgen, etapp 2 OK Orion
2017-06-03 (403) 293-1540 Örnsköldsviks OK
2017-06-03 Renlunken, dag 1, lång OK Renen
2017-06-03 (707) 535-6703 Fecamado Toledo-O
2017-06-03 discomfiter Fecamado Toledo-O
2017-06-03 (517) 407-8748 HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-03 BG Open 2017 sprint kvalifikacije OAK Košutnjak
2017-06-03 (269) 720-5851 Göteborgs SK
2017-06-02 651-288-4354 Almby IK
2017-06-02 SM, sprintstafett, kval Almby IK, Örebro
2017-06-02 SM, sprint, publiktävling, #1 (kväll) Almby IK
2017-06-01 Københavner Cup 3. etape Sportident Danmark
2017-06-01 8153523231 Vif Gute
2017-06-01 Sommarserien 2 Njurunda OK
2017-05-31 610-355-0316 Karlskrona SOK
2017-05-31 Stockholm City Cup E2 Golfängarna OK Södertörn
2017-05-31 Ungdomskrets Östra Tibro OK
2017-05-30 (843) 354-4447 Nyköpings OK
2017-05-30 6108006897 WSC
2017-05-29 914-273-1130 Horsens OK
2017-05-28 303-755-6919 Nässjö OK
2017-05-28 ovigenous Umeå OK
2017-05-28 603-408-2582 OK Löftan
2017-05-28 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen
2017-05-28 LASTRES - Prugastur Nordeste Orientación
2017-05-28 (442) 218-4370 Turku-Lohja, Finland
2017-05-28 uraniscoplasty FORM
2017-05-27 9193196702 Umeå OK
2017-05-27 914-455-8775 OK Löftan
2017-05-27 Rambergssprinten Tolereds AIK
2017-05-27 Middle, IOF Orienteering World Cup, Turku-Lohja, F Turku-Lohja
2017-05-26 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 1, sprint Umeå OK
2017-05-26 7876756528 Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 Faxeträffen Lång Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 949-355-8453 KauKa
2017-05-25 Sprint - IOF Orienteering World Cup WC2017
2017-05-25 MOL7 - Gotland Garda OK
2017-05-24 World Cup Sprint Relay at Arena Turku WC2017
2017-05-23 Dala Veteran Korsnäs IF OK (Lokal kopia från: loca Korsnäs IF OK
2017-05-23 2027310936 Järla Orientering
2017-05-23 7-Klubbs Örnsköldsviks OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets söder 2 Skarpnäcks OL
2017-05-23 Västmanland Park Tour 4 - VPT 4 Fagersta OK / Norbergs OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets, norr 2 Järfälla OK
2017-05-23 306-801-5216 Horsens OK
2017-05-23 Ungdomserien #2 krets söder 1 OK Älvsjö Örby
2017-05-23 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 IFK Enskede
2017-05-23 Eskilstuna Sprint CUP #4 OK Tor
2017-05-23 9378533144 Avesta OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets, norr 1 Täby OK
2017-05-21 SM Stafet 2017 Allerød OK
2017-05-21 6516986443 FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-21 Tour de Medelpad, dag 2, medel VK Uvarna
2017-05-21 7029017886 IFK Hedemora OK
2017-05-21 SAIS dubbelsprint E1 Stångenäs AIS
2017-05-21 SAIS dubbelsprint E2_ Stångenäs AIS - Orientering
2017-05-21 ?eský pohár štafet (B), ?eská liga klub? (B) Magnus Orienteering
2017-05-21 Centrum Team Sprint 2017 Centrum OK
2017-05-20 TROFEO MANCHUELA (MEDIA) FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-20 Tour de Medelpad, dag 1, lång Njurunda OK
2017-05-20 403-628-7948 Magnus Orienteering
2017-05-20 ?eský pohár štafet (B), ?eská liga klub? (B), mist Magnus Orienteering
2017-05-20 Sommarlägret, Äventyrsstafetten Gustavsbergs OK
2017-05-20 520-793-8312 OK Malmia
2017-05-20 7709272432 OK DIF
2017-05-20 Sommarlägerstafetten Gustavsbergs OK
2017-05-20 (352) 535-4549 Gustavsbergs OK
2017-05-20 XVI Bizkaia Saria-La Arboleda (LN-Pyrene) COBi
2017-05-19 2399942605 Gustavsbergs OK
2017-05-18 918-956-7557 OK Hällen
2017-05-18 Veteran-OL tävling 8 Lindebygdens OK
2017-05-18 Karhun iltarastit KauKa
2017-05-17 956-754-4334 OK Södertörn
2017-05-17 Ungdomsserien Östra kretsen SOK Träff
2017-05-17 (540) 832-2446 Göteborg-Majorna OK
2017-05-17 909-341-4267 Ronneby OK
2017-05-17 Campeonato de España Universitario Larga Distancia Universitat de València
2017-05-17 (205) 858-4220 OK Skogsfalken
2017-05-16 Københavner Cup 2. etape Sportident Danmark
2017-05-16 Campeonato de España Universitario Sprint Universitat de València
2017-05-16 Campeonato de España Universitario Media Distancia Universitat de València
2017-05-16 4509079881 WSC
2017-05-14 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr
2017-05-14 DM sprint Blekinge OK Vilse 87
2017-05-14 2508424625 OK Vilse 87
2017-05-14 Garphytteträffen Garphyttans IF
2017-05-14 6612048209 Skarpnäcks OL
2017-05-14 RELEVOS CEEO 2017 FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-14 Kup Obilc OK Soko 2015
2017-05-14 octogenarian Norbergs OK
2017-05-14 845-543-6203 Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 262-227-6025 Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 Karlskoga Energi & Miljölopp 2017 Orienteringsklubben Djerf
2017-05-13 VÃ¥rserien, etapp 2 Lerums SOK
2017-05-13 CEEO 2017 Media FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 CEEO 2017 Sprint FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 Woc2017 Middle Test WOC2017
2017-05-13 JJDDMM Sevilla 2017 Club Adolince
2017-05-12 (423) 851-2368 Rehns BK, Segerta OK
2017-05-12 ÖIDM Medeldistans Malax IF
2017-05-12 713-458-0970 Woc2017, Estonia
2017-05-12 402-351-6650 FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-11 Tjustalliansens u-serie 2 Västerviks OK
2017-05-11 419-942-4630 Umeå OK
2017-05-10 (316) 348-0964 Attunda OK
2017-05-10 Ungdomsserie 2 Östra Blekinge Karlskrona SOK
2017-05-10 Ungdomsserie 1 Njudungszonen OK Njudung
2017-05-10 GMOK Sprintcup etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2017-05-09 NOK-träning OK Kolmården
2017-05-09 emollient Bottnaryds IF
2017-05-09 Höglandsserien 3 SOK Aneby
2017-05-07 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2017-05-07 OK Älmes vårtävling OK Älme
2017-05-07 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2017-05-07 Hökensåsracet dag 2 OK Gränsen
2017-05-07 SLEO17 Larga - Long Imperdible
2017-05-07 Tuve Trailrun Tolered Utby OL
2017-05-07 Tour Trevigiano Miane Or.Miane
2017-05-07 Palmsprinten OK Kontinent
2017-05-07 706-247-2806 Linköpings OK
2017-05-07 (626) 961-6446 Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-07 806-579-1617 SK Zabovresky Brno
2017-05-07 Ymers Jubilemstävling IK Ymer
2017-05-07 MCR ve sprintu - finale SK Zabovresky Brno
2017-05-06 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2017-05-06 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2017-05-06 Hökensåsracet dag 1 OK Gränsen
2017-05-06 SLEO17 Media - Middle Imperdible
2017-05-06 562-260-2097 Imperdible
2017-05-06 Prova or ciao
2017-05-06 (405) 881-0294 Linköpings OK
2017-05-06 Garmin Xtrail Wulong Xtrail LTD. Beijing
2017-05-06 (732) 636-5414 Järla Orientering
2017-05-06 SM Ultralång Hagaby GoIF
2017-05-06 MCR sprintovych stafet SK Zabovresky Brno
2017-05-06 OriCitàVecia Or30Ottobre
2017-05-06 251-200-3830 Linköpings OK
2017-05-04 VeteranOL, GOK, 2017-05-04 Gamleby OK
2017-05-04 Ungdomsserien # 1 2017 OKÖ# 1, krets norr 1+2 OK Österåker
2017-05-04 (810) 621-6230 Tumba-Mälarhöjden OK
2017-05-04 Tjustalliansens ungdomsserie del 1 Gamleby OK
2017-05-04 (903) 562-4480 OK Ravinen
2017-05-04 Ungdomsserien # 1, krets söder 3 OK Södertörn
2017-05-04 2099579677 Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-04 718-358-3800 Snättringe SK
2017-05-04 Motionsorientering Huddinge Snättringe SK
2017-05-04 MOL 4 Visborgs OK
2017-05-03 (952) 223-0861 OK Vilse 87
2017-05-03 Grand Prix Mazowsza - E3 PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-03 9288328851 OK Orion
2017-05-02 Grand Prix Mazowsza - E2 PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-02 GOK sprint testtävling Gustavsbergs OK
2017-05-01 8606145023 OK Orinto
2017-05-01 469-566-5164 MÃ¥lilla OK
2017-05-01 Ratisbona open long OLG Regensburg
2017-05-01 4053604505 PUKS Mlode Orly NDM
2017-04-30 pilgrimize Visborgs OK
2017-04-30 Ratisbona open sprint OLG Regensburg
2017-04-30 Ratisbona open sprint-relay OLG Regensburg
2017-04-30 939-441-3975 OrTarzo
2017-04-29 Tiomila, open individual, Saturday Göteborgs Orienteringsförbund
2017-04-29 Ratisbona Open middle OLG Regensburg
2017-04-28 Tiomila, open individual, Friday Frölunda OL
2017-04-28 test_erik jag
2017-04-27 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK
2017-04-27 ISF Palermo Middle 2017 FISO - Oribos
2017-04-25 415-466-7988 Sportident Danmark
2017-04-25 580-228-3656 Eksjö SOK
2017-04-25 3a prova Trofeo PoleStar Sci Club Udine
2017-04-25 VÃ¥rspringet - OK Tor - 20170425 OK Tor
2017-04-24 (303) 968-2816 FISO - Oribos
2017-04-23 Uppsala möte, lång IF Thor
2017-04-23 3159647662 IK Hakarpspojkarna
2017-04-23 5146936953 Hästveda OK
2017-04-23 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2017-04-23 Urban Hjärne-kampen 2017 OK Motala
2017-04-23 Haningeträffen, lång Haninge SOK
2017-04-23 Herrestads-fjällmaraton 2017 Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2017-04-23 3157494781 Degerfors OK
2017-04-22 (808) 832-0136 Stenugsunds OK
2017-04-22 Odenracet OK Silva / Rävetofta OK
2017-04-22 Uppsala möte, medel OK Linné
2017-04-22 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2017-04-22 Haningeträffen, medel Haninge SOK
2017-04-22 5738845437 U.S. Primiero ASD
2017-04-22 Sm Natt publiktävling dag Ok Tisaren
2017-04-22 Letälvsträffen 2017 Degerfors OK
2017-04-22 603-621-2193 OK Orinto
2017-04-21 SM, natt, med Swedish League, #3 OK Tisaren
2017-04-20 (713) 213-4479 OK Tisaren
2017-04-20 Campionati Studenteschi 2017 - fase Veneta Fiso Veneto
2017-04-19 602-275-5594 OK Linné
2017-04-17 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2017-04-17 909-761-7949 Trollhättans SOK
2017-04-17 9147606366 OK Kolmården
2017-04-17 Kolmårdskavlen, öppna klasser OK Kolmården
2017-04-17 Snötrampen 2017 med DM lång Halland OK Löftan / Fjärås AIK
2017-04-17 561-608-1782 IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK
2017-04-16 CEO Distancia Larga GOCAN
2017-04-16 (337) 558-7465 Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 800-780-5338 IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 Sydsvenska 7-manna/4-dams Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 Kolmårdsmedeln OK Kolmården
2017-04-15 CEO Sprint GOCAN
2017-04-15 CEO Relevos Mixtos GOCAN
2017-04-14 Stigtomtakavlen 2017 OK Hällen
2017-04-14 CEO Distancia Media GOCAN
2017-04-14 CEO Relevos Clasicos GOCAN
2017-04-14 Friskusträffen 2017 FK Friskus-Varberg
2017-04-14 (205) 507-8583 Gustavsbergs OK
2017-04-13 Häxjakten, Five-O, #1 IK Gandvik
2017-04-12 Tiomilarepet 2017 OK Älvsjö Örby
2017-04-09 Swedish League #2, medel med Vårracet, lång OK Orion
2017-04-09 Jonah Neštin
2017-04-09 TasSchools2017 WRT
2017-04-09 6615462354 Sjövalla FK
2017-04-09 Tibrotrippeln, medel Tibro OK
2017-04-09 Lidingös medel IFK Lidingö SOK
2017-04-08 6304108438 OK Orion
2017-04-08 (505) 318-5402 Turun Suunnistajat, FIN
2017-04-08 2182619135 Lerums SOK
2017-04-08 Talsu sprints 2017 OK Ziemeïkurzeme
2017-04-08 701-428-7308 Länna IF
2017-04-08 Tibrotrippeln, lång Tibro OK
2017-04-07 304-946-1432 Tibro OK
2017-04-06 Fyrklöver, Örebro Län, OK Tisaren OK Tisaren
