Zadzwoń do nas 790 871 015
50 zł zniżki dla rodzeństwa
100 zł zniżki dla klientów naferie.pl
50 zł zniżki za wcześniejszą rezerwację
Nasze zniżki się SUMUJĄ!

Zielone szkoły w górach

OPINIE
Witam całą ekipę naferie. pl. Chciałbym w imieniu mojej córki Nadii, podziękować wszystkim, którzy włożyli dużo pracy i zaangażowania podczas białego szaleństwa. Za wspaniałe gry i zabawy, które nasza córka mile wspomina. (turnus 2 Murzasichle). Polecam wszystkim w 100%:)
Jacek Kowalczyk
Fenomenalnie zorganizowany pobyt, zajęcia, atrakcje dla dzieci, ciekawa oferta
Ania
Świetna organizacja, super miła obsługa, rzetelność i profesjonalizm
Katarzyna Korzan-Kłapkowska

Zielone Szkoły

801-518-0904
Obozy Survivalowe dla Dzieci

Camp MAŁY INDIANA JONES

Wybrane zajęcia: paintball, park linowy, zajęcia z kamuflażu, przetrwanie w terenie, wyścigi na quadach, saperska gra terenowa

Terminy:

 • 01.07- 09.07.2018
 • 14.07 – 22.07.2018
 • 04.08 – 12.08.2018
Obozy i Kolonie Tematyczne dla Dzieci

Camp kreatywno-twórczy

To zajęcia dla dzieciaków, które chcą rozwijać swoje artystyczne umiejętności, wprowadzamy tam zajęcia kreatywne – malarskie, aktorskie rozwijające drzemiące w dzieciach zdolności

Terminy:

 • 01.07- 09.07.2018
 • 14.07 – 22.07.2018
 • 04.08 – 12.08.2018
Obozy i Kolonie Naukowe dla Dzieci

Camp małych naukowców

to zajęcia dla dzieci ciekawych świata, interesujących się kosmosem, chemią, zjawiskami atmosferycznymi, bystrzaków chcących rozwijać swoją wiedzę poprzez ciekawe eksperymenty.

Terminy:

 • 01.07- 09.07.2018
 • 14.07 – 22.07.2018
 • 04.08 – 12.08.2018
Obozy i Kolonie Sportowe dla Dzieci

Camp Multisportowy

to program dla aktywnych dzieci, chcących rozwijać swoje sportowe pasje, w obrębie różnych dyscyplin sportowych.

Terminy:

 • 01.07- 09.07.2018
 • 14.07 – 22.07.2018
 • 04.08 – 12.08.2018

Kolonie dla dzieci w górach

na Podhalu, w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej czy w Murzasichlu to jedne z najpopularniejsze miejsc na letnie kolonie dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się obozy letnie ze zróżnicowaną tematyką, dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Nasz bogaty program zajęć urozmaicony jest w dodatkowe atrakcje między innymi: wycieczki w góry, wycieczki rowerowe, wyjścia na baseny termalne oraz wiele innych.

Kolonie wakacyjne a bezpieczeństwo i standard bazy noclegowej

campowo.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest najważniejszą cechą wypoczynku. Właśnie dlatego nasi wychowawcy, instruktorzy i animatorzy tworzą sprawdzoną i doskonale wyszkoloną kadrę. Nasze kolonie letnie, zielone szkoły oraz zimowiska charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz standard wypoczynku. Dbamy o to by ośrodki stanowiące bazę wypoczynkową dzieciaków posiadały odpowiednią infrastrukturę oraz smaczną kuchnię.

Kolonie i obozy tematyczne

w ofercie campowo.pl znajdują się kolonie tematyczne dla dzieci, w nadchodzącym sezonie zaplanowany jest między innymi obóz survivalowy i przygodowy, obóz artystyczny, obóz sportowy, obóz kulinarny oraz obóz młodego naukowca - to tylko część kolonii letnich w wakacje 2018 roku.

Campy wakacyjne dla dzieci

zastanawiasz się co musi potrafić twoje dziecko by mogło zostać zakwalifikowane na letni obóz tematyczny? Zupełnie nic - wszystkiego co będzie się działo podczas obozu będzie uczyło się na miejscu. W ten sposób rozwijamy zainteresowania dzieci. Dodatkowo podczas trwania kolonii dzieciaki wspólnie będą uczestniczyć w wybranych programach tak by tygodniowy pobyt dostarczył im dużo nowych i niezapomnianych wrażeń.

Wyjątkowe
animacje i atrakcje

Harcownia.pl – dodatkowo poza blokami tematycznymi stworzyliśmy program wyjątkowych atrakcji oraz animacji, gdzie pod okiem animatorek harcownia.pl dzieciaki będą miały czas na wspólną zabawę.
Specjalna „strefa super fun” - podczas campów tworzymy specjalne miejsce zabaw i relaksu – dmuchańce, trampoliny, basen, zjeżdżalnia slip and slide to tylko wybrane atrakcje czekające na najmłodszych.