2017-04-03 Motions-OL Hembygdsparken 2017-04-03 HOK
2017-04-02 Forntidsdubbeln, medel Falköpings AIK OK
2017-04-02 ABCDEFG Melin Software HB
2017-04-02 SSM 2017 stafett FK Göingarna
2017-04-02 anathematize FK Göingarna
2017-04-02 diesinker Lower Silesia OF
2017-04-02 7277429447 Tullinge Sportklubb
2017-04-02 320-582-2901 OLRegio Olten
2017-04-02 TM natt test2-1 Gamleby OK
2017-04-02 (815) 847-1040 IFK Göteborg
2017-04-02 QCOC 20th Event
2017-04-02 stock ledger Snättringe SK
2017-04-02 9373987766 SK Jasenica
2017-04-02 Mälarmårdsdubbeln Lång 2017 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-04-01 866-338-3066 FK Göingarna
2017-04-01 SSM 2017 FK Göingarna
2017-04-01 CEYOC - Middle Lower Silesia OF
2017-04-01 2145781473 Tullinge Sportklubb
2017-04-01 Anderstorp (Lokal kopia från: localhost) Anderstorps OK
2017-04-01 Mälarmårdsdubbeln Medel 2017 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-03-31 CEYOC - Sprint Lower Silesia OF
2017-03-31 DM, Natt, Göteborg Göteborg-Majorna OK
2017-03-30 7152149742 VO
2017-03-26 Danish Spring. Longdistance 26. March OK Øst Birkerød
2017-03-26 8024264661 FECAMADO
2017-03-26 702-944-0113 OK Skogsfalken
2017-03-26 4809488330 Picchio Verde
2017-03-26 VÃ¥rtrippeln MÃ¥senstafetten 2017 OK MÃ¥sen
2017-03-26 Trofej Beograda 2017 OSB
2017-03-26 (604) 475-9042 IK Uven
2017-03-26 (702) 515-6877 Ludvika OK
2017-03-25 provenance IF Rigor
2017-03-25 (416) 953-4614 OK Øst Birkerød
2017-03-25 gypsophila FECAMADO
2017-03-25 CRDEE 2017 - Sprint FECAMADO
2017-03-25 Vårtrippeln-Nyköpingsorienteringen 2017 Nyköpings OK
2017-03-25 (406) 422-2871 OK Skogsfalken
2017-03-25 Marche Italian Cup - Urbino Picchio Verde
2017-03-24 715-797-2334 OK Øst Birkerød
2017-03-24 701-488-4427 Nyköpings OK
2017-03-24 808-256-5922 Picchio Verde
2017-03-24 Sumpnatta Sundbybergs IK
2017-03-23 purificatory TVO
2017-03-22 MOFs Nattcup Deltävling 10 Sundsvalls OK
2017-03-22 extra-size folio Tullinge Sportklubb
2017-03-19 (773) 774-5403 Peña Guara
2017-03-19 SkidO, Skigo Cup, finalhelg, medel Bodens Bandyklubb OS
2017-03-19 coddle Søllerød OK
2017-03-19 Träningstävling IFK Enskede
2017-03-19 Rtanj Sprint Kup 2017 AOK Rtanj
2017-03-19 (877) 689-9294 Ronneby OK
2017-03-18 Ronneby OK medel Ronneby OK
2017-03-18 ROLT1 Rossbach/Wald OLG Regensburg
2017-03-18 DmNat 2017
2017-03-18 custodee Vittjärvs IK
2017-03-14 Skaraborgs By Night Tibro Tibro OK
2017-03-12 (718) 392-0672 Laholms IF OK
2017-03-12 Alpera. Circuito Albacete GODIH
2017-03-12 Junior Camp, Frivals-OL OK Orion
2017-03-12 Orintos VÃ¥r-test OK Orinto
2017-03-12 62.Bucheggberger-OL Bucheggberger OL
2017-03-11 unsolaced Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 Tour de TGOK E2 Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 Hallandspremiären, medel OK Lindéna
2017-03-11 917-553-8470 OKM
2017-03-11 Settimana dello Sport - TARZO OrTarzo
2017-03-10 Hallandspremiären - Kattegattnatt Halmstad OK
2017-03-10 Stjärnnatten OK Orion
2017-03-08 6014926698 Bromma-Vallingby SOK
2017-03-08 (585) 701-0482 FISO
2017-03-08 9495962747 FISO
2017-03-06 5855259077 FISO
2017-03-06 testing engineering FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Final Peschici FISO
2017-03-05 (415) 491-0357 OK Pan-Kristianstad
2017-03-05 304-743-6834 Toledo-O
2017-03-04 3099655873 COMCU
2017-03-04 Panvåren medeldistans OK Pan-Kristianstad
2017-03-04 269-585-6506 OK Pan-Kristianstad
2017-03-03 431-756-5381 OK Pan-Kristianstad
2017-03-01 440-324-6121 Horsens OK
2017-02-26 201-857-7126 GODIH
2017-02-26 720-392-4744 IK Uven
2017-02-25 GSS Conegliano 2017 OrTarzo
2017-02-23 GOF NattCup etapp 8 Göteborg-Majorna OK
2017-02-22 Nattugglan - Eklid Tullinge Sportklubb
2017-02-19 Vinterserien-Harbro Tumba-Mälarhöjden OK
2017-02-19 testerik2017 jag
2017-02-16 Affes test 2017 Köping-Kolsva OK
2017-02-11 imprudentness Søllerød OK
2017-02-05 Stockholm Indoor Cup, E2 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-05 2082695362 Frölunda OL
2017-02-04 (647) 706-2729 Oripergine
2017-02-04 Stockholm Indoor Cup, E1 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-04 8446158988 COMCU
2017-02-04 Sprint Training 2 COMCU
2017-02-01 Fol T01 Frölunda OL
2017-01-29 La Bastida (Toledo) CEPO-COTO-17
2017-01-29 (707) 653-3104 GODIH
2017-01-29 test0128 xxx
2017-01-29 6396556743 NOK
2017-01-29 Teststafett NOK
2017-01-29 Testnamn NOK
2017-01-29 test0129 xxx
2017-01-28 Trofeo Costa de la Luz - Larga FUNDI-O
2017-01-26 Test Orientacion Prueba
2017-01-26 OK Landehof nattcup E6 OK Landehof
2017-01-25 312-679-7261 OK Roskilde
2017-01-22 (423) 744-6797 Helsingborgs SOK
2017-01-20 Inomhus OL minilägret
2017-01-20 gregal
2017-01-20 Inomhus OL minilägret
2017-01-18 Löpex Vinterserie 2017 Deltävling 3 Almby IK
2017-01-14 5158264580 Turun Suunnistajat, FIN
2017-01-11 Mila Stockholm By Night, #3 Järfälla OK
2017-01-10 (403) 845-9879 Stångenäs AIS - Orientering
2017-01-07 BT-534 Søllerød OK
2017-01-04 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, lång (Lokal kopi I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-03 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, medel I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-01 ACB ACB
2017-01-01 630-770-5933 JAS
2016-12-21 Nattugglan - Tullinge tätort Tullinge Sportklubb
2016-12-18 SkidO, OBS-tävling, medel Alfta-Ösa OK
2016-12-18 3434349698 GODIH
2016-12-18 Test eCGec68
2016-12-17 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2016-12-17 SkidO, OBS-tävling, sprint Alfta-Ösa OK
2016-12-14 Mila by Night #2 Tullinge Sportklubb
2016-12-11 Skinkloppet 2016 OKÖ OK Österåker
2016-12-11 Lusselunken Lindebygdens OK
2016-12-08 OK Landehof Nattcup E3 OK Landehof
2016-12-01 918-448-3022 Göteborgs OF/ OK Landehof
2016-11-30 5033674383 Søllerød OK
2016-11-30 Sknkjakt del 2 Visborgs OK
2016-11-27 712-441-0879 Sci Club Udine
2016-11-27 Tour Trevigiano Conegliano OrTarzo
2016-11-26 Nordcupen Deltävling 4 Järfälla OK
2016-11-24 3159849652 Göteborg-Majorna OK
2016-11-24 OK Landehof Nattcup E2 OK Landehof
2016-11-23 Nattugglan - Masmo Tullinge Sportklubb
2016-11-22 Nattcup 1 Nyköpings OK
2016-11-20 Trofeo Toledo-O Polan Toledo-O
2016-11-19 949-325-4259 Noyon CO
2016-11-19 OK Alehofs Öppna Ultralång KM OK Alehof
2016-11-16 818-830-9590 Gamleby OK
2016-11-16 (559) 389-9041 FIF Hillerød Orientering
2016-11-16 4167504625 IFK Göteborg
2016-11-13 O-Event, dag 3, Zoorienteringen IK Ymer
2016-11-12 O-Event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2016-11-11 O-Event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF
2016-11-10 2396829603 Almby IK
2016-11-08 3. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-11-06 Höstlunken 2016 Snättringe SK
2016-11-06 KUM stafet 2016 FIF Hillerød Orientering
2016-11-06 Circuito Albacete. Tarazona GODIH
2016-11-06 2675252463 OSB
2016-11-06 (727) 561-5740 OSB
2016-11-06 Tuscany Tour - Siena IKP Prato
2016-11-05 KUM individuel 2016 FIF Hillerød Orientering
2016-11-05 MUMS 2016 Stora Tuna / Domnarvet
2016-11-05 Tuscany Tour - San Gimignano IKP Prato
2016-11-04 (817) 789-9489 IKP Prato
2016-11-03 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2016-11-01 (330) 345-2869 Lindebygdens OK
2016-10-30 365-454-8871 OrTarzo
2016-10-29 Smålandskavlen3 Eksjö SOK
2016-10-28 ZvuleOct2016 SJH
2016-10-26 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2016-10-25 612-421-5599 OK Österåker
2016-10-25 4102757616
2016-10-25 Getaren Runt 2016 Tullinge Sportklubb
2016-10-23 GMOK Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2016-10-23 Vilselöpet Ultralång DM OK VIlse 87
2016-10-23 GODIH AB Training Race GODIH AB Spain
2016-10-23 (431) 221-2550 Arco di Carta
2016-10-23 Trofej Beograda 2016 SK Magic Map
2016-10-22 Campionati Italiani Sprint Relay - Savona Amatori Genova
2016-10-22 inspreith HSOK
2016-10-22 Trofej Beograda 2016 SK Magic Map
2016-10-21 Haningenatten HSOK
2016-10-20 2819147419 Vittjärvs IK
2016-10-20 Nattcup Tjällmo-Godegårds OK
2016-10-19 855-610-8768 IK Uven
2016-10-19 7806463872 Tullinge Sportklubb
2016-10-18 Natt/Stads-OL Lindebygdens OK
2016-10-18 2062000452 WSC
2016-10-16 Älgfritt OK Motala
2016-10-16 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-16 Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2016 SPA
2016-10-16 31 DUNAVSKI KUP LIPOVA?A 2016 OK Neštin
2016-10-15 6813223024 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-15 MTBO Mellem - Vejle Sønderskov Horsens OK
2016-10-15 Sprint-KM Centrum OK
2016-10-15 9. Kup OK DIF OK DIF
2016-10-09 25mannakorten Snättringe SK & OK Södertörn
2016-10-09 Firenze City Race - Middle - Santa Croce Or.Firenze
2016-10-09 (937) 450-4144
2016-10-09 (770) 914-1235 AOA
2016-10-08 25manna, individuella öppna klasser OK Södertörn
2016-10-08 chirographical Or.Firenze
2016-10-08 GARAGNAS MD
2016-10-08 GARAGNAS 2016 CL Nuit NOSE
2016-10-04 1. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-10-04 619-482-3368 Lindebygdens OK
2016-10-02 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2016-10-02 Ungdomsstaffetten Örkelljunga FK
2016-10-02 JEC2016 Long SOA
2016-10-02 thrivingness Vänersborgs SK
2016-10-02 579-475-6120 OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-02 7873956783 OK Renen
2016-10-02 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Järfälla OK
2016-10-02 8012248535 HOT
2016-10-02 (973) 281-8167 PVM
2016-10-01 2172291417 OK Njudung
2016-10-01 Älgots cup, final Örkelljunga FK
2016-10-01 Nuorisoviesti 2016 Turun Suunnistajat, FIN
2016-10-01 847-224-7115 SOA
2016-10-01 Vänersborgsdubbeln, Dag 1 Vänersborgs SK
2016-10-01 Czech National Championship - Long - S OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-01 916-960-8738 OK Skogsfalken
2016-10-01 661-269-2185 SK Magic Map
2016-10-01 Kåsjön Trail 2016 Sävedalens AIK
2016-10-01 San Candido Sprint HOT
2016-10-01 Meteor Cup 1st day PVM
2016-09-30 Vetlanda OL-sport Cup, natt OK Njudung
2016-09-30 JEC2016 Sprint SOA
2016-09-30 Radiotest OK Renen
2016-09-28 Natti Natti IFK Enskede
2016-09-27 DM Natt-Jämtland-Härjedalen Frösö IF
2016-09-25 Veteran-SM LÃ¥ng Ronneby OK
2016-09-25 SM, Stafett OK Orion
2016-09-25 FK Åsen, lång FK Åsen
2016-09-25 7. BTB/STB LRL Lorch TGV Horn
2016-09-25 (267) 758-7691 LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-25 Lindomedubbeln, etapp 1 IK Uven
2016-09-25 Lindomedubbeln, etapp 2 IK Uven
2016-09-24 zehner Ronneby OK
2016-09-24 401-285-4219 OK Orion
2016-09-24 Dubbelfajten 2016 Garphyttans IF
2016-09-24 8327512382 Hässleholms OK
2016-09-24 OK Österåker, medeldistans 2016 OK Österåker
2016-09-24 Österåkerskavlen 2016 OK Österåker
2016-09-24 705-824-3541 LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-23 Veteran-SM Sprint Ronneby OK
2016-09-23 SM, Medel, kval OK Orion
2016-09-23 (954) 695-1190 LOF, O!Latvija
2016-09-19 Motions OL Final 2016 Hässleholms OK
2016-09-18 (337) 459-2463 Garda OK
2016-09-18 rhinoceros-shaped OK Tyr
2016-09-18 SM-LÃ¥ng final OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 (786) 203-2549 OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 618-607-4447 OK Landehof
2016-09-18 (310) 795-9658 SK Zabovresky Brno
2016-09-17 (702) 907-0136 OK Tyr
2016-09-17 SM-LÃ¥ng kval OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-17 Ungdoms-SM, lång, publiktävling OK Tyr
2016-09-17 Ceský pohár štafet, Ceská liga klubu SK Žabovresky Brno
2016-09-17 Cesky pohar, WRE, INOV-8 CUP SK Zabovresky Brno
2016-09-16 780-544-7545 OK Tyr
2016-09-16 205-579-8632 OK Tyr
2016-09-16 604-524-5511 OK Ravinen
2016-09-15 2405017054 Almby IK
2016-09-14 (380) 204-3758 Bodafors OK
2016-09-13 Poängcup 8 Lindebygdens OK
2016-09-11 DM Lång 2016 SOK Träff
2016-09-11 507-896-6079 Torsås OK
2016-09-11 (864) 655-1889 OK Renen
2016-09-11 (512) 445-9061 FK Boken
2016-09-11 DM Stafett, Södermanland + Stockholm Södertälje-Nykvarn OF
2016-09-11 (618) 536-4433 Frölunda OL
2016-09-11 DM, stafett, Östergötland Motala AIF OL
2016-09-11 DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klas Motala AIF OL
2016-09-11 7709273479 OK Nolaskogsarna
2016-09-11 DM, stafett, Värmland Deje SF/Sisu Forshaga SK
2016-09-11 Stafett DM Hälsingland/Gästrikland Söderhamn/Ljusne
2016-09-11 DM Lång, Blekinge Stigmännen Karlshamns OK
2016-09-11 314-569-6118 SvaideRoma SOK
2016-09-10 978-428-8728 SOK Träff
2016-09-10 214-676-1231 OK Renen
2016-09-10 DM Medel Skåne FK Boken
2016-09-10 Juergen Motala AIF OL
2016-09-10 715-903-6943 OK Djerf
2016-09-10 508-418-5815 Söderhamn/Ljusne
2016-09-10 612-579-6347 OK Nolaskogsarna
2016-09-09 (305) 713-1682 SOK Träff
2016-09-09 (704) 712-1556 Karlskrona SOK
2016-09-09 (888) 341-8997 Lindebygdens OK
2016-09-09 DM Natt Stockholm IFK Lidingö SOK
2016-09-09 DM Natt Halland Halmstad OK
2016-09-07 Träning Luossa IFK Kiruna
2016-09-06 Höstsprinten OK Tor
2016-09-06 Aptas Upp IFK Kiruna
2016-09-04 DM, stafett, Gotland, individuella öppna klasser Visborgs OK
2016-09-04 DM, stafett, Gotland Visborgs OK
2016-09-04 (860) 824-6757 OK Ravinen
2016-09-04 DM-Lång Uppland Rånäs OK
2016-09-04 DM, medel, Dalarna IFK Mora OK
2016-09-03 DM LÃ¥ng Stockholm Gustavsbergs OK
2016-09-03 DM, medel, Gotland Visborgs OK
2016-09-03 606-563-7848 IFK Mora OK
2016-09-03 Sparbanken Triathlon Karlshamn
2016-09-01 3052272172 Lindebygdens OK
2016-08-30 flyspeck Örnsköldsviks OK
2016-08-30 Medel-KM OKÖ OK Österåker
2016-08-30 KM Tolered-Utby OL Tolered-Utby OL
2016-08-30 417-762-9987 Lindebygdens OK
2016-08-28 ROC6 LÃ¥ng BDOF
2016-08-28 (219) 427-8833 Hästveda OK
2016-08-27 ROC5 LÃ¥ng BDOF
2016-08-27 (732) 267-8296 WOC2016
2016-08-27 Kraftloppet 2016 Finspångs SOK
2016-08-25 3053878937 BDOF
2016-08-25 WOC Long Distance WOC2016
2016-08-25 Ungdomsserien deltävling 4 OK Skogsströvarna
2016-08-25 Sprint-KM för Sjövalla FK och OK Landehof OK Landehof
2016-08-24 Userie 5 Västra Blekinge OK Vilse 87
2016-08-23 330-891-7508 BDOF
2016-08-23 WOC Middle Distance WOC2016
2016-08-21 3864252804 Visborgs OK
2016-08-21 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2016-08-21 Ramunderträffen Skogspojkarnas OK
2016-08-21 ROC2 Medel BDOF
2016-08-21 WOC Sprint Relay WOC2016
2016-08-20 (703) 562-3061 Bottnaryds IF
2016-08-20 (512) 530-7404 BDOF
2016-08-20 WOC Sprint Qualification WOC2016
2016-08-20 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2016-08-19 5126315624 IFK Kiruna
2016-08-17 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn Orintering
2016-08-17 (646) 314-0201 OK Orion
2016-08-16 201-964-5192
2016-08-16 GMOK Medel-KM GMOK
2016-08-14 (610) 420-3539 Hjobygdens OK
2016-08-14 Kils OK (Lokal kopia från: localhost) Kils OK
2016-08-14 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, lång, masstart Säterbygdens OK
2016-08-13 720-330-7142 Hjobygdens OK
2016-08-13 8504908538 Falu Simsällskap
2016-08-13 MtbO, Svenska Cupen, #6, sprint Säterbygdens OK
2016-08-12 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, medel Säterbygdens OK
2016-08-12 425-754-4057 Tullinge Sportklubb
2016-08-11 912-274-5218 Njurunda OK
2016-08-11 Tjällmoträffen Tjällmo-Godegårds OK
2016-08-11 unexhaustedly VIF Gute
2016-08-11 6149562081 Tullinge Sportklubb
2016-08-10 Distriktsmatch Stafett 2016 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-09 (612) 384-2051 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-07 MedeltidsKampen E3 Garda OK
2016-08-07 Tibrotrippeln, dag 3, lång Tibro OK
2016-08-06 626-790-6073 Helsingborgs SOK
2016-08-06 248-944-0729 Garda OK
2016-08-06 MedeltidsKampen E2 Garda OK
2016-08-06 802-228-1327 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2016-08-06 (604) 546-2880 Skärgårdens multisportare
2016-08-06 254-488-0788 Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-06 7878967093 Tibro OK
2016-08-05 Tibrotrippeln, dag 1, sprint Tibro OK
2016-08-05 Ungdomens 10mila HD12 Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-04 2506573543 IK Uven
2016-08-04 2174824318 OK Denseln
2016-08-03 Sprintträning - Tullinge centrum Tullinge Sportklubb
2016-07-31 Durmitor Orienteering Challenge 2016 sprint Zmaj adventure
2016-07-30 unobjected Zmaj adventure
2016-07-30 WMTBO 2016 - Relay Portuguese Orienteering Federation
2016-07-29 Durmitor Orienteering Challenge 2016 middle Zmaj adventure
2016-07-29 (516) 641-9507 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-27 7058928257 Oringen
2016-07-27 9729564377 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 5396093504 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 Oringen MTB-O Etapp 2 Oringen
2016-07-25 8444397067 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-23 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 3 Malax IF
2016-07-22 Morokulien 2-dagars, Etapp 2 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-22 902-313-8528 IF Femman
2016-07-21 Morokulien 2-dagars, Etapp 1 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-21 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 1 Solf IK
2016-07-20 Buggruset 2016 Malungs OK
2016-07-19 Skärgårdssprinten 2016 Etapp1 OK Roslagen
2016-07-17 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 3 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-17 2505241279 SD Jasenica
2016-07-16 5852985414 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-16 5015432829 SD Jasenica
2016-07-15 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 1 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-15 Kopaonik open 2016 stage 3 SD Jasenica
2016-07-15 The Cup of Raska SD Jasenica
2016-07-14 386-315-6613 Gotlands Bro OK
2016-07-14 Kopaonik open 2016 stage 2 SD Jasenica
2016-07-13 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2016-07-13 (503) 391-3946 SD Jasenica
2016-07-12 Gotlands 3-dagars, etapp 1 Gotlands Bro OK
2016-07-10 866-320-7177 Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-10 Kapa 3-days, day 3 OK Kapa, Latvia
2016-07-10 Gotlands 2-dagars E2 SvaideRoma SOK
2016-07-09 Havs-OL, dag 1, medel Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 Havs-OL Sprint Ö Bokö Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 845-405-4873 OK Kapa, Latvia
2016-07-09 (778) 996-8225 SvaideRoma SOK
2016-07-08 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2016-07-06 2679875881 OK Ravinen
2016-07-05 Trekvällars, Etapp 2 OK Ravinen
2016-07-04 Trekvällars, Etapp 1 OK Ravinen
2016-07-04 5106253114 Orienteringsklubben Tyr
2016-07-04 Sprintstafett U10
2016-07-02 651-730-0786 TUS Rüppurr
2016-07-02 Söderhamns Skärgårdstriathlon 2016 Söderhamns OK mfl
2016-07-02 7789410624 Ärla IF
2016-07-01 (330) 576-4087 Ebbabolets DreamTeam
2016-06-29 Roslagsmästerskap OK Roslagen
2016-06-29 KretsOringen etapp 4 HjoTibroP4Hagen
2016-06-28 (619) 778-8759 HjoTibroP4Hagen
2016-06-27 404-899-3199 Tibro OK
2016-06-26 Örebro City Sprint (WRE) Almby IK
2016-06-26 KretsOringen HjoHagenP4Tibro
2016-06-26 (316) 808-1265 Serbia Orienteering Federation
2016-06-25 4194474470 Serbia Orienteering Federation
2016-06-24 MCO 2016 & Serbia Open Serbia Orienteering Federation
2016-06-23 5874398548 OK Vilse 87
2016-06-22 928-902-9500 Garda OK
2016-06-22 4143282318 Kristinehamns OK
2016-06-21 KOK:s Sommarquattro, etapp 3 Kristinehamns OK
2016-06-19 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2016-06-19 United World Games 2.Heat HSV Villach
2016-06-19 MTBO SM LÃ¥ng Leksands OK
2016-06-19 (716) 573-4622 Kristinehamns OK
2016-06-19 407-754-8135 Kristinehamns OK
2016-06-18 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK
2016-06-18 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2016-06-18 MTBO SM Sprint Leksands OK
2016-06-17 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2016-06-17 United World Games Mixed Relay HSV Villach
2016-06-17 MTBO Svenska Cupen #5 Leksands OK
2016-06-16 United World Games 1.Heat HSV Villach
2016-06-16 (757) 830-1217 Örnsköldsviks OK
2016-06-14 Solna OK Medel-KM Solna OK
2016-06-14 Forssa Games 2016 Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2016-06-14 (407) 453-7469 Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-06-14 Medel-KM, Ingarö Centrum OK
2016-06-12 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK
2016-06-12 843-952-5384 Almby IK
2016-06-12 WOC-test long Idefjordens SK
2016-06-12 gasoline OLG Regensburg
2016-06-12 7316535664 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 540-354-5140 Bredaryds SOK
2016-06-11 (626) 979-9080 OLG Regensburg
2016-06-11 FIF Sommerweekend - mellem afd. 1 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 FIF Sommerweekend - mellem afd. 2 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 902-800-1446 Halmstad OK
2016-06-11 (888) 377-9393 Maccabi OK
2016-06-10 (260) 209-4656 WOC2016
2016-06-09 Park Cup 2 OK Skogsfalken
2016-06-08 psittacomorphic Almby IK
2016-06-07 4.Schulcup07.06.2016 HSV Villach
2016-06-06 7622064025 Ronneby OK
2016-06-06 (251) 962-0306 SOK Träff
2016-06-06 602-371-1348 Alfta-Ösa OK
2016-06-06 DM, sprint, Värmland Kristinehamns OK
2016-06-06 5879370545 Sävedalens AIK
2016-06-05 Sprint-SM Individuellt FINAL Ronneby OK
2016-06-05 Ösaträffen dag2, medel Alfta-Ösa OK
2016-06-05 Sommarlandssprinten 2016 IK Gandvik
2016-06-05 (309) 237-2461 OK Orion
2016-06-05 (231) 626-2146 OLT
2016-06-05 Cesky pohar stafet, Ceska liga klubu BBM
2016-06-04 203-894-9830 Ronneby OK
2016-06-04 Ösaträffen dag1, medel Alfta-Ösa OK
2016-06-04 (206) 766-7714 OK Orion
2016-06-04 757-797-8252 OK Orion
2016-06-04 4. AC - ÖSTM Lang OLT
2016-06-04 251-774-0622 Göteborg-Majorna OK
2016-06-04 Cesky pohar, WRE sprint, INOV-8 CUP - zebricek A BBM
2016-06-01 (651) 463-2796 Tjällmo-Godegårds OK
2016-06-01 DM sprint, Göteborg Lerums SOK
2016-06-01 7038342322 OK Södertörn, Sundbybergs IK
2016-05-31 8592561881 WSC
2016-05-31 (647) 347-8380 Lindebygdens OK
2016-05-29 DM, sprintstafett, Skåne OK Kompassen
2016-05-29 Bollnästräffen, lång Rehns BK
2016-05-29 Renlunken, medel OK Renen
2016-05-29 Univerzitetsko prvenstvo Beograda 2016 OK Soko 2015
2016-05-29 MtbO, Svenska Cupen, #4, lång NAIS Orienteringsklubb
2016-05-28 Renlunken, lång OK Renen