Zimowiska snowboardowe i narciarskie

pod marką naferie.pl organizujemy od wielu lat zimowiska zarówno narciarskie jak i snowboardowe. W naszych zimowych programach łączymy naukę jazdy na nartach i snowboardzie z popołudniowymi programami tematycznymi oraz atrakcjami dostępnymi na Podhalu. W sezonie 2017/2018 w naszych zimowych wyjazdach weźmie udział ponad 2000 dzieciaków.

Zimowiska w górach

zastanawiasz się, gdzie wysłać dziecko na zimowisko? Jak wyglądają programy kolonii zimowych? Sprawdź naszą zakładkę zimowiska i dokładnie dowiedz się jak organizujemy zimowy wypoczynek dla dzieci. Dzięki sprawdzonej bazie noclegowej na Podhalu gwarantujemy dzieciom maksymalne bezpieczeństwo i super zabawę.

Dziecko na nartach – pierwszy samodzielny wyjazd

Rodzice często zastanawiają się kiedy jest właściwy moment by wysłać dziecko na zimowisko lub kolonię. Pada wiele pytań czy dziecko musi coś umieć przed wyjazdem, czy powinno wyjeżdżać samo czy ze znajomymi – na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w specjalnie przygotowanym zbiorze pytań rodziców tzw. FAQ. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na intrygujące się pytania skontaktuj się z nami.

Zimowiska dla dzieci

nasze zimowiska tak jak kolonie letnie organizujemy dla dzieci w wieku 8-13 lat. Dzięki dużemu zróżnicowaniu grup szkoleniowych oraz odpowiedniemu dopasowaniu wieku i umiejętności dzieci szybko zdobywają nowe umiejętności. Dbamy również by wszystkie grupy zajęciowe były maksymalnie 8 osobowe – dzięki temu instruktor może zadbać o indywidualne potrzeby dziecka.

Nasi partnerzy

-galen
-zietara
-tt-line
-fitness-point
-kfc
Helly Hansen
REX MEDICA SPORT
dare2be
jaszpol
signal
Zielona szkoła stanowi dla każdego ucznia ogromne przeżycie – zazwyczaj to pierwsza dłuższa wycieczka, na którą dzieci wyjeżdżają bez rodziców, co dla najmłodszych wydaje się świetną przygodą, jednak wśród opiekunów często wzbudza uzasadniony niepokój. Najlepszym sposobem na zyskanie zadowolenia u obydwu stron jest skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy, która organizuje zielone szkoły w bezpiecznych i zarazem interesujących miejscach. Z nami zyskujesz pewność, że wycieczka przebiegnie bez zarzutu.

Specjalizujemy się przede wszystkim w planowaniu zielonych szkół w górach, gdzie współpracujemy wyłącznie z zaufanymi hotelami i ośrodkami sportowo-rekreacyjnymi. Przez cały okres pobytu wspieramy nauczycieli w przygotowaniu kreatywnych zajęć i ciekawych wycieczek po górskich okolicach. Nasze zielone szkoły wyróżniają się tym, że dzieci na pewną nie będą się podczas nich nudzić, a do domu wrócą z wieloma barwnymi wspomnieniami, które zostaną z nimi na całe życie.

Organizowane przez nas zielone szkoły w górach są pełne niezapomnianych przygód. Uczestnicy wycieczki, w zależności od wybranego programu, mogą spróbować swoich sił w parku linowym, podczas gier terenowych czy wycieczek po Tatrach. Wszystkie te atrakcje odbywają się pod okiem doświadczonych opiekunów, przywiązujących bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa swoich podopiecznych.

Możemy zaproponować kilka wariantów zielonych szkół zależnie od pory roku, co pozwala w pełni dopasować wycieczkę do oczekiwań rodziców i nauczycieli. Uczniowie są zachwyceni zielonymi szkołami zarówno w okresie wiosenno-letnim, jak i jesienno-zimowym. Grudzień, styczeń i luty to doskonałe miesiące na uprawianie sportów zimowych, dobry pomysł stanowi także kulig połączony z ogniskiem i wspólnymi zabawami w bajkowym otoczeniu zaśnieżonych Tatr. Wiosną i latem organizujemy aktywne wyprawy czy też wizyty w aqua parku.

Jeśli więc chodzi o zielone szkoły oferty naszej firmie są niezwykle atrakcyjne. Świadczą o tym dotychczasowe wycieczki, które zakończyły się 100-procentowym sukcesem. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, by porozmawiać o szczegółach.

790 871 015