2016-05-28 DM, sprint, Skåne OK Kompassen
2016-05-28 5796031238 EOC 2016
2016-05-28 nonedible Rehns BK
2016-05-28 cylindric-oblong Finspångs SOK
2016-05-28 DM, sprint, Småland OK Bävern
2016-05-28 870-300-2329 OK Bävern
2016-05-28 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen
2016-05-28 DM, sprint, Örebro län OK Tisaren
2016-05-28 High Coast 2-days, lång OK Nolaskogsarna
2016-05-28 DC-Loopen 2016
2016-05-28 Cesky pohar, INOV-8 CUP - ZA, ZB-M EOC2016
2016-05-28 DM, sprint, Västmanland Norbergs OK
2016-05-27 EOC - Middle Final EOC 2016
2016-05-27 DM sprint Södermanland OK Måsen
2016-05-27 970-229-5424 Finspångs SOK
2016-05-26 833-631-8121 EOC 2016
2016-05-26 (626) 943-5586 Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-26 910-474-2549 OK Tisaren
2016-05-25 (705) 333-7250 Göteborg-Majorna OK
2016-05-25 Kanalsprinten OK Skogsströvarna
2016-05-25 4156356744 Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-24 EOC - Long Final EOC 2016
2016-05-24 Ungdomsserien, #2, krets söder 4 HSOK
2016-05-23 (212) 369-8652 EOC 2016
2016-05-22 (431) 760-5802
2016-05-22 EOC - Sprint Qualification EOC 2016
2016-05-22 (989) 377-2398 EOC 2016
2016-05-22 Umeå OK, lång Umeå OK
2016-05-22 Faxeträffen Lång Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-22 overmerry
2016-05-21 EOC - Sprint Relay EOC 2016
2016-05-21 exploitage Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-21 (249) 502-0405 Umeå OK
2016-05-21 Montagu Bay Orienteering Tasmania
2016-05-20 questionably IK Hakarpspojkarna
2016-05-19 monocarbide OK Kolmården
2016-05-18 8328984422 OK VIlse 87
2016-05-18 Stockholm City Cup #1 2016 Högalid Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-17 4049423298 OK Tyr
2016-05-17 3612440321 Göteborg-Majorna OK
2016-05-17 2706073501 OK MÃ¥sen
2016-05-16 (307) 999-3112 France - Alsace
2016-05-16 3 jours VTT Alsace Springt France - Alsace
2016-05-15 Tiomila Open Individual Sunday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-15 serratospinose France - Alsace
2016-05-15 3 jours VTT Alsace Middle France - Alsace
2016-05-14 901-489-8581 Abri
2016-05-14 Tiomila Open Individual Saturday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-14 316-212-1806 France - Alsace
2016-05-14 8023653087 France - Alsace
2016-05-13 Tiomila Open Individual Friday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-12 Veteran-OL tävling 6 {återställd} Lindebygdens Orienteringsklubb
2016-05-12 Ungdomsserien, #1, krets norr 1 Attunda Orienteringsklubb
2016-05-11 (440) 930-7142 Ronneby OK
2016-05-11 hypoplasy OK Skogsfalken
2016-05-10 garlic Centrum OK
2016-05-10 Paarlauf-MS 2015/16 WSC
2016-05-09 Nuorten aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2016-05-08 Swedish League, lång, final, med Kuxaträffen Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-08 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2016-05-08 pencil box Tolereds AIK
2016-05-08 prepayment HSOK
2016-05-08 Latvijas cempionats gara 2016 LOF
2016-05-08 607-284-4263 TJ Slovan Luhacovice
2016-05-08 705-707-8839 diva
2016-05-07 847-308-2980 IK Granit
2016-05-07 lemon scurvy grass Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-07 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2016-05-07 MTBO Sv.Cup #1 Enhörna Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-07 Farsta Fun Run Key Lindell OKS
2016-05-07 402-292-6758 Kokkolan Suunnistajat
2016-05-07 (662) 972-1743 HSOK
2016-05-07 Hökensåsracet dag 2 OK Gränsen
2016-05-07 Latvijas cempionats sprinta 2016 LOF
2016-05-07 7792084611 Mistrovstvi CR a Veteraniada ve sprintu
2016-05-06 661-998-2826 BVSOK
2016-05-06 231-518-2786 OK Tisaren
2016-05-06 Hökensåsracet dag1 OK Gränsen
2016-05-05 (800) 681-2067 OK Älme
2016-05-05 Swedish League, sprint (WRE), med Hammarslaget OK Hammaren/Ockelbo OK
2016-05-05 MTBO Masstart Tveta Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-05 Keskipohjanmaa viesti Kokkolan Suunnistajat
2016-05-05 7876983579 Ok Tisaren
2016-05-05 (613) 691-3408 OLT
2016-05-04 (316) 302-0039 Göteborg-Majorna OK
2016-05-03 850-453-4725 WSC
2016-05-03 Roslagsveteranerna Länna IF
2016-05-03 (518) 369-8242 diva1
2016-05-03 milen milmar
2016-05-02 (204) 516-7143 Slask Wroclaw
2016-05-01 7863989181
2016-05-01 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2016-05-01 (954) 718-0316 OK Tyr
2016-05-01 Finspångsorienteringen lång Finspångs SOK
2016-05-01 Traneträffen OK Tranan
2016-05-01 4059381232 Järla IF Orienteringsklubb
2016-05-01 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Qualification Slask Wroclaw
2016-05-01 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Final Slask Wroclaw
2016-05-01 61. Bucheggberger OL Bucheggberger OL
2016-04-30 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2016-04-30 VÃ¥rserien E1 OK Landehof
2016-04-30 Skaraborgsmästerskap, lång Lidköpings VSK
2016-04-30 520-357-5364 Järla IF Orienteringsklubb
2016-04-30 Finspångsorienteringen medel Finspångs SOK
2016-04-30 World Cup 2016 Round 1 - Middle Slask Wroclaw
2016-04-30 2899606128 Prova
2016-04-30 DM Lång, BDOF / Stenungsunds OK Vårtävling (rättad Stenungsunds OK
2016-04-29 708-472-8697 Eksjö SOK
2016-04-29 2548764639 Tjällmo-Godegårds OK
2016-04-24 (301) 747-7614 OK Linné
2016-04-24 Vårträffen Visborgs OK
2016-04-24 7083933005 IK Hakarpspojkarna
2016-04-24 (903) 989-0022 Magnets / Auseklis IK
2016-04-24 Enskede-Hellas-dubbeln, medel (UP) Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-24 prepeople OE42
2016-04-24 Swedish League #4 medel (WRE) med publiktävling OK Alehof, Kungälvs OK
2016-04-24 Testtävling 1 Ok tisaren
2016-04-24 Styrian-O-days 2016 - Relay SU Schöckl Orienteering
2016-04-23 507-752-0366 IK Hakarpspojkarna
2016-04-23 (218) 264-1730 Magnets / Auseklis IK
2016-04-23 Swedish League #3 lång (WRE) med publiktävling Kungälvs OK, OK Alehof
2016-04-23 (330) 759-8469 Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-23 Boforsloppet 2016 Degerfors OK / OK Djerf
2016-04-23 805-312-5960
2016-04-19 605-396-0640 OK Älvsjö Örby
2016-04-19 708-961-8960 Horsens OK
2016-04-19 Närtävling Korsnäs Korsnäs IF OK
2016-04-17 LÃ¥nguven IK Uven
2016-04-17 800-227-0821 Karlskrona SOK
2016-04-16 Stigtomtakavlen 2016 OK Hällen
2016-04-15 7032656328 Karlskrona SOK
2016-04-15 Turku-Sprint 2016 (WRE) Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-12 Labyrinten - Friends Arena Stockholm KIF Stockholm+Almby IK
2016-04-12 (586) 894-6224 Horsens OK
2016-04-10 (321) 236-0550 Andrarums IF
2016-04-10 774-451-8683 OK Neštin
2016-04-10 703-999-3900 OK Kolmården
2016-04-10 Kvarnsveden När-OL Kvarnsvedens GoIF OK
2016-04-09 Herrestads-fjäll-marathon Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2016-04-09 3179469245 Länna IF
2016-04-09 SL Brösarpssprinten Andrarums IF
2016-04-09 414-558-4842 Lerums SOK
2016-04-09 2392874486 OK Neštin
2016-04-09 KolmårdsMedeln OK Kolmården
2016-04-08 Ravlunda obs-tävling Andrarums IF
2016-04-08 2707898418 Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-05 Park Tour 2016 - Bygholm Horsens OK
2016-04-03 Göingefejden 2016 FK Göingarna
2016-04-03 3083397662 Kvillebyn / WOC 2016
2016-04-02 Vildmarksfejden 2016 FK Göingarna
2016-04-02 DM, natt, Gotland SvaideRoma SOK
2016-04-02 55. Oberwiler OL (*13 ) OLG Oberwil
2016-04-02 (346) 231-5038 Ockelbo OK
2016-03-28 Vikingaträffen, Five-O, #5 Trollhättans SOK
2016-03-28 Snötrampen 2016 OK Löftan, Fjärås AIK
2016-03-26 (724) 648-8734 OK Vilse 87
2016-03-26 4136521252 Södertälje-Nykvarn OF
2016-03-25 Kortfredan, Five-O, #2 Ryda Sk
2016-03-24 Pithecanthropidae IK Gandvik
2016-03-20 Danish Spring Long 20-03-2016 OK Øst Birkerød
2016-03-20 6263683435 Frölunda OL
2016-03-20 (819) 326-8924 OK MÃ¥sen
2016-03-20 Vårracet, För-SM, Medel OK Orion
2016-03-20 Rtanj sprint Kup AOK Rtanj
2016-03-20 (417) 833-9226 Länna IF
2016-03-20 Kretsträningshelg - Medel Degerfors OK
2016-03-20 Nattcup 4 SvaideRoma SOK
2016-03-19 OK Øst Birkerød
2016-03-19 Vårtrippeln - NyköpingsOrienteringen 2016 Nyköpings OK
2016-03-19 Vårracet, För-SM, Lång OK Orion
2016-03-19 8146302004 Garphyttans IF
2016-03-19 Lingontest OKT
2016-03-18 Vårtrippeln - NyköpingsNatten 2016 Nyköpings OK
2016-03-18 9078644744 OK Øst Birkerød
2016-03-13 Junior Camp, Frivals-OL OK Orion
2016-03-13 714-334-1993 OK Lindena
2016-03-12 Hallandspremiären lördag Halmstad OK
2016-03-11 JuniorCamp, Stjärnnatten OK Orion
2016-03-11 Kattegattnatt Laholm
2016-03-05 ESOC/JWSOC/EYSOC Relay, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-05 Brachystomata
2016-03-04 (418) 900-9515 Austrian Orienteering Federation
2016-03-02 5014509352 Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 774-478-7380 Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 6787333750 Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 OLA Test Skarpnäcks OL
2016-02-29 ESOC Sprint, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 (302) 433-8190 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-21 (619) 554-3654 OK Nolaskogsarna
2016-02-20 High Coast Ski-O + DM, sprint OK Nolaskogsarna
2016-02-07 (856) 216-1734 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-07 2162314483 IFK Moras OK
2016-02-07 Skistart.com Publiktävling SkidO SM Söndag IFK Moras OK
2016-02-06 Vinter-cup 5. afd - Rude Skov
2016-02-06 5734168242 IFK Moras OK
2016-02-06 Stockholm Indoor Cup E1 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-03 GOF NattCup Etapp 8 Idrottsklubben Uven
2016-02-01 Test varvningar Orienteringsklubben Linné
2016-01-31 8654812955 Piteå IF
2016-01-31 Zimska trening liga 3.kolo SK Magic Map
2016-01-30 Skid O SM Prolog Piteå IF
2016-01-28 Natt 7:an Etapp 4 Hestra IF
2016-01-27 Löpex Vinterserie 2016, #4 Almby IK, Örebro
2016-01-27 nonpacifist SkiO-Germany
2016-01-27 360-926-6415 OK Roskilde
2016-01-27 stucco pointer Tullinge Sportklubb
2016-01-26 SkiWC-Round2 SprintRelay, Klingenthal SkiO-Germany
2016-01-24 SkiWC-Round2 Long, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-24 586-338-3592 SkiO-Germany
2016-01-24 2178989220 Skarpnäcks OL
2016-01-23 (806) 538-2384 SkiO-Germany
2016-01-23 WMSOC Middle 2, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-22 6262892919 SkiO-Germany
2016-01-22 WMSOC Middle 1, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-17 test DS 2016 OK Øst
2016-01-17 +Vinter-cupen Etapp 2 Idrottsklubben Uven
2016-01-13 8338286897 Tullinge Sportklubb
2015-12-29 (626) 225-8506 Gammelstads IF
2015-12-29 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2015-12-19 4059179194 Hässleholms OK
2015-12-11 Weihnachtstrophy 2015 OLT
2015-12-09 NatCup 2015-16 4. afd. Søllerød OK
2015-12-04 (615) 719-6088 FUNDI-O
2015-11-26 GOF NattCup 4 och GMOK Natt-KM Göteborg-Majorna OK
2015-11-25 (727) 395-7758 Tullinge Sportklubb
2015-11-15 5132121921 Örkelljunga FK
2015-11-10 4164842885 WSC
2015-11-08 O-Event 2015 - ZOOrientering IK Ymer
2015-11-08 Novembertävlingarna, lång Tullinge SK
2015-11-08 ProSerbia 2015 D Gudsi
2015-11-07 8026454854 OK Roskilde
2015-11-07 O-Event 2015 - Up n Downhill Sprint Hestra IF
2015-11-07 (250) 936-9670 Tullinge SK
2015-11-07 423-728-5351 D Gudsi
2015-11-06 833-364-7517 Borås GIF
2015-10-27 (701) 984-9393 Tullinge SK
2015-10-27 Moyenne Distance - Col de la Loge test rma_Helga
2015-10-26 (478) 885-5902 NOSE + HELGA
2015-10-25 424-264-4126 IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen 2015 IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen Individuella klasser IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-23 HaningeNatten Haninge SOK
2015-10-20 2. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2015-10-18 Dala-Dubbeln Patrull Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-18 Vilselöpet OK Vilse 87
2015-10-18 Helg utan Älg, etapp 2 Gotlands Bro OK
2015-10-17 Dala-Dubbeln Stafett Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-17 objectival Gotlands Bro OK
2015-10-15 201-795-8123 OK Landehof
2015-10-11 25mannakorten 25mannaföreningen
2015-10-11 JEC Relay MTK Bad Harzburg
2015-10-11 603-492-6587 MTK Bad Harzburg
2015-10-11 (236) 399-0538 OK DIF
2015-10-11 Höstrusket 2015 (Lokal kopia från: D620) Vittjärvs Idrottsklubb
2015-10-10 JEC Long MTK Bad Harzburg
2015-10-10 samisen MTK Bad Harzburg
2015-10-10 305-529-8174 OK DIF
2015-10-09 JEC Sprint MTK Bad Harzburg
2015-10-09 (607) 243-9537 MTK Bad Harzburg
2015-10-06 1. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2015-10-04 (631) 897-5398 Sundbybergs IK
2015-10-04 Höstmedeln Göteborg-Majorna OK
2015-10-04 3852266885 Skogsfalken
2015-10-04 Ringsjömedeln Ringsjö OK
2015-10-03 647-635-6631 Turun Suunnistajat, FIN
2015-10-03 Älgots Cup final Ringsjö OK
2015-10-03 9375516963 Nyköpings OK
2015-10-01 (201) 781-1269 Frölunda Orienteringslöpare
2015-09-30 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2015-09-28 16. zavod Ceskeho poharu v MTBO KOS Tesla Brno
2015-09-27 2502902993 KOS Tesla Brno
2015-09-27 951-378-5749 OK Dacke
2015-09-27 subcommissioner IK Hakarpspojkarna
2015-09-26 (512) 792-1468 KOS Tesla Brno
2015-09-26 207-923-2081 Ronneby OK
2015-09-20 regretful Garda OK
2015-09-20 MTBO - 10. Austria Cup 2015 OLT
2015-09-20 Hästveda Hästveda OK
2015-09-20 (822) 467-7574 Almby IK
2015-09-20 derricking Snättringe SK och Tumba-Mälarhöjden OK
2015-09-19 7658788840 Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 SM Medel Publiktävling Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 MTBO - ÖSTM Mittel & 9. AC OLT
2015-09-19 Kåsjön Trail 2015 Sävedalens AIK
2015-09-18 SM Medel Kval Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-13 819-359-1060 Haninge SOK
2015-09-13 4407452378 Mullsjö Skid O OK
2015-09-13 (780) 918-6118 IF Femman / Solf
2015-09-13 Protura Haninge SOK
2015-09-13 deck cargo Sundsvalls OK
2015-09-12 SM lång; Kval Haninge SOK
2015-09-12 901-392-5686 Mullsjö Skid O OK
2015-09-12 Ungdoms-SM LÃ¥ng Sundsvalls OK
2015-09-11 Njudung Natt Bodafors OK
2015-09-11 (336) 551-4417 Sundsvalls OK
2015-09-07 Nuorten Aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2015-09-07 Träningstävling Malax IF
2015-09-06 DM, lång, Västergötland Trollhättans SOK
2015-09-06 tapamaking Garda OK
2015-09-05 DM, sprint, Bohuslän-Dal + Västergötland Trollhättans SOK
2015-09-04 Natt DM Stockholm OK Älvsjö Örby
2015-09-04 DM, natt, Bohuslän-Dal + Västergötland Trollhättans SOK
2015-09-02 U-serie deltävling 6 OK Vilse 87
2015-09-01 Träningsorientering Rymdcampus IFK Kiruna
2015-08-30 Skånes DM Långdistans FK Göingarna
2015-08-30 2016505816 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-30 Stafett-DM Dalarna Stora Tuna OK
2015-08-30 (209) 805-5995 Sävedalens AIK
2015-08-29 Bagheera Fjällmaraton Sälen Malungs OK
2015-08-29 pseudovolcanic Finspångs SOK
2015-08-29 DM Medel Göteborg Kungälvs OK
2015-08-29 DM Medel, Västergötland Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-26 (618) 221-1148 GMOK
2015-08-23 Kristinehamns OL-weekend, dag 2 Kristinehamns OK
2015-08-23 (570) 526-0090 Elite CO
2015-08-23 Vojvodina Open 2015 OAK Novi Sad
2015-08-23 För-SM Medeldistans SoIK Hellas/OK Södertörn
2015-08-22 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2015-08-22 3065941071 OK Södertörn/SoIK Hellas
2015-08-22 WMTBOC2015 Relay WMTBOC2015
2015-08-22 Kristinehamns OL-weekend, dag 1 Kristinehamns OK
2015-08-22 Vojvodina Open 2015 OAK Novi Sad
2015-08-21 (631) 272-2827 IFK Kiruna
2015-08-21 254-579-0483 WMTBOC2015
2015-08-19 336-278-6160 WMTBOC2015
2015-08-19 438-926-8969 OK Skogsfalken
2015-08-18 702-726-8906 WMTBOC2015
2015-08-16 Tara Open 2015 SK Magic Map
2015-08-15 800-790-2034 Skärgårdens Multisportare
2015-08-15 8602085923 SK Magic Map
2015-08-13 815-202-5577
2015-08-09 708-790-5015 Garda OK
2015-08-09 Ronneby OK lång Ronneby OK
2015-08-09 580-982-7387 u10mila
2015-08-08 305-320-6851 Garda OK
2015-08-08 (540) 548-1970 Garda OK
2015-08-08 2515990995 Ronneby OK
2015-08-08 u10mila u10mila
2015-08-08 Karlsborgsdubbeln, dag 1, medel u10mila
2015-08-07 (262) 424-1641 WOC 2015
2015-08-07 u10mila HD12 u10mila
2015-08-06 734-882-6901 IFK Kiruna
2015-08-05 (610) 455-1827 WOC 2015
2015-08-04 3185909730 WOC 2015
2015-08-02 Sprint Final WOC 2015
2015-08-01 Sprint Relay WOC 2015
2015-08-01 (843) 551-0693 Göteborgs OF
2015-08-01 Stora Hälsingegårdarsstafetten 2015 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2015-07-31 312-871-6628 WOC 2015
2015-07-30 hyaloliparite Göteborgs OF
2015-07-29 6469355678 Göteborgs OF
2015-07-27 WMOC Sprint Final Göteborgs OF
2015-07-26 (414) 955-3935 Göteborgs OF
2015-07-19 Kopaonik open 2015 stage 5 SD Jasenica
2015-07-18 Kopaonik open 2015 stage 4 SD Jasenica
2015-07-18 Kvarkenträffen 2015 Merenkurkun rastipäivät - 3 IF Femman
2015-07-17 5097680423 SD Jasenica
2015-07-17 The Cup of Raska SD Jasenica
2015-07-17 6043744927 Vaasan Suunnistajat
2015-07-16 3023394177 Malax IF
2015-07-15 Kopaonik open 2015 stage 2 SD Jasenica
2015-07-14 (985) 231-2111 SD Jasenica
2015-07-12 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 3 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-11 5095407005 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-10 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 1 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-09 (816) 259-7734 Norway
2015-07-09 (602) 620-5205 Visborgs OK
2015-07-08 402-415-4386 Visborgs OK
2015-07-07 604-256-1375 Norway
2015-07-07 pride-swollen Visborgs OK
2015-07-06 (613) 375-7326 Norway
2015-07-05 5752736952 Svaide Roma SOK
2015-07-05 JWOC Sprint Norway
2015-07-04 7786647488 Svaide Roma SOK
2015-07-01 877-283-0569 Vittjärvs Idrottsklubb
2015-07-01 Trekvällars etapp 3 OK Ravinen
2015-07-01 GOF:s Sommarserie Etapp 3 S1 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 (204) 406-5867 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 Final Göteborg-Majorna OK
2015-06-30 Trekvällars etapp 2 OK Ravinen
2015-06-30 8199198900 SOFT
2015-06-29 Trekvällars etapp 1 OK Ravinen
2015-06-29 SM Sprint stafett SOFT
2015-06-28 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2015-06-28 678-841-3840 Romania
2015-06-28 Proba5 Proba5
2015-06-28 delighter Malungs OK
2015-06-28 (563) 333-4952 SOFT
2015-06-27 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2015-06-27 (302) 545-3670 Helsingborgs SOK
2015-06-27 301-964-7950 Söderhamns CA
2015-06-27 (819) 334-1851 Malungs OK
2015-06-27 Relay EYOC 2015 Romania
2015-06-26 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2015-06-26 EYOC2015 - Long Transilva Cluj
2015-06-26 (228) 617-9249 Test2
2015-06-26 Test1 Ruse
2015-06-26 3+3 Medel Malungs OK
2015-06-24 KretsOringen Etapp 4 Tibro OK, IF Hagen
2015-06-23 915-613-1456 Piteå IF
2015-06-23 KretsOringen Etapp 3 Tibro OK, OKP4
2015-06-22 (585) 902-5013 Romania
2015-06-22 8633138268 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-06-21 Örebro City Sprint Almby Idrottsklubb
2015-06-18 4. Lauf - JUFA Sprintcup 2015 NF Wien
2015-06-17 (415) 785-9600 Ockelbo OK
2015-06-16 718-416-4336 IFK Enskede
2015-06-16 Sävedalens AIK
2015-06-14 786-282-9327 Bredaryds Skid O OK
2015-06-13 Wild West-sprinten Bredaryds Skid O OK
2015-06-11 21. Forssa Games, Tammela LHR, FIN
2015-06-11 Sprint-KM ungdomar Tullinge SK
2015-06-10 (469) 787-9013 Almby Idrottsklubb
2015-06-08 2708132203 Tullinge SK
2015-06-07 709-496-2125 WOC2016
2015-06-07 Sommarlandssprinten Idrottsklubben Gandvik
2015-06-07 Ösaträffen dag3, lång Alfta-Ösa OK
2015-06-07 Trofej Beograda 2.dan PK Pobeda
2015-06-06 WorldCup Lysekil, Sprint WOC2016
2015-06-06 Ösaträffen dag2, medel Alfta-Ösa OK
2015-06-06 508-784-5552 Kungälvs OK
2015-06-06 Trofej Beograda 1.dan PK Pobeda
2015-06-05 Ösaträffen dag1, medel Alfta-Ösa OK
2015-06-03 Stockholm City Cup 2015 - E3 Hagaparken Sundbybergs IK, OK Södertörn
2015-06-03 337-774-8516 Norway
2015-06-02 641-424-5534 WSC
2015-05-31 916-223-0055 Tullinge SK
2015-05-30 DM Sprint 2015
2015-05-29 (800) 886-4638 Trosabygdens OK
2015-05-29 Sommarlägret - sprint Tullinge SK
2015-05-27 Njudungs U-serie 3 Bodafors OK
2015-05-27 Icebug Sprintcup etapp 3 Göteborg Majorna OK
2015-05-27 (213) 632-4471 Hagaby GOIF / Almby IK Orientering
2015-05-27 (207) 527-7033 OK Södertörn, Sundbybergs IK
2015-05-27 RACE FOR HEROES K3, Race for Heroes, FMM Multisport
2015-05-25 855-748-4932 Trollhättans SOK
2015-05-24 MTBO, Trollhättan, medel Trollhättans SOK
2015-05-24 Swedish League Final Umeå IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-23 MTBO, Trollhättan, sprint Trollhättans SOK
2015-05-23 989-690-4714 IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-20 343-768-1110 OK Södertörn / Sundbybergs IK
2015-05-19 4-klubbsmatch 2 Trosabygdens OK
2015-05-19 918-748-3043 Göteborg-Majorna OK
2015-05-19 Paarlauf-MS & 5. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2015-05-19 407-290-5527 Urban
2015-05-17 Närkekvartetten, dag 4, medel Almby Idrottsklubb
2015-05-17 7046230219 Bjursås OK
2015-05-17 16.KUP Obilica OK Obilic
2015-05-16 Närkekvartetten, dag 3, lång Almby Idrottsklubb
2015-05-16 OL-Touren Medel Bjursås OK
2015-05-15 6143601248 Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-15 (855) 919-7206 Säterbygdens OK
2015-05-14 VÃ¥rserien, etapp 3 Utby IK
2015-05-14 entrap Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-14 (519) 580-9687 Säterbygdens OK
2015-05-12 Steir. Landesschulmeisterschaft 2015 Leibnitzer AC
2015-05-12 Ungdomsserien 1, krets 2, syd Skarpnäcks OL
2015-05-12 (215) 330-1032 Tibro OK
2015-05-10 (609) 303-3828 OK DIF
2015-05-06 DM, Sprint, Stockholm Waxholms OK
2015-05-06 Icebug Sprintcup etapp 1 Guldheden Göteborg-Majorna OK
2015-05-05 4. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2015-05-05 Eskilstuna Sprint Cup - Etapp 1 OK Tor
2015-05-03 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2015-05-03 Golden Compass 2015, Middle Compass Cluj
2015-05-03 Blackforest3days - JLVK Relay Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-03 716-442-2538 OK Roslagen
2015-05-03 (757) 519-2702 Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-03 Blackforest3days - E3 Gundelfinger Turnerschaft.
2015-05-02 Skärmenträffen 2015 Orienteringsklubben Skärmen
2015-05-02 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2015-05-02 Burmanniaceae Compass Cluj
2015-05-02 Blackforest3days - E2 Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-02 501-391-3247 OK Älme
2015-05-02 904-624-3479 OK Roslagen
2015-05-02 4106444304 Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-01 (289) 890-2905 Gundelfinger Turnerschaft
2015-04-28 Fyrklövertävling Almby IK Almby Idrottsklubb
2015-04-26 Gudhems vårtävling Gudhems IF
2015-04-26 3017294440 IF Thor Orientering
2015-04-26 Swedish League, medel, med Ändå Något Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 Swedish League, lång, med Stigsökarträffen Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 (757) 772-0910 Finspångs SOK
2015-04-19 5625583268 Helsingborgs SOK
2015-04-19 812-588-5848 Orientierungslaufclub Wienerwald
2015-04-19 (530) 737-5621 Visborgs OK
2015-04-19 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2015-04-18 5163099097 Helsingborgs SOK
2015-04-18 (270) 844-5096 OK Hällen
2015-04-18 865-330-0507 Bodafors OK, Nässjö OK
2015-04-18 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2015-04-17 (249) 990-7512 Mullsjö Skid O OK
2015-04-17 Natt-SM 2015 Attunda OK
2015-04-15 507-378-6921 Melin Software HB
2015-04-15 (226) 375-7554 Melin Software HB
2015-04-12 Tibrotrippeln, dag 3, medel Tibro OK
2015-04-12 sweet-spun OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 Kevätyön viesti 2015 Turun Suunnistajat, FIN
2015-04-11 SM Ultralång OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 KPO Indoor Sprint 2015 Kokkolan Suunnistajat, FIN
2015-04-11 Tibrotrippeln, dag 2, lång Tibro OK
2015-04-11 855-888-7650 OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-10 Tibrotrippeln, dag 1, natt Tibro OK
2015-04-06 708-818-9703 OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2015-04-06 Påskrännet Örkelljunga FK
2015-04-06 207-364-9132 OK Löftan / Fjärås AIK
2015-04-06 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2015-04-06 Graves Attunda OK
2015-04-05 Kolmårdsmedeln OK Kolmården
2015-04-04 Göingefejden 2015 FK Göingarna
2015-04-03 Kortfredan Five-O 2 Idrottsklubben Gandvik
2015-04-02 Häxjakten Five-O 1 Idrottsklubben Gandvik
2015-03-29 (402) 439-5031 OK MÃ¥sen
2015-03-28 (226) 850-7338 Nyköpings OK
2015-03-27 Vårtrippeln-NyköpingsNatten Nyköpings OK
2015-03-27 6627707395 OK Landehof
2015-03-21 (715) 657-9889 Gudhemsif
2015-03-19 (859) 490-8958 WSC
2015-03-15 OT Rtanj sprint Kup OT Rtanj
2015-03-15 rewardably Halmstad OK
2015-03-14 586-233-7113 Laholms IF OK
2015-03-13 Hallandspremiären - Kattegattnatt OK Lindéna
2015-03-11 SM Nat 2015 | 2. afd | Valborup OK Roskilde
2015-03-03 Skaraborg by night Ryda Ryda Sk
2015-02-25 (423) 785-4430 Almby Idrottsklubb
2015-02-22 SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång Forsa OK
2015-02-21 314-327-1892 Forsa OK
2015-02-14 AM HiSu pitka KoS
2015-02-08 Nattcup 2 Visborgs OK
2015-02-08 VUMB015 Søndag
2015-02-08 928-387-2634 KoS
2015-02-08 682-283-0058 SK Magic Map
2015-02-07 VUMB2015
2015-02-07 9492561397 KoS
2015-02-02 folium aok
2015-02-01 Vinterrace Etapp 5 Uddevalla OK
2015-01-31 (610) 280-3114 PB
2015-01-30 7406513393 SM-veckan 2015
2015-01-30 SkidO SM Jaktstart SM-veckan 2015
2015-01-27 Spik-CUP SSOK
2015-01-25 SUI Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-25 6149054261 Ski-O Swiss
2015-01-25 (361) 978-2830 Sävast Ski Team IF
2015-01-24 Cabombaceae Ski-O Swiss
2015-01-24 747-500-3311 Ski-O Swiss
2015-01-22 ESOC Sprint-Relay, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-22 7098927424 Idrottsklubben Gandvik
2015-01-21 greenstick fracture Ski-O Swiss
2015-01-21 503-807-7822 Ski-O Swiss
2015-01-20 (450) 369-4781 Ski-O Swiss
2015-01-20 2703881234 Ski-O Swiss
2015-01-17 SUI Sprint, Valbella Ski-O Swiss
2015-01-10 (830) 284-8704 Almby IK
2015-01-06 Trettondagsorientering Visborgs OK
2015-01-04 1100011 Adolince
2015-01-04 (308) 537-0528 Adolince
2015-01-02 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2015-01-02 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2014-11-22 MUMS Mums
2014-11-20 Närnatt Cup, Etapp 4 OK Landehof
2014-11-16 Göingefejden FK Göingarna
2014-11-13 Närnatt Cup, etapp 3 Kungälvs OK
2014-11-09 O-Event, E3 - ZOOrientering IK Ymer
2014-11-09 236-572-0859 Tullinge Sportklubb
2014-11-09 8669527230 OK DIF
2014-11-08 O-Event, E2 - Up n Downhill Sprint Hestra IF
2014-11-08 Novembertävlingarna, medeldistans Tullinge Sportklubb
2014-11-08 7. kup OK DIF 1.dan OK DIF
2014-11-08 Camp And Larga 2014 Adolince
2014-11-07 O-Event, E1 - Sprint by Night Borås GIF
2014-11-01 Uddevallatrofén Uddevalla OK
2014-10-28 2264455997 WSC
2014-10-26 Auckland Champs - Long Counties Manukau
2014-10-25 Smålandskavlen Bredaryds SOK / Anderstorps OK
2014-10-25 Wr. & Nö. Sprint MS 2014 OLT Transdanubien
2014-10-25 Prvenstvo Srbije SK Magic Map
2014-10-23 decarburation Göteborg-Majorna OK
2014-10-19 Helg utan Älg, etapp 2 Garda OK
2014-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-18 Pre-lutheran Garda OK
2014-10-18 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-14 906-221-8289 WSC
2014-10-05 618-691-1307 OK Enen
2014-10-05 Ungdomens 7-manna Örkelljunga FK
2014-10-05 (715) 207-9699 Örkelljunga FK
2014-10-05 Oktoberracet OK Enen
2014-10-05 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2014-10-04 Älgot Cup, final Örkelljunga FK
2014-10-04 Nuoriso- ja Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2014-10-03 Skaraborgsmästerskap Natt Tibro OK
2014-09-30 443-357-3298 WSC
2014-09-28 214-725-5494 Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-28 SM Stafett IF Thor Orientering
2014-09-27 plumbosolvent OK Njudung
2014-09-27 SM Medel, Final OK Linné
2014-09-27 770-850-6709 Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-27 7056287173 OK Linné
2014-09-26 Vetlanda Team Sportia Cup OK Njudung
2014-09-26 SM Medel, Kval OK Linné
2014-09-26 Veteransprinten, prolog för Veteran-SM Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-21 JLVK Staffel MTK Bad Harzburg
2014-09-21 SM LÃ¥ng final OK Roslagen
2014-09-21 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2014-09-21 770-865-4578 Köping-Kolsva OK
2014-09-20 Landehofs Hösttävling OK Landehof
2014-09-20 JLVK Einzel, Liebenburg MTK Bad Harzburg
2014-09-20 SM LÃ¥ng kval OK Roslagen
2014-09-20 Ungdoms-SM, långdistans Köping-Kolsva OK
2014-09-19 7127076811 Köping-Kolsva OK
2014-09-14 DM Lång Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-14 DM Stafett Södermanland 2014 Niclas
2014-09-14 (305) 330-7293 PSOK DMB
2014-09-14 8. Nationaler OL (WRE), Säntisalp OL Regio Wil
2014-09-14 (407) 293-3624 Visborgs OK
2014-09-14 MTBO Svenska Cupen Final OK KÃ¥re
2014-09-13 276-714-0816 PSOK DMB
2014-09-13 DM Sprint Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-13 5632330224 OL Regio Wil
2014-09-13 (902) 721-7204 OK KÃ¥re
2014-09-12 226-892-3639 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-12 Natt DM Gotland Visborgs OK
2014-09-09 (785) 358-2931 Lindebygdens OK
2014-09-07 DM Stafett Gotland 2014 Svaide Roma SOK
2014-09-06 828-764-8557 SvaideRoma SOK
2014-08-31 Srb-O-Tour Sprint , Novi Sad (WRE) OAK Novi Sad
2014-08-31 (915) 703-2768 Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2014-08-31 Höstträffen2014 - Gotland Garda OK
2014-08-30 7179194284 OAK Novi Sad
2014-08-30 omohyoid Malungs OK
2014-08-30 worldway Kungälvs OK
2014-08-30 (847) 484-0575 OKTest
2014-08-29 5878629926 OAK Novi Sad
2014-08-29 Srb-O-Tour sprint, Cortanovci OAK Novi Sad
2014-08-28 (281) 229-2089 OAK Novi Sad
2014-08-27 951-406-5051 OK Skärmen
2014-08-26 (866) 434-3595 OK Neštin
2014-08-25 Srb-O-Tour – middle distance, Ciganski logor OK Neštin
2014-08-25 MySports Inov8, Pixne Malax IF
2014-08-24 Attundadubbeln Medel Attunda OK
2014-08-24 Euromeeting Long Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-24 Srb-O-Tour long distance, Svilos, Ugljara (WRE) OK Neštin
2014-08-24 Omeeting Long GMOK - FOL
2014-08-23 Attundadubbeln LÃ¥ng Attunda OK
2014-08-23 Kraftloppet Finspångs SOK
2014-08-23 7189304072 OK Neštin
2014-08-23 Euromeeting Sprint GMOK/FOL
2014-08-23 Omeeting Etapp2 GMOK - FOL
2014-08-22 (470) 685-7995 Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-22 Göteborg Omeeting GMOK - FOL
2014-08-21 1. Lauf - WOLV Sommercup 2014 WSC
2014-08-20 ÖIDM i Sprint Malax IF
2014-08-16 (816) 601-0936 Skärgårdens multisportare
2014-08-11 MySports Inov8 Solf IK / IF Femman
2014-08-10 516-389-7157 Stora Tuna OK
2014-08-09 Tuna Ting Medel Stora Tuna OK
2014-08-07 VeteranTouren Attunda
2014-08-04 COC 2014 Long GVOC
2014-08-03 COC 2014 Sprint GVOC
2014-08-03 Abiska 2-dagars Etapp 2 IFK Kiruna
2014-08-02 COC 2014 Middle GVOC
2014-08-02 Abiska 2-dagars Etapp 1 IFK Kiruna
2014-08-02 952-645-4814 Marks O-ring
2014-08-02 (734) 276-8626 KoS
2014-08-01 moonpath Marks O-ring
2014-07-20 MTB-O World Cup, Long O-Ringen2014
2014-07-19 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 3 IF Femman
2014-07-19 MTB-O World Cup, Sprint O-Ringen2014
2014-07-18 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 2 Malax IF
2014-07-18 MTB-O World Cup, Middle O-Ringen2014
2014-07-17 6154696921 IF Femman
2014-07-17 270-808-5561 Counties Manukau
2014-07-13 Hallands 3-dagars Etapp 3 Halmstad OK mfl
2014-07-12 Hallands 3-dagars Etapp 2 Halmstad OK mfl
2014-07-11 Hallands 3-dagars Etapp 1 Halmstad OK mfl
2014-06-29 4183650628 Helsingborgs SOK
2014-06-29 (234) 281-3647 OK Kapa, Latvia
2014-06-29 hyperglycosuria PSK Avala
2014-06-28 Tre skåningar och En dansk, Etapp 2 Helsingborgs SOK
2014-06-28 Tre skåningar och En dansk, Etapp 3 Helsingborgs SOK
2014-06-28 (267) 205-8505 Strumica, Macedonia
2014-06-28 561-788-0285 OK Kapa, Latvia
2014-06-28 Söderhamns skärgårds triathlon Söderhamns Triathlon
2014-06-28 catalytical Kvarnsvedens GoIF
2014-06-27 EYOC 2014, Long Strumica, Macedonia
2014-06-27 Tre skåningar och En dansk, Etapp 1 Helsingborgs SOK
2014-06-27 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2014-06-26 EYOC 2014, Sprint Strumica, Macedonia
2014-06-26 440-329-3009 Tibro OK
2014-06-25 (408) 344-6936 Solf/Femman, FIN
2014-06-25 850-545-8416 Tibro OK
2014-06-24 540-809-2501 Tibro OK
2014-06-23 KretsOringen E2 Hjo Tibro OK
2014-06-22 7149426962 OLG Biberist SO
2014-06-22 KretsOringen E1 Karlsborg Tibro OK
2014-06-14 (801) 844-5166 OLC Wienerwald
2014-06-10 Forssa Games 2014 LHR, FIN
2014-06-08 Sommarlandsprinten IK Gandvik
2014-06-08 WC Norway Long Kongsberg OL
2014-06-07 6125804360 OK Klyftamo
2014-06-06 codbank Arvid Sundkvist
2014-06-04 701-486-4863 Göteborg-Majorna OK
2014-06-03 Wiener Schulmeisterschaft 2013/14 WSC
2014-06-01 9202576684 OK Linné
2014-06-01 Sprint-SM Publiktävling OK Linné
2014-05-31 Sprint-SM kval OK Linné
2014-05-29 Jukola Test Niclas
2014-05-25 214-653-5495 BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 Silva League Medel BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 Test OKM Ungdomstävling Niclas
2014-05-23 574-739-1084 BAIK, GIF OK Renen
2014-05-21 Icebug SprintCup 3 Chalmers Göteborg-Majorna OK
2014-05-20 Till Skogs, del 1 OK Roslagen
2014-05-18 pirraura OK KÃ¥re
2014-05-17 OL-Touren Dalarna Medeldistans OK KÃ¥re
2014-05-13 Icebug Sprintcup etapp 2 Björkekärr Göteborg-Majorna OK
2014-05-13 9282175958 Haninge SOK
2014-05-13 763-567-9833 WSC
2014-05-13 (937) 390-3663 WSC
2014-05-12 757-368-0104 Turun Suunnistajat, FIN
2014-05-11 WhyJustRun McCartney Creek Greater Vancouver Orienteering Club
2014-05-10 Hämeen avoin AM-sprint LHR
2014-05-07 Icebug Sprintcup etapp 1 Vallhamra Göteborg-Majorna OK
2014-05-06 6034861048 WSC
2014-05-02 semiconnection SOL Tranås
2014-04-29 SAKO-serien tävling 1 2014 Trollhättans SOK
2014-04-27 Uppsala möte, lång OK Linné
2014-04-27 OK Bäverns långdistans OK Bävern
2014-04-26 OK Bäverns medeldistans OK Bävern
2014-04-21 Helsingborgs SOK LÃ¥ng Helsingborgs SOK
2014-04-21 Vikingaträffen Five-O 2014 Trollhättans SOK
2014-04-21 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2014-04-21 Snötrampen 2014 OK Löftan, Fjärås AIK
2014-04-20 Bohuslunken Five-O Uddevalla Orienteringsklubb
2014-04-20 Silva League Finspång Finspångs SOK
2014-04-20 Helsingborgs SOK Medel Helsingborgs SOK
2014-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2014-04-20 4066288836 SOL Tranås
2014-04-19 Öjetrampen Five-O OK Kullingshof, Främmestads IK
2014-04-19 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2014-04-19 Kolmårdsmedeln OK Kolmåden
2014-04-18 (808) 780-2714 IK Gandvik
2014-04-17 Haxjakten 2014 IK Gandvik
2014-04-12 SSM Individuell OK Skogsfalken
2014-04-12 4163466571 Kokkolan Suunnistajat
2014-04-11 815-637-8129 Sigtuna OK
2014-04-06 Enenracet 2014 OK Enen
2014-04-06 210-897-1466 Tibro OK
2014-04-06 267-813-0309 IOF, FEDO, FORM
2014-04-06 860-905-8890 WSC
2014-04-05 Tibrotrippeln, långdistans Tibro OK
2014-04-05 WorldCup Murcia, Long IOF, FEDO, FORM
2014-04-04 (951) 256-2541 Tibro OK
2014-03-30 VÃ¥rtrippeln - MÃ¥senStafetten OK MÃ¥sen
2014-03-29 7-manna Ronneby OK
2014-03-29 Vårtrippeln - NyköpingsOrienteringen Nyköpings OK
2014-03-28 7853823361 Nyköpings OK
2014-03-26 IKGTEST3 IK Gandvik
2014-03-23 3236717522 ÖFK - OK Kompassen
2014-03-23 (703) 607-0167 OL Regio Olten
2014-03-22 Senonian ÖFK - OK Kompassen
2014-03-22 Upptakt14 IK Gandvik
2014-03-22 (801) 815-5957 IK Gandvik
2014-03-16 derate Sigtuna OK
2014-03-11 MÃ¥ndag Test
2014-03-09 2562757355 IF Thor
2014-03-06 Test-Event WSC
2014-03-04 (619) 638-1833 Ryda Skidklubb
2014-02-09 SkidO DM Medel Norrbotten + Skigo Cup 6 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-02-08 215-870-5403 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-01-12 OBS-Tävl. (Landslaget) + Publiktävling (Skigocup) Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-11 (843) 831-2406 Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-09 Landehofs nattcup E4 OK Landehof
2014-01-07 (250) 680-1187 IFK Kiruna
2013-12-30 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2013-12-30 (702) 732-5645 Gammelstads IF
2013-12-17 Nattcup-2 Trollhättans SOK
2013-12-01 (920) 550-7096 IFK Kiruna
2013-11-30 5717895022 IFK Kiruna
2013-11-21 GMOK Natt-KM och Nattcup Göteborg-Majorna OK
2013-11-10 651-587-0171 Tullinge SK
2013-11-09 (409) 748-0596 Tullinge SK
2013-11-02 Silvatrofén 2013 Uddevalla OK
2013-10-26 Smålandskavlen 2013 SOK Viljan
2013-10-19 Dala-Dubbeln Stafett Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-13 25mannakorten Täby OK
2013-10-06 (267) 392-1890 Göteborg-Majorna OK
2013-09-29 (989) 865-1097 Göteborgs OF /Kungälvs OK /IFK Göteborg
2013-09-28 Medel SM Final IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-27 (832) 315-0629 IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-25 KLL pohjanmaa Kokkolan Suunnistajat
2013-09-22 Ungdoms-SM Stafett 2013 FK Boken
2013-09-22 (319) 598-3259 Göteborgs OF/Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-22 309-538-8329 GOCAN
2013-09-21 Ungdoms-SM LÃ¥ng 2013 FK Boken
2013-09-21 2019096044 Bendigo Orienteers
2013-09-21 dowd Göteborgs OF/ Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-21 CTO IBÉRICO II Media GOCAN
2013-09-21 414-458-8166 GOCAN
2013-09-20 Ungdoms-SM Sprint 2013 FK Boken
2013-09-15 3187541478 OK Skogsvargarna
2013-09-14 724-510-2634 Vänersborgs SK
2013-09-13 Natt-DM Västergötland Vänersborgs SK
2013-09-01 Linnéklassikern OK Linné
2013-08-27 LÃ¥ng-KM OK Landehof
2013-08-19 MySports Inov8 Malax IF
2013-08-07 (304) 923-8608 Vértex
2013-08-03 Merenkurkunrastipäivät pv.3 VaaSu/Femman/Solf
2013-08-03 Ungdomens 10mila - HD18 & D18 Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-03 8286819431 Vértex
2013-08-02 channelled VaaSu/Femman/Solf
2013-08-02 angelological Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-01 Merenkurkunrastipäivät pv. 1 VaaSu/Femman/Solf
2013-07-17 (267) 321-7633 OK Nolaskogsarna
2013-07-16 5733580308 OK Nolaskogsarna
2013-07-14 Hallands 3-dagars Etapp 3 Falkenbergs OK
2013-07-13 Hallands 3-dagars Etapp 2 Falkenbergs OK
2013-07-12 770-624-2789 Falkenbergs OK
2013-06-25 Iittala Lasimäkisprint Kalvolan Keihäs
2013-06-25 ÖID-Ekorrstigfinal 2013 IF Femman
2013-06-16 Tre Skåningar och en Dansk, E4 Helsingborgs SOK
2013-06-15 Tre Skåningar och en Dansk, E3 Helsingborgs SOK
2013-06-14 (812) 854-1914 Helsingborgs SOK
2013-06-13 Forssa Games 2013 Lounais-Hämeen Rasti
2013-06-10 3049445521 Dave Lotty
2013-06-09 QB111_Long Keith Jay
2013-06-09 2623537551 Kvarnsvedens GoIF
2013-06-09 (251) 589-4515 OK Orion
2013-06-09 (314) 399-4859 Frölunda OL
2013-06-08 325-835-5740 Garry Stewart
2013-06-08 MTBO-SM Medel Kvarnsvedens GoIF
2013-06-08 7342222959 OK Orion
2013-06-08 Sprinthelgen lördag, etapp 2 OK Orion
2013-06-08 6182893593 Frölunda OL
2013-06-07 MTBO-SM Sprint Kvarnsvedens GoIF
2013-06-02 Latvian Championships - long OK Aluksne
2013-06-01 5312272647 Helsingborgs SOK
2013-06-01 Latvian Championships - sprint OK Aluksne
2013-05-29 Icebug Sprintcup etapp 3 Björkekärr Göteborg-Majorna OK
2013-05-29 SWSydneySchools WHN
2013-05-28 9146988708 Trollhättans SOK
2013-05-23 refocus IKN
2013-05-23 517-938-9351 OK Landehof
2013-05-23 4022853883 URN
2013-05-22 5014853528 Göteborg-Majorna OK
2013-05-19 Silva League finalen, Tour de Medelpad Etapp 3 Medelpads klubbarna
2013-05-18 (479) 739-4463 Medelpads klubbarna
2013-05-18 307-256-2009 Kungälvs OK
2013-05-17 850-988-1656 Medelpads klubbarna
2013-05-15 6508125641 Göteborg-Majorna OK
2013-05-12 5194499393 KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-11 Silva League KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-09 Silva Leauge OK Tisaren
2013-05-01 614-527-9126 OK Tisaren
2013-04-28 (626) 795-1905 Tibro OK
2013-04-27 4703317435 Tibro OK
2013-04-21 Sprint-SM Final Göteborgs OF
2013-04-21 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2013-04-20 Sprint-SM Kval Göteborgs OF
2013-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2013-04-18 870-336-4474 Sävedalens AIK / Lerums SOK
2013-04-14 888-969-9823 OK Landehof
2013-04-14 Ziemelu divdienas 2014 Kapa OK
2013-04-13 Kevätyön viesti 2013 Turun Suunnistajat, FIN
2013-04-07 Vårracet, långdistans OK Orion
2013-04-01 Easter Day 3 Orienteering Victoria
2013-04-01 863-293-1946 Trollhättans SOK
2013-03-31 Easter Day 2 Orienteering Victoria
2013-03-30 Easter Day 1 Orienteering Victoria
2013-03-29 Easter Prologue Orienteering Victoria
2013-03-26 2254351873 OK Skogsvargarna
2013-03-22 8139302554 Göteborg-Majorna OK
2013-03-16 Kodin Terra Kokkola KoS
2013-03-03 216-371-9528 Eureka Orienteers
2013-02-23 6505134041 CHOC
2013-02-17 ESOC JWSOC EYSOC relay Latvia
2013-02-16 215-260-4464 Latvia
2013-02-14 versative Latvia
2013-02-13 ESOC JWSOC EYSOC middle distance Latvia
2013-02-12 775-849-0996 Latvia
2013-01-20 4243899903 Säterbygdens OK
2013-01-13 Testtävling inför SM2013 Kungälvs OK
2013-01-12 8337839580 Arona OK
2012-12-04 Nattcup E1 Vänersborgs SK
2012-11-11 (208) 837-2591 Tullinge SK
2012-11-10 3344322828 Counties Manukau
2012-11-10 6015298093 Tullinge SK
2012-10-21 6024055941 Göteborg-Majorna OK
2012-10-20 8503531398 Örkelljunga FK
2012-10-14 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-14 Fräknefejden Lång Ljungskile FK
2012-10-13 (585) 298-5020 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-13 head-hunt Ljungskile FK
2012-10-09 5014367762 Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-10-07 Nordic Military Championships - Long Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-09-30 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-30 Fridatrippeln, lång Vänersborgs SK
2012-09-29 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-29 Fridatrippeln, medel Vänersborgs SK
2012-09-28 teaseler Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-28 4157315071 Vänersborgs SK
2012-09-23 Stafett-SM Ockelbo OK
2012-09-22 Nuoriso- ja Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2012-09-22 Medel-SM final Österfärnebo IF
2012-09-21 Medel-SM kval Österfärnebo IF
2012-09-16 8055055882 Bredaryds SOK
2012-09-16 (615) 496-3822 OK Hammaren
2012-09-15 USM LÃ¥ng Bredaryds SOK
2012-09-15 LÃ¥ng-SM kval OK Hammaren
2012-09-15 864-406-5956 BK
2012-09-14 USM Sprint Bredaryds SOK
2012-08-29 Medel-KM Göteborg-Majorna OK
2012-08-26 SM Sprint - final 2012 Gävle OK
2012-08-25 5853501251 Gävle OK
2012-08-24 NattSM 2012 Rehns BK
2012-08-18 Black River Run Västerås LK
2012-08-18 mensal Göteborg-Majorna OK
2012-08-17 (818) 942-0509 Göteborg-Majorna OK
2012-08-15 GMOK Lång-KM Göteborg-Majorna OK
2012-08-05 Ungdomens 10mila LÃ¥ngdistans Tibro OK
2012-08-04 Ungdomens 10mila 2012 HD18 IF Hagen
2012-08-04 Ungdomens 10mila Medeldistans Tibro OK
2012-08-03 truck trailer IF Hagen
2012-07-14 6507496434 FIN
2012-07-14 FIN5 2012, 14.7. Kunto FIN
2012-07-13 FIN5 2012, 4. päivä FIN
2012-07-13 FIN5 2012, 13.7. Kunto FIN
2012-07-12 416-339-3102 FIN
2012-07-12 FIN5 2012, 12.7. Kunto FIN
2012-07-10 (816) 399-7546 FIN
2012-07-10 FIN5 2012, 10.7. Kunto FIN
2012-07-09 FIN5 2012, 1. päivä FIN
2012-07-09 FIN5 2012, 9.7. Kunto FIN
2012-06-19 GSK sommarcup 3 Göteborgs skidklubb
2012-06-09 Unionsmatchen 2012 invid. Uddevalla OK
2012-06-06 (857) 272-9286 Tibro OK
2012-06-02 VÃ¥rserien etapp 3 GMOK
2012-05-30 eavesdrop Göteborg-Majorna OK
2012-05-27 Silva League ÖSA-träffen Alfta-Ösa OK
2012-05-26 2694253271 Alfta-Ösa OK
2012-05-23 Göteborg Sprintcup E2 GMOK
2012-05-22 test unionsmatch Uddevalla OK
2012-05-16 JVM test, Sprint Säterbygdens OK
2012-05-09 Göteborg Sprint Cup Etapp GMOK
2012-05-08 SAKO-U 1 Trollhättans SOK
2012-05-04 Silva League Sprint (WRE) Linköpings OK
2012-05-01 4358363213 Turun Suunnistajat, FIN
2012-05-01 Kuxaträffen Ockelbo OK
2012-05-01 Test Event EOC EOC
2012-04-29 Silva League 4 Täby OK / Vallentuna-Össe
2012-04-28 Silva League 3 med WRE Täby OK / VÖOL
2012-04-15 Silva league/Göteborgsd S Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-15 (267) 432-3434 Tibro OK
2012-04-14 Kevätyönviesti 2012 Turun Suunnistajat, FIN
2012-04-14 (947) 570-5775 Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-14 unpredisposed Tibro OK
2012-04-09 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2012-04-09 Vikingaträffen-12 Trollhättans SOK
2012-04-05 7824661911 OK Silva / Rävetofta OK
2012-03-25 (718) 939-5913 Bodens BK
2012-03-24 Ski-O WC Middle. USM+VSM Bodens BK
2012-03-22 Ski-O WC Relay, JSM Stafe Bodens BK
2012-03-21 7573445609 Bodens BK
2012-02-05 (614) 951-2864 Trollhättans SOK
2012-01-24 8055829784 Trollhättans SOK
2011-10-16 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-15 859-243-4214 Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-12 GMOK Natt-KM GMOK
2011-09-24 6062592266 Turun Suunnistajat, FIN
2011-09-18 SM-viesti, R2 Lounais-Hämeen Rasti, FIN
2011-09-18 (604) 356-8192 Vänersborgs SK
2011-09-17 Medel-SM Trollhättans SOK
2011-09-16 Medel-SM kval Trollhättans SOK
2011-09-11 USM Distriktstafett OK Skärmen
2011-09-11 LÃ¥ng-SM final Skogshjortarna / Kullings
2011-09-10 USM Lång OK Skärmen
2011-09-10 LÃ¥ng-SM kval OK Skogshjortarna / OK Ku
2011-09-09 704-774-0085 OK Skärmen
2011-09-05 NuoriSuuntaViesti Turun Suunnistajat, FIN
2011-08-21 301-584-4669 OK Klemmingen
2011-08-20 Silva Junior Cup OK Klemmingen
2011-08-14 Norrlandsmästerskap lång Gävle OK
2011-08-06 616-371-1641 Linköpings OK, Skogspojk
2011-08-05 U10mila Marks OLring
2011-06-18 MTB-O World Cup Middle IK Jarl Rättvik, Leksands
2011-06-18 (225) 231-8122 IK Jarl, Rättvik and Leks
2011-06-06 (781) 871-9801 OK KÃ¥re
2011-06-06 Kopparsprinten (publiktäv OK Kåre
2011-06-06 Nuorten Aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2011-06-06 Kopparsprinten Elit OK KÃ¥re
2011-06-05 337-379-2462 OK KÃ¥re
2011-06-04 Elitserien medel / För-EM IFK Mora
2011-05-29 630-232-2785 OK KÃ¥re
2011-04-25 Arosträffen Lång Västerås SOK
2011-04-25 6469600680 IK Hakarpspojkarna
2011-04-25 (541) 505-3355 Trollhättans SOK
2011-04-24 (440) 681-2813 Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-24 Arosträffen Medel Västerås SOK
2011-04-24 573-892-8286 IK Hakarpspojkarna
2011-04-23 FinnSpring2011, Henk.koht Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-21 7-Manna Kexholms SK
2011-04-17 832-864-1351 Gotlands Bro OK
2011-04-17 605-217-2896 Degerfors OK
2011-04-16 SM Sprint - kval 2011 Gotlands Bro OK
2011-04-16 (731) 213-1708 OK Djerf
2011-04-15 SM Natt 2011 Gotlands Bro OK
2011-04-10 crooked-pated GMOK
2011-04-09 250-506-2146 Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-09 Kolmårdsdubbeln medel OK Kolmården
2010-10-23 Final Elitserien + Silva Köping-Kolsva OK
2010-10-17 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-10-16 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-09-26 (617) 623-8912 Dalaportens OL
2010-09-25 8283257627 Turun Suunnistajat
2010-09-25 Elitserien LÃ¥ng Dalaportens OL
2010-09-19 SM-viestit R2 Kauhajoen Karhu
2010-09-18 SM-keskimatka R2 Karsinta Teuvan Rivakka
2010-09-18 877-925-7876 Teuvan Rivakka
2010-09-17 (317) 354-6000 Västerås SOK
2010-09-12 (872) 484-8165 OK Kolmården
2010-09-05 Veteran RM LÃ¥ng OK Skogsfalken
2010-09-05 513-616-4707 Umeå OK
2010-09-04 Veteran RM Medel OK Skogsfalken
2010-09-04 SM Medel finaler Umeå OK
2010-09-03 (562) 762-6271 Umeå OK
2010-08-29 protravel SK Örnen / OK Tyr
2010-08-29 USM stafett Sidnsjö IK/OK Nolaskogsar
2010-08-28 SM Lång Kval SK Örnen / OK Tyr
2010-08-28 5195336448 Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-27 2143443889 Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-22 3068935706 Köping-Kolsva OK
2010-08-21 (503) 744-9614 Köping-Kolsva OK
2010-08-15 FSOM 2010, Stafett IF Åland
2010-08-14 (602) 442-1414 IF Åland
2010-08-13 FSOM 2010, Sprint IF Åland
2010-08-08 9704407245 Husums IF
2010-07-23 WUOC Relay Stora Tuna OK
2010-07-22 WUOC Middle Stora Tuna OK
2010-07-21 WUOC Sprint Stora Tuna OK
2010-07-20 332-666-5822 Stora Tuna OK
2010-07-04 6014624656 Malungs OK
2010-07-03 Sälen 3+3 Lång Malungs OK
2010-06-13 (985) 745-1346 OK Renen
2010-06-12 Elitserie 8 LÃ¥ng OK Renen
2010-06-11 Elitserie 7 Medel OK Renen
2010-05-30 (515) 248-2453 IFK Mora
2010-05-29 (603) 524-2027 IFK Mora
2010-05-28 732-319-2091 IFK Mora
2010-05-23 VÃ¥rsurret Myggans OS/UOK
2010-05-16 Elitserien Medel OK Jösse
2010-05-15 201-728-6345 OK Jösse
2010-05-13 Sprint-SM Kval OK Tyr
2010-05-13 (573) 654-9154 OK Tyr
2010-05-09 Högsberget Lång Dalaporten OL
2010-05-08 Högsberget Medel Dalaporten OL
2010-04-30 Elitserien Sprint - WRE NAIS Orienteringsklubb
2010-04-25 millworker OK Djerf
2010-04-24 315-352-8266 Degerfors OK
2010-04-23 603-284-3998 Tjällmo-Godegårds OK
2010-04-18 Kolmårdsdubbeln Stafett OK Kolmården
2010-04-17 re-entertain OK Kolmården
2010-04-11 8303043234 Ronneby OK
2010-04-11 Blekingecupen Ronneby OK
2010-04-10 XXXIV Kevätyönviesti Turun Suunnistajat, FIN
2010-04-05 4705881434 Växjö OK
2009-10-23 307-383-7344 Vimmerby OK/Hässleby SOK
2009-10-18 dome-shaped Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Silva Junior Cup Final Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Dala-Dubbeln 2009 Stafett Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-09-26 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat, FIN
2009-09-20 Ungdoms-SM, Distriktsstaf OK Löftan
2009-09-20 (832) 882-7741 Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-19 4359016382 OK Löftan
2009-09-19 (270) 773-4782 Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-18 Ungdoms-SM, Sprint OK Löftan
2009-09-13 SM Stafett 09 MÃ¥lilla Ok/Hultsfreds Ok
2009-09-12 9039544818 Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 628-217-6078 Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 800-694-8056 SOK Viljan
2009-09-11 SM Medel 09 - Kval SOK Viljan
2009-09-06 (386) 456-5923 Rävetofta OK/OK Silva
2009-09-05 DM Medeldistans Skåne OK Silva/Rävetofta OK
2009-08-28 TestDM OK KÃ¥re
2009-08-22 7095400495 IFK Mora
2009-07-31 2088827606 OK Tranan
2009-07-28 Sprint SM Idefjordens SK
2009-05-21 MYC LÃ¥ng Evertsberg IFK MORAS OK
2009-05-18 3374669979 Turun Suunnistajat, FIN
2009-05-09 Elitserien Gävle OK
2009-05-03 Dalaporten LÃ¥ng Dalaportens OL
2009-05-02 (931) 683-8609 Dalaportens OL
2009-05-02 4699320801 test
2009-04-13 Elitserien Final Ringsjö OK
2009-04-12 (909) 288-6821 Ringsjö OK
2009-04-11 XXXIII Kevätyönviesti Turun Suunnistajat, FIN
2008-11-22 TalviRastit 22.11.2008 TuS, FIN
2008-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 Elitseriefinal 2008 OK Tyr
2008-10-12 (514) 536-4941 Täby OK
2008-09-28 red-ink Södertälje IF
2008-09-27 434-220-9547 OK Klemmingen
2008-09-26 (307) 380-3570 OK Klemmingen
2008-09-21 SM Långdistans, final IFK Södertälje
2008-09-20 SM Långdistans, kval IFK Södertälje
2008-09-20 (910) 287-9047 Gävle OK
2008-08-24 8039960633 Stora Tuna OK
2008-08-03 SM Ultralång 2008 OK Klyftamo
2008-08-01 U10-mila 2008 IF Hagen
2008-07-06 JWOC - Relay SWEDEN
2008-07-05 JWOC - Long SWEDEN
2008-07-03 semidigression SWEDEN
2008-07-02 JWOC - Middle Qual. SWEDEN
2008-06-30 JWOC - Sprint SWEDEN
2008-05-04 FinnSpring 2008, Viesti Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-03 5628325025 Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-01 (347) 849-8356 Mariestads FK
2008-05-01 Sprint-SM Final Mariestads FK
2008-04-18 530-356-3171 SM2008
2008-04-12 819-525-3963 TuS, FIN
2008-02-02 autostage Turun Suunnistajat, FIN
2007-10-20 Elitseriefinal 2007 OK Enen
2007-09-23 SM Stafett 2007 Halland
2007-09-22 SM Medel 2007, Final Halland
2007-09-21 SM Medel 2007, Kval Halland
2007-09-16 2036010702 Halland
2007-09-15 4408064559 Halland
2007-08-18 Silja Junior Cup Final Stora Tuna OK
2007-07-13 JWOC - Relay Dubbo, AUS
2007-07-12 grouchiness Dubbo, AUS
2007-07-11 (859) 545-7895 Dubbo, AUS
2007-07-09 JWOC - Long Dubbo, AUS
2007-07-08 JWOC - Sprint Dubbo, AUS
2007-04-15 806-530-1374 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-15 218-765-7120 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-12 SM Natt 2007 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-03-27 prehaunted Stora Tuna OK
2006-09-23 SM Ultralång Distans Tullinge SK
2006-09-01 Natt-DM Dalarna Leksands Leksands OK
2006-07-19 O-Ringen Superelit E3 O-Ringen
2006-07-18 O-Ringen Superelit E2 O-Ringen
2006-07-17 806-204-6374 O-Ringen